Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Не знам защо, работниците считат, че притежаВат голям потенциал и гласа им трябва да бъде чуван постоянно, мрънкане, оплакване, недоволство и дечотивация. Който е много компетентен да си отвори фирма и да си я управлява по негов начин. Аман от дрънкалки, мрънкачи и мързеливци.

Неквалифицирани индивиди страдат от илюзионно превъзходство!!! Не съсипвате добрата фирма господа управляващи. Не е късно да я вдигнете на крака. Отстранете буквално некадърните лидери, които нямат други приоритети освен да си вземат заплатата и да изтъкнат "превъзходството" си над хората. Това не е лидерство!!! Добрият лидер не е задължен да знае всичко, а да ръководи и разпредели задачите според потенциала на поверените му хора. На нито един "лидер" не се позволява подигравка с работниците, психически тормоз водещ до нежелание за работа, жлъчни коментари зад гърба и вземане на решения в следствие на клюки и недоразбрани " истини". Хора, които не умеят да управляват и водят фирмата към пропастта, трябва да бъдат отстранени, защото ако на годишните събрания отчитате, като минус бракът по наша вина, то повярвайте загубите, които търпи организацията от хора неспособни да управляват са огромни. Спасете фирмата и не я докарвате до фалит, Моля!!!

А знаете ли,защо е така?
Защото Българските некадърни шефове като Радев и Пашкунов,назначават некадърни отговорници като Татяна,която нищо не разбира по цял ден обикаля производството като Обран Евреин и се хили като маймуна.
Господа управници отворете си очите и я махнете тази госпожа за да може производството да ТРЪГНЕ.

ЕЙ, ОМРЪЗНА МИ ПОСТОЯННО ДА ВИЖДАМ ОБЯВИТЕ ЗА РАБОТА. ВСЕ ТЪРСЯТ ХОРА, КАК ПЪК НИКОЙ НЕ НАМЕРИХА. ДАЖЕ И НА ОГРАДАТА БЯХА ЗАЛЕПИЛИ ОГРОМНИ ЧАРШАФИ С ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА. АНГАЖИРАЛИ СА ФИРМИ ПОСРЕДНИЦИ КАТО МЕНПАУЪР,HRS, и АДЕККО И ТЕ ДА ИМ ТЪРСЯТ ХОРА.ЖАЛКО МНОГО ЖАЛКО, ЧЕ ВЕЧЕ НИКОЙ НЕ ИСКА ДА СТЪПИ ТАМ.

Уважаеми ръководители, Уважаеми колеги от отдел човешки ресурси, Уважаеми хора които обикаляте по селата ,и които пълните пощенските кутий и облепвате входовете на жилищните коопераций с ваши агитационни матеряли за тази жалка фирмица, и които звъните на хората по звънците и им пълните главите с глупости. ПРЕДЛАГАМ за да пожънете по голям успех с набирането на нищонезнаещите за вас, и за фирмата хора, да отидете в студентски град и да почнете да обикаляте кръчми, дискотеки и други нощни заведения, където се консумират огромни количества алкохол ,и други вещества. Mисля че там имате по големи шансове да си намерите персонал. Все пак човек в неадекватно състояние би ви повярвал на лъжите.

Хора бягайте докато е време от тази фирма,че става страшнооооо....и само да се обърна към HR отдела-Спрете да пускате обяви за които предварително сте си избрали кандидати!

Преди време, мнението на работещите в тази фирма беше много хубаво.Сега, като чета коментарите се отказвам да кандидатствам за работа в тази фирма.
Хора, какво става?Няма ли една фирма в която да има умно, интилигентно и възпитано управление? Управляващите в една фирма трябва да са лидери, пример за работниците, да имат уважението на подчинените си с държание, с разбиране с човешко отношение и с грижа към работниците. Толкова е просто и лесно изпълнимо!На работното място, няма нужда от злоба, завист, лицемерие и лъжи.Там сме за да работим за определена сума с/у която сме сложили подписа си и съгласието. Какво делите, какви са тези дразги и обиди. Научете се да казвате истината в лицето без страх!Стига толелиране и подмазване на паразитите по ръководните постове! След като виждате неправда-кажета я, особено ако пречи на работата ви! Една хубава и /преди/ просперираща фирма ще се превърна във фалирала. И то от нас самите. Не мълчете и не се надявайте, че собствениците на фирмата ще влязът в тук за да прочетат мненията ви!Говорете, мислете, искайте, отстоявайте чрез доказателства!Никакви лъжи, клюки и лицемерие.Бъдете честни! Едно лице имате, не позволявайте да бъде заплюто!Аз продължавам търсенето на истинска фирма с истински, честни, добри и възпитани хора! Все още вярвам че ги има!

