Скейл Фокус АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 90, сграда А, етаж 24&markers=София,бул. Цариградско шосе 90, сграда А, етаж 24

Скейл Фокус АД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Към тези 700-800 беше хубаво да не броим и стажанти, човешки ресурси, мениджъри и всички други неосновни звена...

Какви 300, има към 700-800 човека във фирмата в момента, наемат се и нови. Напуснаха към 150 миналата година, но вече може и да се е възстановила бройката.

Случайно някои да има представа каква е реалната бройка на работещите в компанията?
На страницата в job.bg e записано Служители глобално: 800, а слушайки какъв процент хора са напуснали едва ли са останали повече от 300 човека

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Пийте си редовно Лекарствата за Психичните си разстройства

1.Интервюто е Тест и Задачи

2.Техническо Интервюто на Английски език?

Знаеш ли кви Тестове и Задачи има?

3 месеца за периода на обучението няма Заплата?

И като няма проекти ще бъдеш на Минималната да 500

Като си Идиот да беше станал Шофьор?

Поредното доказателство, че победителите са избрани предварително и то не набаза на постигнатите през годината резултати

Ужасно напомнящо конкурсите за красото където печели най-грозната

В Америка Заплащане е 10 долара на час

При пълно работно време 10 часа × 21 работни дни

= 2000 долара на месец

За най-простата работа

Защо искаш да ставаш Програмист бе Идиот?

Това е трудна професия

Дайте шанс на добрите момчета от залите!

Наемате само стажанти, джунки и кадърни от академиите, а нас ни пренебрегвате! Какво е това лицемерие?

Колко трябва да си Тъп бе Ненормалник ,

колко пъти трябва да си чупиш Главата?

за да разбереш че няма да станеш Програмист бе Идиот такъв

Има Тестове и Техническо Интервюто на английски

Ти английски не знаеш

И 3 месеца по време на обучението не се плаща Заплата !