Процесфлоус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53 Б&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53 Б

Процесфлоус

Вярно е. Във фирмата всеки може да намери развитие. Дава се шанс на всеки, който има желание да работи и да се доказва с работа, а не с други качества или признаци. Има абсолютно разнообразие от хора. И всеки се чувства добре. Разбира се оправданията също минават. Но до определено време.

Дочува се сред IT средите,че лица с криминално минало заемат мениджърски постове тук.

Не знам за отрицателните коментари, но аз определено харесвам работата и работното си място. Процесфлоус е първото място, в което се чувствам човек и получавам човешко отношение от мениджмънта и колегите. Няма интриги, има възможност за развитие и ми е кеф да работя тук. За година и половина мога да кажа само хубави неща.

Роси е готова да превърне и майка си в прости....а за да угоди на англичаните.

Напълно не ми е проблем, но след като текущия сайт ми дава правото,аз се възползвам от това право.
Напротив, ти си този,който си в кофликт на интереси,защото все още работиш там,а аз напуснах мо мое желание и вече не работя в тази компания.
Да, това е идеята на сайта...всеки да може да си каже мнението като служител или бивш за дадена компания.
За пореден път на база на малко информации хвърляш бомбастични заключения. Не съм бил подходящ...ами ако не съм бил, това говори лошо за вашия подбор на кадри явно :)
Уви,лично аз знам защо все още си в тази компания. Уви, не си и единствен заради това.
Факт ли е,че бяха помолени да напуснат хора с опит от по 2-3 години, някои от тях дори и чужденци? - факт.
Факт ли са зачестилите проблеми в компанията от една година някъде? - факт.
Интриганството налице ли е? - факт
Какво има още да коментираме?!

Явно ти е проблем, защото продължаваш да си анонимен. А това което ще промени е, че ще даде някаква стойност на мнението ти, защото за момента тя е никаква. И аз хвалебствия не хвърлям изказвам си мнението и го защитавам за разлика от теб. Нищо конкретно не написа, аз мога да си избера произволна компания и да напрая същото. А аз конфликт на интерси нямам, това ми е мнението, ако не беше нямаше да продължавам да съм неин служител, не е проблем за мен да я сменя същия ден стига да искам. Не си бил подходящ, не си при нас вече, така стоят нещата.

Кръстев,
Нямам проблем да заставам с името си,но има ли смисъл да го правя и какво променя това?!
Уви предположението ти,че съм бил помолен да напусна още в изпитателен срок са напълно неверни.На база на малко данни, правиш големи заключения. Бил съм служител доста повече от изпитателния срок в тази компания и съм напуснал по собствено желание. Това,което беше тази компания преди, няма нищо общо (в негативен смисъл) от това,което е сега.
Изборът е повече от прибързан за доста отдели, прав си. Аз не сипя обвинения,а казвам своето мнение.
Смешно е да хвърляш хвалебствия, докато имаш конфликт на интереси и си настоящ служител. Ако не друго-разбираемо е. :)
Има положителни неща, има и доста отрицателни.

Интересно е, че те е страх да застанеш с името си, най-вероятно ще се окаже че си бил помолен да напуснеш още в изпитателен срок поради крайна некадърност. Ако има съществен недостатък в някои отдели е, че изборът на кандидати е прибързан. Да, наистина затова е изпитателния срок, но някой хора се объркват, че фирмата им е длъжна по някакъв начин. Когато сипеш обвинения бъди готов да застанеш зад тях, както аз заставам зад мнението си. Иначе си просто смешен.

Кръстев,
За каква сигурност говорим, при положение,че хора със стаж от по 2-3 години биват помолени да напуснат последните седмици?!
А и думата "мисълта" се пише с ЕДНО Т.

Като цяло мога да кажа,че много зависи за кой работите,дали вътрешно за Processflows,дали за Avanquest или някой друг клиент.
Уважението е на сравнително ниско ниво
Привилегии - може да се каже,че има
Фирмената сигурност - доста,доста относително
Натоварване - отново зависи, има хора си клатят краката,стоят по фейсбук през повечето време,има хора работят доста
Потенциал - клонящ към нула
Колеги - има ги всякакви
Работна среда - леко интригантска

Негативните коментари тук са повече от смешни, направени от един и същ бивш служител, УВОЛЕН ДИСЦИПЛИНАРНО заради неколкократно явяване на работа ПИЯН. Очевидно все още безработен, от което не съм изненадан, и все така постоянно пиян, съдейки по книжовният стил и здравата нишка на мисълтта.
Мнението, че работим "основно с един клиент" показва само непознаване на структурата на компанията и обхвата на дейността ни.
ProcessFlows България винаги е бил и ще остане коректен работодател и свидетелство за това ще остане постоянно растящият ни екип и това, че много от колегите ми са с мен вече 3 години и не са поглеждали назад.