Всичко, което е написал Иван от 24.02.2017г.е точно така. Това,което ми казаха и тези, които напускат и тези, които работят там е точно такова, каквото го видях и аз.Трябва да си разкарат женичките от селски тип в производството на 2 етаж, които неизвестно как са се окопали и на отговорни позиции и всичко ще бъде наред. В кабели Ивета Ив.,Анджи, Бистра,Радка с печата, Силвия с печата, Валя от Адаптери. Непоносими са. Всички чужди фирми в Бг са побългарени от някакви мениджъри с изкривени представи и липса на усет към хората и към работата. Не се толерират хора интелигентни с широк поглед,по-умни, със модерни идеи,а дори се и страхуват от тях да не би някой да е по-по и да ги измести, а само тъпи послушковци.Но оправяйте се сами, без безплатни съвети.

Бях се зарекъл повече да не коментирам тази фирма ,но не мога да остана безразличен към това което се случва. Уважаеми колеги и колежки ,не искам да ви критикувам ,но за отвратителното отношение на ръководство и управляващи ,и вие имате вина. Правят си каквото искат и се правят на голямата работа ,защото вие сте им позволили да се гаврят с вас. Разберете че ключът с който да се оправят нещата е в самите вас. Аз мисля че всички трябва да се надигнете на бунт, и да се обедините ,и да им кажете, че без вас са нищо .Основният фактор тука е страхът във вас ,и те много добре го знаят, и го използват срещу вас да ви уязвят ,не случайно и в природата едно животно, усети ли в някое същество ,че го е страх и нападат. Разберете ,че вие сте основният двигател да ги накарате тях да ги е страх ,а вие да нападате. Всички се оплакват и терзаят, но никой работещ в тази фирма не е предприел нещо по въпроса. Не вярвам ,че е толкова сложно всички който не са доволни от управлението и администрацията, да убедините сили, и да им кажете ,че няма да сте им роби и, че не търпите гавра с вас ,защото сте хора с достойнство. Излезте и им кажете че няма да им слугувате и работите докато исканията ви не бъдат удоволетворени. Или може би ви е по добре всеки ден да ви боли главата, и да си съсипвате нервната система, и като се приберете в къщи да сте в депресия и да мислите какво се е случило в работата, не мисля. Вашият страх е тяхното оръжие което да използват срещу вас. Да знам ,че някой от вас имат кредити, семейства, живеят под наем ,и и е трудно да предприемат тази стъпка, но това е начина. Това не е единственото работно място за вас, все пак някой хора от колективът са млади, можещи, креативни, и с висше образование мисля, че можете да намерите реализация на друго убеден съм и по добро място за вас. Вие сте хора с достойнство и принципи и трябва да им го покажете ,а не да мълчите и да се измъчвате всеки път в ситуация. Какво, да не би 200 човека като излязат и кажат, че няма да работят докато не се предприемат кардинални промени ще ви уволнят всичките, едва ли ,кой ще работи да изкарва бюджета. Отдавна в Райхле е по престижно да си обикновен служител, отколкото да си на ръководен пост. Такъв заемат лица от който нищо не става. Докато продължавате да мълчите, ще ви унижават и гаврят с вас ,и нещата ще стават все по зле, и няма да стане магия и да се оправи цялата ситуация. Трябва някой да работи по въпроса .ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ МАЛКООСТАНАЛИ ЧИТАВИ И ИСТИНСКИ ХОРА.

След доста размисли реших да напиша и своето мнение!Работих в тази фирма точно няма и месец и една сутрин реших да напусна,точно след едно събрание на новият ръководител на фирмата( не,че познавам стария) в което разбрах,че уважението и фирмената сигурност към работника са нулеви!Запознах се с хора на по 4г във фирмата без да са се развили грам и без увеличения на раб.заплата...моите уважения към тях,защото въпреки всичко работят адски много и то качествено!Екипа ми хареса страшно много,но другото не...призовавам да не си губите времето...!!!!