ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД /img/frontend/nomap.png"

ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД

Относно – мнението на Служител –
Сигурно е така,...сигурно аз се бъркам и сигурно „сънувам” , че Управителя се крие като малко дете, че няколко пъти ми определя срещи в офиса в кв.Хаджи Димитър и когато отида ( и то с болната ми дъщеря, защото няма на кой да я оставя да я гледа) намирам само паяжини по вратите на представителството на въпросната Българо-Немска компания.
Сигурно се бъркам и за смешните обяснения по телефона - първо от Янко (Мениджър по охраната или какъвто го играе във фирмата.), а след това и от г-н Богдан Стойчев, че фирмата във момента имала…някакви затруднения…. и прочие измислени и детски обяснения.
 Сигурно се бъркам и,…че днес е 10 ноември.2014 г. и, че от месец и половина въпросният Управител не ми отговаря и на телефонните позвънявания,и че не съм получил нито стотинка за дежурствата ми през месеците юни и юли.
 Сигурно се бъркам ,…и че въобще съм работил в тази прехвалена Българо-Немска компания. Сигурно служебното облекло, баджовете, а дори и ключовете на два от обектите, които събират прах в килера ми, съм ги намерил някъде “сънувайки”.

Работя от година във фирмата и съм доволен. Не сме имали проблеми със заплатите и получаването им. Управителя е разбран човек и помага винаги когато се е наложило и затова и ние си вършим работата съвестно

„ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС” ООД е Българо-Немска компания, специализирана в предлагането на професионални охранителни услуги.
 „Ние инвестираме в нашите служители и смятаме че те са най-ценният ни капитал.Ние сме социално отговорен работодател, и държим на коректните трудови отношения.” – Хубаво звучи,нали ? – Да , ама сме в България……
Зад гръмките изказвания и помпозният сайт стои една съвсем обикновенна,полулегална охранителна фирма,като множество други в този бранш.
 Бях “назначен” на работа “на пожар,поради липса на кадри” на 02.юни.2014г.,като всички необходими документи ги вадих “в движение”,след това. Днес е 05.ноември.2014г. и все още не съм получил и стотинка за двата месеца дежурства в 2-ро СОУ "Акад. Емилиян Станев" и СМГ "Паисий Хилендарски".
 Направете си изводите за управителя г-н Богдан Стойчев и другите ръководни кадри (ако въобще има такива),които се укриват като деца играещи на криеница и само и само да не се разплатят,са готови да “пожертват” и работното облекло и дори ключовете на охраняваните обекти (каква коректност,спрямо клиентите им).

Бързо и адекватно обслужване. Ценя хората/фирмите/ които ценят чуждото време. Обадих се на няколко фирми за СОТ и единствено тази реагира адекватно и същия ден.

Тази фирма охранява училището на сина ми и охранителите им ми правят много добро впечатление в сравнение с предишната фирма която охраняваше училището. Спират ни на вход не пускат хора по етажите, вършат си работата хората.

Работи се коректно и отговорно! Много грамотно се управлява на фона на останлите фирми в бранша! Жела им успех, който виждам, че не закъснява!

Вижда се че фирмата иска да работи професионално и засега успява. Униформи, обурудване, обучения, отношение-всичко е както трябва.
Едни от малкото професионалисти в охраната. Казвам го като човек бил в повечето охранителни фирми и без подмазване или задни мисли-затова не съм си написал името.

Здравейте Благой, хубаво е че оставяте изводите на другите, но същевременно, съдейки по дадените оценки, Вие също правите изводи..Как разбрахте какво е нивото на "Уважение", "Привилегии" и "Потенциал" във фирмата при положение че не сте част от нея?
Колкото до написаното- напълно сме нясно какво търсим и Ви бе обяснено  съвсем коректно че в момента имаме свободно място за редовна смяна-делнични дни, като и че  има и вариант за два на два, но за него ще трябва да се изчака.
Вие отказахте, и разговорът ни приключи съвсем нормално.
Не смятам че е коректно от Ваша страна да давате подобни оценки и мнения.
Все пак успех в търсенето на работа.

Интересна фирма.Поканиха ме на интервю за работа на позиция ,която не е свободна ,защото техен служител се колебаел дали да напусне или не.Интервюиращия не беше наясно ако позицията се освободи на какъв график ще се работи два на два или редовна смяна през делничните дни .Оставям изводите на Вас.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРЕДИШНИТЕ МИ ОЦЕНКИ ОВЬРКАЛ СЬМ НАЧИНА НА ОЦЕНЯВАНЕ