Дунавски Хали /img/frontend/nomap.png"

Дунавски Хали

0 точки от 1 мнение

Работата там е ужасна. Под всякаква критика е ! Двамата шефове а пълни аматьори ! Всеки отдел е трагичен ... просто се чудя от де да почна .... първо изтеклите продукти се дават на кухнята, там те се обработват и се продават на хората, развалените зеленчуци и плодове също там ходят. Шефауволни някой готвач, защото "не може ли да готвят вскусно" !!!
   Текучеството е огромно там, станеш ли на 2-3 месеца и почват шефовете дати се нервят и да семъчат да те махат. Разбирасезаплахите иобидите не са малко. Ето примери:
МИШКИ, ПРЕСТЪПНИЦИ, НЕ ВИ сЕ ОТДАВА ДАМИСЛИТЕ, МОЖЕТЕ ДА БРОЙТЕ ДО 1 и други разбира се !
   Шефовете са зле - грамопит нямат, мъчат се да ръководят, но без опит няма как да стане, разбира се се наемат хора, който даръководят нещата но те семахат за 1 ден!!!! или максимум до 3 дена и после се махат !!!!
РЕД, ОРГАНИЗАЦИЯ и ДРУГИ ТАКИВА ПРОСТО ЛИПСВАТ !
п.с. Още на откриването си вкараха АВТО ГОЛ - няма цени, стоките не излизат на касите .... 2 дни работел и после 2 дни затворил.
 Шефовете бяха заплашили - всеки да подписва нов договор - ще се осигурява на 450 лв., но ще подпише на минималната заплата, и АКО си върши работата ще има бонуси !

АКО ИСКАТЕ ДА ВИ ОБИЖДАТ, за 450 БРУТО, ДА НЯМА ОРГАНИЗАЦИЯ, ТОВА Е ВАЩО МЯСТО !!!!!!