Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Тези смешници още ли са в България? Чудно как с недоразумения като Радко, Тихомир, Нанчев е останал някой да работи.

Г-Н Радев,моля прекратете сагата приятелство И и С от Платформи,защото цялата смяна страда и скоро ще почукаме на вашата врата.Отдавна трябваше да се замислите дали ви върви управлението на този отдел.

Обикновено не се доверявам на 100% ,но след толкова негативни коментари тука ! Отказвам се !

Това има ли промяна ?

===========

*заплата 630 лева
*60лв вауери
*карта за градски транспорт за цялата градска мрежа
*50% от стойността на Мултиспорт карта (в случай че тренирате)
*безплатно кафе
*след втора смяна се прибираш с такси
*смените са от 6ч до 14:30ч и от 14:30ч до 23ч (някои колежки а малки деца работят редовна смяна).
*работно облекло
*при изпълнени таргети от отдела има и бонуси,което не е маловажно.

==========

Привет!
Кандидатствах за длъжността "специалист човешки ресурси" през м. 06.2018 г. във фирмата. Обади ми се г-жа Рибарова, за да ме покани на интервю. По време на интервюто според г-жата на един от въпросите не бях отговорил правилно. След като не ми повярва, че не е права като се прибрах зададох въпроса от интервюто до ЦУ на НОИ. Получих отговора на въпроса /оказа се, че правилно съм отговорил на въпроса на интервюто / и го изпратих на г-жа Рибарова. През това време ми се писа по e-mail, че не съм одобрен. Изпращам Ви кореспонденцията:
от:
Jivko Dimitrov ([email protected])
дата: 25.06.2018 14:22
900040-6
5.doc DOC
Изтегли
Г-жо Рибарова,

Благодаря за обратния отговор. Уведомявам Ви, че относно въпроса Ви как следва да се води човек, който е отработил пълен работен ден и влиза в болница след това, който Ви е писал отговора не си заслужава заплатата. Изпращам Ви отговор от ЦУ на НОИ по въпроса. Изпращам Ви и линк на въпроса, за да не се чудите.
Просто може да не ощетявате повече работодателя си като не взимате всички дни болнични от НОИ. Казахте, че становището на НОИ било различно от това, което Ви изпращам - не знам какво четете. Мислех, че чуждите фирми не оценявате хората по грешни отговори, които според Вас са правилни.
Успешен ден!
file:///C:/Users/%D0%96%D1%83%D0%BF/Downloads/application%20(1).html

---- Прикрепено писмо ([Archimed] Изпратен ви е eProcess документ: 900040-65 / 25.6.2018 г. /) ----

Подател: НОИ - ЦУ
До:
Относно: [Archimed] Изпратен ви е eProcess документ: 900040-65 / 25.6.2018 г. /
Дата: 25.06.2018 09:48

от:
Jivko Dimitrov ([email protected])
дата: 25.06.2018 21:48
до:
Ribarova Irina ([email protected])
Благодаря!
Успешен ден

>-------- Оригинално писмо --------
>От: Ribarova Irina [email protected]
>Относно: RE: intervu
>До: Jivko Dimitrov
>Изпратено на: 25.06.2018 15:06

> Здравейте, господин Димитров,
> Благодаря за положените от Вас усилия за получаването на отговор по казуса и професионалното Ви отношение при търсенето на информация - това затвърждава високото мнение, което имам за Вас като професионалист след срещата ни за свободна длъжност в компанията.
> С пожелание за успех в професионалното Ви развитие занапред!
> Ирина Рибарова

Несериозно е в чужда компания HR да води интервю с въпроси, на които не знае отговорите / или поне верните отговори /
Явно чуждите фирми в България са станали по български от тукашните

Бих искал да разбера малко повече за графика, (събота и неделя работи ли се). Какъв е размера на ваучерите за храна.

До хората,които питат за работата в производството.
Всичко е така ,както си пише в обявата. Почивките по време на работа са 2х10 минути и една 30 минути.
Летните отпуски се планират в началото на годината за цялото производство. Обикновено става така: едната смяна излиза 2 седмици юли месец,другата смяна илиза 2 седмици отпуска август месец. Дните между коледа и нова година ,които се падат работни си взимаме отпуска и не работим.

Видях че има пусната обява за работа, търсят се служители в производството. Четох тук различни коментари... моля да споделите мнения и какво е работното време и съответно почивки, отпуски и т.н. ....

Явно работниците са доволни вече на заслуженото увеличение на заплатите за това се спряха с коментарите!Много се радвам,че най-накрая г-ца Стамболова се маха от фирмата,според мен не и е там мястото с нейното постоянно мръкне и претенции,и коментари за нейните шефове!

Интересно как след като увеличиха заплатите никой не смее вече да пише нищо тук.
Сякаш само когато сме недоволни тогава сме активни.
Радвам се, че ще махнат Татяна ,но това не значи, че този който дойде на нейно място ще е по-добре. Няма да върнат Сариева,ако се надявате на това.
Фирмата се развива,имаме работа,но мързеливите все още си ги носиме на гърба.