Дрийм Хоум ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дрийм Хоум ЕООД

Работя в "Дрийм Хоум" от доста време и единственно, което мога да кажа, че нито един служител на позиция консултант или брокер по Черноморието не е напуснал компанията по собственно желание и това е най-важния критерий, т.к. ако някой е недоволен от отношението на колегите, заплащането, условия на работа и т.н и няма да продължава да работи! За съжаление, има текучество на персонала, но то е свързано със следните причини: майчинство ( служителите основно са между 23 и 35 год. и това просто е неизбежно), смяна на местоживеене на служителя или др. лични причини и на последно място уволнения на тези служители, които представиха много слаби резултати на фона на колегите си в отдела и след поредните разговори, обучения и забележки нямат подобряване във резултатите. Фирмата наистина предлага карьерен ръст, но за тези, които са се доказали и показаха най-добри резултати дори още през първата година на работа. Работата е динамична, интересна и ръководителите винаги са насреща по всякакви въпроси. Клиентите се обгрижват много добре, всеки клиент който е отправил каквото е да е оплакване или забележка се разглежда от ръководители, а след това и от собствениците и се взимат решения само и само клиента да остане доволен! Умни, амбициозни, лоялни, упорити и комуникативни млади хора винаги добре дошли в "Дрийм Хоум" и със сигурност ще са доволни от заплащането и условията на работа!

Редовно бавят заплати ,никакъв стимул бонуси и дори коледни няма. Няма сигурност, могат да те уволнят, когато им скимне

Абсолюгно потвърждавам това, че няма как да се чувстваш сигурен в тази фирма , нито имаш стимул да работиш.
ОТВРАТИТЕЛНО И НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ И КЪМ СЛУЖИТЕЛИ, И КЪМ КЛИЕНТИ
Този бизнес съществува на магия наистина

Не знам защо коментарът ми беше и изтрит преди...ПОТВЪРЖДАВАМ това, че фирмата не предоставя никаква възможнот за развитие както е написала в сайта си , по всяко едно време могат да те уволнят и то БЕЗ предупреждение както се случи и с мен...и не могат да ти дадат една нормална причина. Оправдават се с това, че не виждат резултати , а в сферата на продажба на недвижими имоти на руснаци по бълг.черноморие отдавна умря, а Дрийм Хоум изключително некоректно се отнася и с клиентите само и само да вземат пари-
Така наречените шефове не ценят труда и няма как да се чувстваш сигурен , тъй като си решат и си заминаваш.

НИКОГА НЕ БИХ СЕ ВЪРНАЛА!

Доволни по повечето параметри най-вероятно са брокерите и съпортите. Те работят повече, за да вземат повече пари, иначе гърмят. Отношението към служителите е неприемливо, малка вероятност да те оценят и повишят. По-голяма е вероятността да те съкратят. Уволненията са чести и понякога дори по нелеп начин. Управляващите отсъстват, което е предпоставка за пълен хаос във фирмата. Заплащането е приемливо, но няма схема за стимулиране на работата, съответно и за допълнително заплащане. Интригите и сплетните са ежедневие и те въвличат, дори и да страниш от тях. Повечето от служителите са свесни, екипът е млад, което е хубаво, но текучеството на персонал е голямо. Впечатленията са ми, че тази фирма функционира на магия. И на магия ще рухне някой ден. Усещането от спомените за стажа в тази фирма са предимно неприятни. Успех!

Във фирмата добре се чувстват главно брокерите и съпортите спрямо условията на работа и отношението може би. Изключително некоректно отношение към служителите, ясно изразена неравнопоставеност, която се демонстрира. Заплащането е доволно, но е малък шанса за развитие и увеличение на заплащането. Изискванията стават все повече с времето и отговорността се прехвърля постоянно от един на друг. Пълен ХАОС цари там. Никой не знае кой за какво и как е отговорен и затова си измива ръцете с някой друг. Управляващите са под всякаква критика. Лицемерно отношение от тяхна страна и НЕуважаващи хората, които работят за тях. Главните управляващи фирмата отсъстват, което довежда до хаос и саморазправия. Сплетните и интригите са ежедневие, което те поглъща дори и да не искаш. Местоположението и голяма част от служителите са добри, което е положителното от цялата работа. Има голямо текучество на хора! Уволненията са чести и понякога се извършват по нелеп начин. Чувството след напускане на работа там е усещане за свобода, а спомена от стажа във фирмата е неприятен!

При всяко  започване и тук имаше суперлативи по адрес на служителя и колко голямо развитие ще му предложи фирмата.
Дрийм Хоум изключително много манипулира служителите си и няма никаква сигурност - както днес си работил и всичко е било уж прекрасно , на другия ден на няколко човека просто съобщават, че това им е последния работен ден.
Даже не предупреждават и за предизвестие - основателна причина - няма или някаква крайно измислена и нямаща нищо общо с действитебността.
Клиентите постепенно умират, тъй като не се постъпва с тях коректно, за сметка на това винаги според ръководството е виновен персонала. Никакво уважение и никаква възможност за йерархия колкото и да се стараеш на другия ден просто си уволнен.

това е една измислена фирма пълна с ближи гъзовци,,мислещи се за големите управители,,това са едни алчни и долни хора..които,, за пари ще продадат и маика си ,,