Солид-55 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, ул. Магнаурска школа, 5&markers=София,Район р-н Младост, ул. Магнаурска школа, 5

Солид-55 ООД

много приказки и то само лъжи.
КАК ЩЕ СИ ВЪРНЕТЕ КРЕДИТЕ КЪМ БАНКИТЕ?
в последно време нищо не върви в тази фирма
зле, зле ама много зле

Днес 13.07.09г. отидох на интервю в 16.00.
Интервюто свърши в 16.03.
Който го интересува нещо за тази фирма,да ми пише.
Ще отговоря на всички!
0889236555-това е личният ми телефон,а иначе [email protected]

ООоооо Не се Занимавайте с Глупости .... Не колегиалността и Некадърниците в тази фирма доста бързо ще ви откажат да работите .... а заплащането е под всякаква Критика - Обещават пари но винаги има Одръжки за каквото и да било!!!

бивш служител: ЯСЕНКО
Добре, че ме изгониха та се осъзнах, за което съм им благодарен за това!

Хора започнали от начало, но за съжаление са толкова студени и безсърдечни.

Фирмата е модерна и ориентирана към иновациите. Мисля, че ми помогна в развитието. Заплащането е прилично, привилегиите също. Текучество има в производството, не знам как е там положението, в другите звена нещата са стабилни. Организацията на работата е на много високо ниво, досега не съм работил в толкова добри условия. Управленският състав се държи нормално и проявява уважение към труда ти, стига да си вършиш работата съвестно. Не знам какви роби бълнувате и защо ги плюете, че са семейна фирма. :) Има моменти, в които свободното време не достига, в това отношение има какво да се желае. Като цяло нещата са доста добре. Понеже съм работил и в други фирми от бранша, мога да ви кажа че са доста обиколки пред конкуренцията. :)

Изчетох коментарите на всички. Да, има мнения и това е чудесно. Но недейте да изливате всички тези обиди под емоционална възбуда и да заклеймявате Солид 55.
Както навсякъде в бизнеса, така и в Солид има над какво да се работи що се касае до атмосферата.
Фирмата е семейна, което моментално води до обвързването на родственици в управлението й. Друг е въпросът дали те са достатъчно компетентни. Но нима някой ще отрече, че би предпочел да се довери на чужд човек вместо на най-близките си?! И не правим ли ние, родителите, всичко за децата си?!
Фирмата е много динамична. Работи с едни от най-съвременните системи за бизнес управление, продуктите й се произвеждат с едни от най-модерните технологии, има собствен развойно-изследователски център. Във фирмата работят много професионалисти, които многократно са доказали своите качества. Грозно е да се оплюват всички тези предимства. А всички вие, след като продължавате да говорите за Солид 55 дълго след като сте напуснали означава, че всe пак фирмата и нейната мисия ви е докоснала и маркирала.
За тези, които работят все още там и не се чувстват добре-оттеглете се. Който и сайт да отворите ще видите предложения за работа. Ако пък все пак нещо ви задържа, то защитавайте позицията си и се помъчете да внесете промяната.
Все пак живеем в България. Всички живеем в една и съща действителност. Нека се постараем тя да се подобри, а не типично по български да изкажем /изпишем/ едни гръмки отрицания и с това да се изчерпим.

Здравейте!
Чета мненията и не съм съвсем съгласен... Смятам че в тази фирма човек има страхотни възможности. За разлика от повечето фирми в Бг фирмата се развива доста динамично. Всеки има своите ясни права и задължения!

Не си заслужава там да се работи!
Никакво бъдеще няма!

Много директори-малко песонал,ниско качество-доста зрители през работно време-ниско заплащане!
2год стаж имам във тази фирмичка!

за съжаление , основната тактика на солид 55 се гради на максимата..."няма незаменими хора".тва е ! старай се колкото си искаш........утре си чао,ако ти знае много устата ,и идва друг,няма зна4ение че не знае какво прави !!! ако си от село и се радваш на 800 лева-вътре си ! професионализма не се тачи,така че може и да си зъболекар,ще монтираш врати без проблем !!!