бонанза-бачорски оод /img/frontend/nomap.png"

бонанза-бачорски оод

Работих сама на обекта освен това не се казва конкретно какво се почиства,идва ти като гръм от ясно небе и при това освен офисите който са близо10 и апартамент който не е моя работа и голям двор складове и кафе,като ги питах за пари на 15 число няма по сметка превод и до днес как да остане човек да работи
в тази фирма,самите отговорници на обектите не знаят те самите какво правят само оставаш излъган и работиш като ненормален
Замислете се преди да почнете работа в
Бонанза -Бачорски

Здравейте тази фирма е най-големия кошмар. Човек може да умре от умора. Работи се по 15,16 часа,извънреден труд  обикновено отива в някоя друга глоба. Тези хора не знам дали знаят какво е трудова медицина и какви права имат работниците.

Бонанза е под всякаква критика във всяко едно  отношение. Подиграват се с хората

Аз също работех в тази фирма като хигиенистка... работех 8 месеца за тях, преди да ме уволнят без причина,без предупреждение ... после го извъртяха по взаймно съгласие хахах работата там не е за нормални.. работиш по 15 часа,случвало се е и по 24... заплащането е под всякаква критика осигуряват те на 8 часа като никой не ти плаща допълнително за това ,че си започнал работа в 5 сутринта и си свършил в 22 часа хахаха в Бонанза залагат на евтина работна ръка никакво качество, техниката им е под всяква критика а препаратите много силно разредени хахах на това аз не му казвам професионализъм !!!

Бонанза-Бачорски е фирма за професионално почистване , в която работя от 1 година и 2 месеца. Работя в мобилен екип ,колата е служебна, сравнително нова и горивото е платено от фирмата.Имаме работно облекло ,инвентар ,препарати и професионални машини.Смея да твърдя, че всички неща необходими за работа са нови и скъпи. Политиката на фирмата ме устроива,защото се работи с млади хора и качеството е на ниво. Работата е доста,но пък за сметка на това заплатите се изплащат навреме и няма забавяне.

Здравейте
Работя в Бонанза-Бачорски от 2012г.Много съм доволен от работата и условията.Работя най-много 5часа от понеделник до петък. Осигуровките ми поема фирмата. Работи се с млади специалисти, имаме служебна кола ,както и горивото е платено от Бонанза. Работил съм и в друга фирма за почистване, където тези "екстри" ги няма. Всички служители на Бонанза-Бачорски имат работно облекло и  са еднакво облечени.Най-важното за мен е , че Заплатата се получава редовно. Държи се изключително много на качеството и клиентите да са доволни.Надявам се дълго време да остана в тази фирма.

Хора,пазете се от тази фирма-измамник! Работих 4 пробни дни за тези хитреци като от вас се очакват невероятна скорост на работа,а разбира се и качество.Работи се без договор,но още на интервюто Ви обещават такъв.Момчето,което беше колега работеше от 2 месеца без какъвто и да е договор.Работата е очаквано тежка,но не това е проблема - казват Ви,че сте на 4 часов работен ден,а когато поисках да ми се заплатят четирите дни работа ми обяснявяха как работния ден бил 8 часов и как съм работел бавно за тях,а според мен те просто използват безплатна работна ръка посредством измама.От първия работен ден се започва с думата глоба и тя си остава тяхната посноянна заплаха и застраховка.С това мое мнение тук искам да Ви предпазя от грешката да започнете работа при тези Шмекери!