МЕДСИС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МЕДСИС ЕООД

3 точки от 1 мнение

Не знам какви са условията за работа в тази компания, но ето как изглежда една тяхна обява.
Инженер, технически асистент  Описание на длъжността:
- Технически асистент във фирма за медицинско оборудване;
- Помага при монтажа, инсталирането и пускането в експлоатация на медицинска апаратура;
- Помага при ремонт на медицинска апаратура, смяната на консумативи и профилактика;
- Участва в подготовката на технически оферти.
- Изготвя преводи на техническа литература (брошури, каталози) от английски на български език.
Изисквания към кандидата: - Инженерно образование; - Много добра техническа грамотност; - Умения за работа с инструменти
- Познания в областта на медицинската апаратура; - Добро владеене на технически английски език; - Добра компютърна грамотност;
- Готовност за чести командировки; - Дисциплинираност, самоинициативност и стремеж за професионално израстване;- Умение за решаване на проблеми и работа в екип; - Готовност за работа с клиенти; - Опитът в областта е предимство;- Шофьорската книжка;

Няма как подобно описание да не събуди смях - търсиш сервизен инженер, който знае не просто английски език, а технически английски, и да може да прави преводи.... А ти  дори не можеш да си напишеш обявата на съответния език. Следващото , което ме накара да се смея с глас - "ПОМАГА",  вие стажант ли си търсите или сервизен инженер? Това първо, и второ на кого "помага"??? От обявата не става ясно - командировъчни заплащат ли се , така де, нали трябва да имаме готовност за чести командировки?
Срамота е да търсите СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР, а да го пищете - технически асистент. Имайте грамотността да си напишете обявата на английски език, и тогава изисквайте от кандидатите също да знаят този език, и да работят с него в съответната област. По това , което сте написали се разбира, че в офиса ви дремят хора, които бъкел английски не отбират, но търсите човек, който да им вади заплатата. И се опитвате да накарате някой да ви работи за без пари, като вместо сервизен инженер омаловажавате позицията с наименованието - технически асистент. Технически асистент може да наричате някое  кощрамбе,което не може две и две да събере, и овсен да вдига телефона за друго не става,  но трябва да миете краката и да пиете водата на онзи, който е сервизен инженер в областта на медицинската електроника.