ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД /img/frontend/nomap.png"

ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД

Много са ни свестните охранителни фирми, та като видиме някоя и нея да оплюем. Какви еврей, какви нагласени?

За тези като мен кандидати за работа- Не Ви ли се струва нагласено и ненормално за дадено положително мнение да има 56 съгласен съм , а за отрицателно мнение да има пак толкова не съм съгласен.
Погледнете какви са нормалните цифри за друга фирма например и ще се убедите сами.
Не вярвайте на мошенници.

Работих преди време тук и пак бих се върнал. Искам да попитам има ли свободни места?

Заплащане-средното за бранша, може би малко-високо;
Уважение-лично аз смятам че е на високо ниво, винаги съм срещал добро отношение;
Привилегии-получаваме си парите навреме, униформата е ок, условията на обекта са добри;
Фирмена сигурност- не съм чул да бъде уволнен някой който си върши работата;
Натоварване-смените са както навсякъде, поносимо е, има време за почивка, има и възможност за извънредни за по-висока заплата;
Потенциал-нямам мнение;
Местоположение-обектът ми е много удобен за пътуване;
Колеги-разбирам се прекрасно и с колегите и с шефа;
Работна среда-нормална, все пак сме на работа:)

Като цяло фирмата е добра, разбира се има какво да се желае относно размера на заплатата, но е ясно че в охраната парите са такива. Все пак фирмата се старае да дава малко по-високи заплати от средната и ги дава навреме:))
Всички които сме в тази сфера знаем че има много фирми които бавят парите, иначе на интервютата обещанията са големи.

Клиенти сме на Глобал секюрити сървисис и сме доволни от изпълнението на договора който имахме. Професионално отношение и ангажираност са положителните им качества, който са рядко срещани в днешно време.
Успех!

Ок си е фирмата, на фона на останалите си е супер. Парите не са много но са по-големи от повечето фирми и идват на време което е най-важно. Работих до скоро в друга охранителна фирма и 4 месеца не взех нищо. шефа е много разбран, може ли да помогне не отказва никога.

От 8 месеца съм във фирмата и нямам никакви проблеми, заплатите не се бавят нито веднъж досега, напротив винаги се изплащат по-рано. Като започнах ми беше казано че на 20то число се взима заплата, досега винаги около 12ти-15ти я получаваме. Не е голяма, но в сравнение с предишната фирма е идеална:)
Нямам проблеми с шефовете-върша си работата и те се държат добре и помагат когато се налага.
Учуден съм от долните две мнения и затова пиша-аз лошо не съм видял и съм доволен.

Некоректни хора!И Българина и Еврейна са мошеници от класа.Стойте далеч от тях!

С по некомпетентни хора не съм се зблъсквал.
Такава наглост и безочие никъде другаде по света го няма. Не може големи и възрастни хора да се крият като мишки, да не си вдигат телефоните някой като ги търси и да бягат заради финансовите си задължения. Като не можете да се оправите финансово ............. ами хванете и си затворете малката фирмичка, от колкото да ни лъжете, че ще ни плащате и прочие.