Боали ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Софрониево, ул.Гаврил Генов, 16&markers=Софрониево, ул.Гаврил Генов, 16

Боали ЕООД

Работих във фирмата две години и малко. Всичко беше на ниво, работната атмосфера беше приятна и с колегите се разбирахме много добре. Никога не са ми бавили заплатата и винаги когато ми се е налагало да изляза в отпуска или болничен не е имало проблеми. Работата е лека, особено като се свикне. На няколко пъти сме оставали в извънработно време и винаги се е заплащало допълнително.
Заплатата ни е добра и достатъчна и абсолютно оправдана за региона, в който се намираме все пак не сме в София. Наложи ми се да напусна тъй като със сестра ми се преместихме да живеем в друг град.

ЗАПЛАЩАНЕТО Е ПОД МИНИМАЛНОТО - 200 ЛВ ЗА 1 МЕСЕЦ ПРИ РАБОТНО ВРЕМЕ- 8 ЧАСА,КОЛКОТО И НЕРЕАЛНО ДА ВИ ЗВУЧИ! ПАРИТЕ ВИ СЕ БАВЯТ И НАКРАЯ ДОРИ НЕ СИ ГИ ПОЛУЧАВАТЕ! ХИГИЕНАТА Е НУЛЕВА...