АБС фарма /img/frontend/nomap.png"

АБС фарма

1 точка от 5 мнения

измамници от класа,изключително некоректни и арогантни,особенно елеонора цонева - депресирана лицемерка с неконтрулируеми истерични изблици- пазете се

едни и същи номера въртят и двамата от семейство цоневи ,първо пускат обява за аптека корект ,след това и за абс ,и така намират някой който   да им работи  за без пари .Те са  хитреци които само се чудят каква стока да превъртят и как да продават най-вече използвана стока ,която да замаскират че не е употребявана.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ.ПОРАДИ ГОЛЯМОТО ТЕКУЧЕСТВО В АПТЕКИТЕ ИМ НОРА И МАРИАН ЦОНЕВИ ОБЕЩАВАТ КАКВО ЛИ НЕ САМО И САМО ДА ЛАПНЕТЕ ВЪДИЦАТА! И СЕ ЗАПОЧВА  ПРЕЗ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ПО 12Ч -В ПОНЕДЕЛНИК ПАК СИ НА РАБОТА .ОФИЦИАЛНИ ПРАЗНИЦИ ЗА ТОВА СЕМЕЙСТВО НЕ СЪЩЕСТВУВАТ.ВСИЧКИЯ НАЛИЧЕН ПЕРСОНАЛ РАБОТИ .НА 24 .12-до21.00ч/31.12- до.19ч/на1.01-от08.00ч.КОЛЕДА.ВЕЛИКДЕН-НАМАЛЕНО РАБВРЕМЕ-ЗАБРАВЕТЕ!ЕСТЕСТВЕНО ВСИЧКО ТОВА Е БЕЗ КАКВИТО И ДА Е КОМПЕНСАЦИИ.ОТПУСКИТЕ ТАМ СА 20РАБОТНИ ДНИ.БОЛНИЧНИТЕ СЕ ХВЪРЛЯТ  В КОШЧЕТО ДНИТЕ СЕ ПРИСПАДАТ ОТ ОТПУСКАТА .ПОСТОЯНО ИЗМИСЛЯТ НЯКАКВИ ЛИПСИ И УДЪРЖАТ ПАРИ.АРОГАНТНОСТ.ПРОСТАШКО ПОВЕДЕНИЕ.ПОДКУПИ.АЛЧНОСТ-ТОВА СА АПТЕКИ КОРЕКТ ИЛИ АБС ФАРМА.

Не се захващайте с тази фирма, не са коректни въпреки, че вместо АБС фарма се наричат аптеки Корект. Лъжат за заплати, осигуровки, отпуски и т.н. , работи се извънредно, естествено отново без да се заплаща .Отнасят се неуважително с персонала, освен с "техните " хора . Не започвайте работа там, за да не останете мнооого разочаровани и подобаващо излъгани.

Здравейте на всички посетители на този сайт. Искам само да изкажа личното си мнение и ако мога да предпазя някого ще бъда много щастлив. Вчера тази фирма пак пусна обява за набиране на фармацефти- не се хващайте с тях. АБС И аптеки Корект са на едни и същи хора, и те в никакъв случай не са коректни. Примамват хората с големи обещания, но нищо не изпълняват. Лъжат и за заплатите, и за смените и за отпуските...абе за всичко. Ако искате да работите в аптека, отидете другаде, не правете грешката семейство Елеонора и Мариан Цоневи да ви излъжат, както са правили с много хора. Елеонора Цонева е управител на фирмата , но мъжът и Мариан Цонев набира персонала и за четирите аптеки. Пазете се от тях. Дано да съм бил полезен и да мога да спася някого от тях.