Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Работата и натоварването съответстват на заплащането. Има възможности за развитие. Има добро отношение към служителите! Настина има фирмена сигурност и кариерно развитие. Специално в отдела, в който работих, така наречените платформи на линията, има цялостно обучение и бързо свикваш с таргета. Мениджърите имат добро отношение към служителите си.

Да ви кажа предният човек доста неверни неща е нахвърлил. Навсякъде по производствени предприятия има норми и те трябва да се изпълняват. Българинът обича да мрънка, да не работи и да се спотайва. Моят пример - в Англия за бране на ягоди, нормата е четири огромни касетки на час. Това е положението, ако искаш!

В производството работи малко персонал,за сметка на увеличаващия се такъв в офисната част.Таргетите започват да са непосилни и за роботи,за това хората масово напускат. Много изисквания и тежък труд за средна работна заплата. В производство платформи,служителите сами влачат тежки палета и се вдига тежък материал,общо взето хамалски труд,бонуси няма...има такива заложени,но никой не взима заради непосилните таргети. Изключително грубо и нехайно отношение на ръководител център. Няколко изнемощели екипни лидери ,с изключение на царица И,която е и приятелка на ръководителката. Обучение в Швейцария няма,ходили са най-много 5 човека и то те са от мениджмънта или на някой близки. Карта мултиспорт се заплаща от служителите,а ваучери за таксита се предоставят само на работещите в производството, и то защото след края на смяната няма градски транспорт. Това ви очаква!

Здравейте , имам въпрос относно фирмата.
Мисля да кандидатствам по стажантската програма , тъй като съм студент все още. Въпроса ми е следния заслужава ли си стажа и заплащането какво е?

Компанията е международна и със сериозно присъствие в България. Дават към заплатите ваучери, карта за градския транспорт, Мултиспорт карта, безплатно кафе, осигуряват такси за втора смяна да се прибереш, работно облекло. Редовно се дават бонуси. Плащат се осигуровки и не се крият данъци. Всичко това не е малко и не го дават всички работодатели в България, особено които са чисто български. А и да не забравя - пращат на обучения в Швейцария. Доволен съм от Райхле и нищо лошо не мога да кажа.

Здравейте, изказвам мнение за работата във фирмата. Работата и натоварването съответстват на заплащането. Има възможности за развитие. Има добро отношение към служителите! Препоръчвам фирмата!

За опита ми в тази фирма разбрах, че има фирмена сигурност и кариерно развитие. Специално в отдела, в който работих, така наречените платформи на линията има цялостно обучение и бързо свикваш с таргета.
Ръководителите наистина са пример за своя служител в тази компания.

Доволен съм от Райхле и Де-Масари. Имат добра програма за подготовка и обучение на хората. Освен това предлагат много допълнителни социални придобивки. Мениджърите имат добро отношение към служителите си.

За краткия ми опит в тази фирма разбрах едно,никаква фирмена сигурност,никакво кариерно развитие и държание,като с роби.Издигат се хора,които са протежета или приятели на някой.Специално в отдела в който работих,така наречените платформи на линията липсва цялостно обучение,от втория ден се изисква да хващаш непосилен таргет и за стар работник,при положение че за пръв път пипаш подобно нещо.Приятелката на ръководителката се държи меко казано ужасно с всички,работата там е едно унижение.Съвет към кандидатите,ако нямате спешна нужда от пари не почвайте там,това че постоянно търсят кандидати за работа и липсата на едно позитивно мнение е едно показно за вас.Съвет и към мениджърите,помислете на какъв критерий слагате на позиция хора,които нямат елементарно държание . Ръководителя трябва да бъде пример за своя служител,а не когато имаш нужда от помощ него постоянно да го няма.

Здравейте, изказвам мнение за работата във фирмата като бивш служител. Натоварването е голямо и работата е тежка. Заплащането не съответства на натоварването. Никакво развитие. Цари лицемерие, неуважение към служителите. Колегите, са също толкова лицемерни в желанието си да запазят работата си. Цеховете се чистят от персонала. Има някаква фирма, която минава един път седмично с машина за почистване, но там има дребни частици, които дишаме. Моята препоръка е: Не почвайте работа в тази фирма.