ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД /img/frontend/nomap.png"

ГЛОБАЛ СЕКЮРИТИ СЪРВИСИС ООД

Работи се без напрежение и страх. Доволен съм и от отношението. Не останаха много коректни охранителни фирми в България, повечето лъжат, не плащат заплати.
За периода в който съм в GSS не съм имал проблеми.

Всичсо каето се пише за тази фирма е лъжа .. Започваш работа на първо число на месеца .. И получаваш заплата след три месеца .. Работиш 22 дни и плащтат само 15 дена .. Не им вярвайте

Здравейте!Искам да споделя мнение за Глобал секюрити сървисис. От 13 години работя охранител в GSS съм от три години. Фирмата цени и държи на работниците си. Това го казвам от опит! Получил съм много добро лично отношение и разбиране. Да не кажа че те са единствените на които мога да разчитам...
Благодарен съм и ценя човещината на управителя.
Мисля че тази фирма с това отношение е един от най-желаните работодатели и съм горд че съм част от екипа!!!

Фирмата е точна в изплащането на заплатите. Доволен съм от отношението.

Здравейте на всички от осем месеца съм в тази фирма да ви кажа честно друга фирма не съм виждал такава заплатите винаги ги плащат навреме дават ви екипировка пролетно-лятна есенно-зимна екипа на охраната е съставен от млади специалисти които си знаят работата благодарение на тяхната фирма излезнах от калта с каквото могат помагат за мене те са една от най-обещаващите фирми при тях няма шест-пет или работиш или напускаш Полис обаждат по десетобалната система аз им давам 10 ако мислите че ви лъжа Елате и се уверете

Страшна фирма! Звъниш никой не отговаря на обажданията, иначе приказките са големи за всичко! Страшно съм недоволен, каму ли от някаква си фирмичка с три годишен опит !

Наскоро поисках да изляза 10 дена платен отпуск и шефа каза че няма проблеми. Излязох в платен отпуск без да съм писал молба и без да съм получил заповед за нея. След като се прибрах от отпуска питах мениджъра охрана как се плаща платения отпуск във фирмата. Отговорът беше че фирмата не плаща платеният отпуск тъи като работи на минимална печалба защото се стреми да дава възможно наи много пари на ранотниците 550-600 лв.

Около 500

Заплати??

Bivsh, пич, след като си работил значи знаеш офис, имейли, телефони еми свържи се и питай бе! Аз че не съм бивш се обадих и вече ходих на интервю.
В работодател да питаш за работа е интересна стратегия.
Иначе на първо четене ми хареса фирмата, малко да намалят изискванията и са идеални.