Делта Гард /img/frontend/nomap.png"

Делта Гард

1 точка от 4 мнения

Работи се по над 240 часа на месец.Заплащането - 500 лева.Отпуски не съществуват.Шефчетата се изживяват като мутри.Голямото текучество на кадри не е случайно.Единственото хубаво нещо в тази фирма е Ралица.

Абе какви глупости приказвате? Няма коректност, след като ти отказват платения отпуск, който по закон ти се полага, с довода, че нямало пари и след като работите 24/7 на обект, ама не четири човека, за да бъдат смените 2 на 2, а трима, т. е. правиш по 240 часа, то що за наглец трябва да си, че да твърдиш това отдолу?Видеонаблюдение не ми е известно да предлага, а патрули се появиха впоследствие по Търновския край, по селата и полята, сам дето заплатите пак си остават ниски.

Уважавайте себе си, за да ви уважаваме и ние!
Работодателят е коректен и точен, когато получава същото отношение и се покаже потенциал, а не да се спи и лентяйства и да искате 1 000лв за да спите на работа. Колкото до автопатрули и видеонаблюдение не сте запознати добре с организацията на фирмата, нито пък с прането, защото си перем дрехите с прах за пране и сме си чисти не изпълняваме мокри поръчки или мръсни услуги за да сме потенциал.

Фирмата е на онова мутренце Митко-каратиста, дето пере парите на Сорос у нас. Много малка, много смотана, по-силна е около Велико Търново. Дават се много смени, на някои места до 250 часа на месец за минимална работна заплата, платен отпуск никога на никого не е даван, защото нямали пари. Пълна мизерия, трудно можете да попаднете на по-скапана фирма в бранша, при все, че няма нито една, която да не е мизерна, тази просто би ги впечатлила в това отношение.Потенциал за развитие - ами тази фирма няма патрули, няма видеонаблюдение, няма нищо. И никакво развитие не можете и да видите в нея.