М Билдинг България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Търговище, ул. СЛАВЕЙКОВ, 4, ет. 4&markers=Търговище, ул. СЛАВЕЙКОВ, 4, ет. 4

М Билдинг България ООД

2 точки от 1 мнение

Най-лошото място, на което съм работила през живота си.
Крайно некоректен и объркан е работодателя , който уговаряш се с него едно, а в крайна сметка излиза съвсем друго. Обещава ти мизерните 600 лв. + процент които няма да видиш затова персонала при него не се задържа и той цял сезон не може да си намери пчелички-работници а ти не виждаш нито процент нито уважение от негова страна .
Отношението е пълен ужас, страшно лицемерие, унижение, непрекъснато хокане и глупави забележки, напрежението е доста голямо, както и стреса, някои хора са на страшна висота и другите отговарят за техните грешки, което е ъпсурт за мен, естествено има и готини хора с които е приятно да се работи, но като цяло обстановката е мн зле.... и моето мнение е отрицателно