Снукър И Билярд Център ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, бул.СЛИВНИЦА, 186&markers=София,Район р-н Оборище, бул.СЛИВНИЦА, 186

Снукър И Билярд Център ЕООД

Заплащането е на надник 20лв. + % + бакшиш, но процента е около 5лв., бакшиша и той. Работи се 5 дни в седмицата по график. Смените са от 08:00 до 18:00 и от 18:00 до 03:00, но се стой докато има хора. Шефовете са четирима, като цяло са пекани, ама нямат нюх за бизнес, за това текучеството на персонал е голямо, просто системата куца. Трябва да се знае, че задълженията ти са и на барман и на сервитьор. На интервюто ще те избират по височина, тегло и излъчване, а не по способности. На който му се работи на заплата от преди 7 години да заповяда!П.С. Лятото уволняват двама души, защото няма работа и сменят работното време.