АВЕТИСИАН /img/frontend/nomap.png"

АВЕТИСИАН

1 точка от 1 мнение

Още при приемане на автобиографията,първото с което се започва от страна на работодателя е ,,заплахата,, че във фирмата изключително много се държи на дисциплината!Но,ако знаех,че това вкючва невъзможност да се напусне сградата дори и в обедната почивка,че неможе да се вземе почивката с колежка или да излезеш без да те проверят като крадец с метал детектор!Проверката се извършва от така наречената управителка,която много повече се държи(а и много прилича)на есесовец,отколкото на управител,имайки предвид мазната и неизмита коса и нелепия начин по който е облечена.А,че е некомпетентна в работата си и освн надзирателската дейност за която и поставям чин полковник,става ясно след минимален контакт.Работното време е от 7.45ч. до 19.00ч-доста нали?Ако си мислите,че регламентираните почивки означават спокойствие и почивка...надзираван си непрестанно!Мога да използвам и по-силни думи в мнението си,но хората,които са писали преди мен са казали всички други неприятни неща,а аз не искам да съм черногледа или да преувеличавам нещата.Не!Но стига сме търпели подобни работодатели-есесовци и ние хората с образование,интелект,възпитание превиваме гръб пред самозабравили се въшльовци!