Вентура груп ЕООД - Слънчев бряг /img/frontend/nomap.png"

Вентура груп ЕООД - Слънчев бряг

1 точка от 6 мнения

Както вече е посочено, става дума за изпечени измамници и нагли крадци. Не се забърквайте, има доста дела срещу тях и няма да могат да продължават с кражбите си на летище София скоро.

easyrentbulgaria - бягайте на далеч - ще ви карат да крадете от клиентите, да ги лъжете и все гадости. скоро ще ги опандизят всички до един - как още не са ги изгонили от летището!?!?!

изи рент българия - мошенници
собственика - крещи като постоянно надрусан
мениджъра - комплексар без висше образование
работи се по 12-15часа, обещават, че ШЕФА ще плати, а появи ли се започват да летят ГЛОБИ - попиташ ли за извънредните - гонят те от работа - огромно текучество от нови работници, заблудени от “големите заплати” - всичко става под масата. Никакво развитие, никаква сигурност.
до всеки кандидатсващ - не се заблуждавай, че ще си изключение

Изключително некоректни в лицето на собственика не плаща държи се като мутра заплашва служителите случвало се е да ставам свидетел и на побой от страна на собственика върху работник...фирмата реално е собственост на не безизвестния митьо очите не формално разбира се

Получих предложение за новопоотворила се позиция в офиса на Easy Rent Bulgaria - което е една от дейностите и представяни от Вентура Груп. Бяха така добри да ме изчакат, тъй като бях с предизвестие. Назначиха ме и уж всичко беше наред до момента, когато собственика - Йордан Георгиев Димитров - не ме извика и директно ми съобщи, че ме освобождава, тъй като 'нямали нужда повече от човек на моята позиция'.
По думите му, в понеделник ще ми се оформят документите по освобождаване и ще ми се заплати договореното до момента. Е, вече сме петък, тоест е минала цяла седмица и постоянно получавам като отговор, че не са задвижение нещата.
Свързах се с партньорката на Йордан Димитров - Стефка Касабова, тя ми обясни, че поради тяхно отсъстване следващия понеделник мога да заповядам да си получа заплата...пък да видим!

С няколко думи - всичко може да се очаква и да не ви изненада, а само да ви остави с горчилка.

Списъкът не дава възможност да отбележиш к.к. "Сл. бряг", но дефакто там се намира поне 1 от обектите на тази фирма - Luxory Bar & Dinner. Миналото лято там никой от служители не получи заплатата си в течение на почти 2 месеца. В началото на сезона даваха мижави аванси от по 100 лв., веднъж на 2 седмици, с които едва се оцеляваше, докато самите привидни собственици целодневно изяждаха и изпиваха сериозна част от складовата наличност. След 1-2 месеца малко по малко всички напуснаха. Сигурно са назначили нови хора...не знам как е продължил сезонът нататък, но това са класически мошенници!!! Да не забравя и всички останали номера, в мутрагенски стил от рода на крясъци, скандали и проверки, кой какво правел в свободното си време.