ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД /img/frontend/nomap.png"

ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД

Тази фирма охранява училището на сина ми и охранителите им ми правят много добро впечатление в сравнение с предишната фирма която охраняваше училището. Спират ни на вход не пускат хора по етажите, вършат си работата хората.

Работи се коректно и отговорно! Много грамотно се управлява на фона на останлите фирми в бранша! Жела им успех, който виждам, че не закъснява!

Вижда се че фирмата иска да работи професионално и засега успява. Униформи, обурудване, обучения, отношение-всичко е както трябва.
Едни от малкото професионалисти в охраната. Казвам го като човек бил в повечето охранителни фирми и без подмазване или задни мисли-затова не съм си написал името.

Здравейте Благой, хубаво е че оставяте изводите на другите, но същевременно, съдейки по дадените оценки, Вие също правите изводи..Как разбрахте какво е нивото на "Уважение", "Привилегии" и "Потенциал" във фирмата при положение че не сте част от нея?
Колкото до написаното- напълно сме нясно какво търсим и Ви бе обяснено  съвсем коректно че в момента имаме свободно място за редовна смяна-делнични дни, като и че  има и вариант за два на два, но за него ще трябва да се изчака.
Вие отказахте, и разговорът ни приключи съвсем нормално.
Не смятам че е коректно от Ваша страна да давате подобни оценки и мнения.
Все пак успех в търсенето на работа.

Интересна фирма.Поканиха ме на интервю за работа на позиция ,която не е свободна ,защото техен служител се колебаел дали да напусне или не.Интервюиращия не беше наясно ако позицията се освободи на какъв график ще се работи два на два или редовна смяна през делничните дни .Оставям изводите на Вас.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРЕДИШНИТЕ МИ ОЦЕНКИ ОВЬРКАЛ СЬМ НАЧИНА НА ОЦЕНЯВАНЕ

РАБОТЯ В ТАЗИ ФИРМА И СЬМ ДОВОЛЕН ОТ ОТНОШЕНИЕТО КЬМ МЕН ОТ РЬКОВОДСТВОТО.РЕДОВНО ПОЛУЧАВАМ МЕСЕЧНОТО СИ ВЬЗНАГРАЖДЕНИЕ КОЕТО Е ДОБРО АКО СЕ ИМА В ПРЕДВИД КРИЗИСНОТО ПОЛОЖЕНИЕ НА ДЬРЖАВАТА И ЗАЕТОСТТА НА НАСЕЛЕНИЕТО.ВЬЗМОЖНОСТ ЗА РАЗВИТИЕ В ПРОФЕСИЯТА.ПОЖЕЛАВАМ НА ФИРМАТА И НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ МНОГО БЬДЕЩИ УСПЕХИ И РАЗВИТИЕ В СЛУЖЕБЕН ПЛАН.

Работил съм в повечето големи охранителни фирми в България, но това е първата която дава бонус на служителите си за Великден!  Благодарности за жеста и уважението! Моного успехи на фирмата желая и весели празници!

На фона на останалите охранителни фирми тази е за предпочитане във всяко отношение. Засега всичко е наред и нещата се правят по европейски начин, надявам се така и да продължи.

Пиша в качеството си на евентуален клиент на фирмата и искам да изкажа адмирации за поведението на работещите в тази фирма.
Писах им мейл да ги запитам за камери и чекиращо устройство за кооперацията на която съм домоуправител, като изрично подчертах че за момента само събираме оферти. След половин час ми се обади техен представител и след още половин беше дошъл на адреса ни. След като му показах какво искаме, ни посъветва да го направим по друг начин-по-евтин и по-ефективен и до края на деня бяхме получили оферта с няколко различни вариянта.
Очарована съм от бързината и разбирането което проявиха и при първа възможност ще им станем клиенти.