ЕТ УАН ЛИТЪЛ ХОУП - НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА /img/frontend/nomap.png"

ЕТ УАН ЛИТЪЛ ХОУП - НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА

аз също си търся нещо допълнително като почасова работа.Но за тази фирма не намирам никакво инфо в нета.Моля ако някой знае с какво се занимават  да пише.Не искам да си пускам cv -то на някакви измислани фирми

ЕТ "УАН ЛИТЪЛ ХОУП - НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА"
Общ статус
кв. БЕНКОВСКИ, ул. ЛАЗАР МИХАЙЛОВ, бл. 47, вх. б, ет. 2, ап. 19
тел.: 02/8390654, 0896864840
Електронна поща: [email protected]
6. Предмет на дейност
ВЪНШНА И ВЪТРЕШНО ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ, СЕРВИЗНА ДЕЙНОСТ, ПРОИЗВОДСТВО И ТЪРГОВИЯ СЪС СЕЛСКО СТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ, ХРАНИТЕЛНИ И ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ, АКСЕСОАРИ, ИНФОРМАЦИОННИ И КОНСУЛТАНТСКИ УСЛУГИ, ХОТЕЛИЕРСКИ, ТУРИСТИЧЕСКИ, РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ, КОМПЮТЪРНИ ПРОГРАМИ И ДРУГИ УСЛУГИ, РАЗКРИВАНЕ НА МАГАЗИНИ, ЗАВЕДЕНИЯ ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ, КАФЕ, КАФЕ-АПЕРАТИВИ, ЗАЛИ ЗА КОМПЮТЪРНИ ИГРИ И УСЛУГИ, КОМИСИОННА, СПЕДИЦИОННА, СКЛАДОВА, ЛИЗИНГОВА, ПРЕВОЗНА ДЕЙНОСТ, ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И АГЕНТСТВО НА БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИРМИ И ЛИЦА И ВСЯКАКЪВ ВИД ДРУГА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА СЪС ЗАКОН.
18. Физическо лице-търговец
НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА ПЕТРИЧЕВА
Документи

Искам да попитам някой дали въобще е чувал за тази фирма? В интернет не открих нищо освен обяви публикувани в джобс. Направи ми впечатление, че всички обяви са за почасова дейност. В момента работя и си търся нещо подобно. Имаха доста обявени позиции. Изглежда, все едно са агенция за подбор на персонал, но в обявите пише частна фирма. Имат доста разнороодни позиции от Охрана, Ит сперциалисти, Болно гледачи и тн. Лично на мен нещо ми намирисва. Нито сайт, нито никаква информация в Гугъл. Моля, ако някои знае нещо за тази фирма да сподели. Пуснах си Сиви за една от позициите, пък ще видим