Нактайм /img/frontend/nomap.png"

Офисът е много добър със супер местоположение. Управителката и собственичка г-жа Кръстева е най-добрият ми шеф досега. Дано един ден да попадна на такъв добър шеф! Но някои от колегите са проблемни като очилатата жена с къса русолява коса, вече й забравих името, но един ден дойде и започна да ми крещи истерично. Заради нея за колеги слагам с една звезда по-малко.

Фирма Нактайм изпълни наш обект, качеството на изпълнение на инсталациите по част климатизация беше плачевно( доставиха ни водоохлаждащ агрегат, който много често спираше да работи, техническият ръководител отговарящ за изграждането на инсталацията от страна на Нектайм посъветвал наша служителка, когато агрегата спре да го стартират ръчно. Взеха доста пари, но като качество на изпълнение никакво го няма - то е перманентно в отпуск при тази фирма. Относно вентилационните инсталации просто не ми се говори - започнаха да монтират въздуховодите на рейка вместо, както е от доста време насам в сериозните фирми на европрофил. Добре, че един от колегите от техническият ни отдел е присъствал в началото на монтажа и е предотвратил това безумие. За служителите на Нектайм не искам да коментирам - момчетата работят толкова колкото им плащат те не са виновни, че в лице на ръководството не срещат подкрепа. Управителката на Нектайм има много, ама огромно желание да вземе всички обекти до който може да се докопа ама с това качество на изпълнение просто е трагично. Ще споделя и още нещо за нас - Ние г-жа. Кръстева си взехме водоохлаждащ агрегат от друга конкурентна фирма от бранша, преправихме и инсталациите така, че да работят, което Вие не направихте. Инвестирахме за да оправим Вашите недомислия, нали вие се хвалехте, че сте в топ 5 на климатичните компании имате проектантски отдел, имате 20 години опит и т.н. Да в топ 5 сте ама от зад в класацията. Работата ни с Вашата фирма ни донесе повече негативни емоции. Срока за изпълнение също беше доста по-голям от предварително договореният. Качеството на доставеното климатично и вентлационно оборудване беше много под това което бяхме договорили. Като цяло това, което направихте беше за оценка под 2 по десетобалната система.

За съжаление и аз ще ви разочаровам. Фирмата има завидно "добро положение" (дължи само на НАП над 15000 лв. за осигуровки към 2014 г.), офис не - лош (май е тяхна собственос - не съм сигурен), с не лошо местоположение. фирмата е с предмет на дейност "Климатична и вентилационна дейност и пр." (обаче и други неща),и след интервюто за работа за позиция "Технически секретар" веднага ми предложиха да остана в офиса и да започна убочение, което продължи 3 дни, след което ме извикаха в кабинета на "Управилката", която ме уведоми, че съм технически неграмотен и стреса ми и два в повече. Не се лъжете като мен, да губите време и пари за транспорт до офиса им (било и само за интервю за работа), защото ще бъде във ваш ущърб. За да съм по обективен, само ще кажа, че съм инженер - магистър по топло-ядрена енергетика с 15 год. стаж по специалността и имам съответните препоръки е удостоверения за което. Вадете си сами изводите, аз само си изказвам мнението - ФИРМАТА И ХОРАТА КОИТО Я УПРАВЛЯВАТ - НЕ СА ХОРА!!!

Препоръчвам никакви взаимоотношения с тази фирма. Работят изключително непрофесионално, с евтини и некачествени материали. Климатиците, който предлагат са по-зле и от най-лошите китайски климатици, не купувайте от тях. Нямат компетентен персонал, който да даде адекватно решение за каквото и да е. Персонала е оскъден и момчетата се чудят как да направят от нищо нещо.
Заплащането е убийствено ниско, несигурно и променливо понятие.
Персонала е нищожен и изтормозен. Мой съвет не си причинявайте да влизате в контакт с тази фирма, започнат ли работа ще измислят допълнителни неща, които да заплащате, а техниката им остоянно дава дефекти.
Избягвайте НАКТАЙМ, не е здраволовно!

За мен това беше почти идеална работа, като изключим заплатата, вие само за пари ли работите? За мен е много по-важно уважението и работната среда! Каква е ползата да ти плащат много, а да се отнасят с теб като с роб? Заплащането не беше голямо, но за първа работа става и винаги го плащаха навреме. Работната среда беше повече от отлична. Имахме дневна светлина в офиса, отделно тераса за обедната почивка. Можехме да си слушаме радио (да, в някои фирми забраняват). Работа след работно време - само при закъснение и то толкова колкото си закъсял, не повече. Когато се почувстваш уморен и те заболят очите или главата от компютъра, или просто имаш нужда от раздвижване на ставите никой не ти прави забележки ако отидеш на терасата за минутка свеж въздух и разтъпкване. Отлична локация - огромната Борисова градина е на метри, където да си правиш срещи с приятели и да обядваш в обедната почивка. Фитнес клубове на метри от офиса където може да тренираш или да отидеш на масаж след работния ден. Един куп ресторанти и барове в близост, където може да вечеряш с приятели или семейството след работен ден. А за тези с деца - детски градини и училище. Банкови клонове и куп хранителни магазини - Била, Фантастико, Лидъл и още. Всякакъв транспорт - метро, автобуси, тролеи. Въобще работа-мечта, чак на моменти съжалявам че се върнах в университета да уча за магистър, а не останах да работя там. Дано един ден да имам поне толкова добра работа.

Работил съм на много подобни места и фирми. Лъган съм бил,финансово ощетяван съм бил,но за първи път в практиката си се срещнах с представителите на подобна фирма. Коректнос,точност  и безусловно придържане към рамките на закона от страна на работодателя в лицето на фирма НАКТАЙМ. БЛАГОДАРЯ ВИ ДАМИ И ГОСПОДА. Недялко Панев

Най-некадърната фирма за всички времена. Щом така наречения управител сам почна да си пише мнения - смятай за каква излагация става въпрос.
Напълно подкрепям мнението на потребител Iglica. Всичко казано е вярно. Искам само да допълня, че фирмата не се притеснява да участва в обществени поръчки и други процедури с фалшиви и нередовни документи. Ако искате да ви използват и личните данни нерагламентирано - можете да пробвате. Но никога няма да си вземете парите.
Мой съвет - никога не почвайте в тази смешна фирма - и без това е на доизживяване. Ръководството е некомпетнентно. При това много.

Горе изложеното е анонимно твърдение, лице като Иглика Иванова, никога не е работела във фирмата!
Ако един човек казва истината то е желателно да сложи подписа си с истинското си име!
Всички работещи си получават редовно заплатите, както и командировъчните си.

Здравейте, бих искала да споделя с всички, които се замислят да работят във фирмата своя горчив опит. Не се лъжете даже и да си помисляте да започвате работа или да имате каквито и било търговски взаимоотношения с нея. Нактайм ЕООД е прекръстената от собственичката Кръстева, преди съществуваща Нектайм ЕООД, за която ако се разровите ще намерите само негативна информация относно заплащане, некоректност, некомпетентност, лошо отношение...., независимо колко много и качествена работа се изпълнява. Във фирмата се толерират интригантите и некадърните и незнаещи служители. Повечете стойностни кадри, които са давали здравето и голяма част от свободното си време (там извънредният труд се плаща само на думи, с голи обещания, които никога не се материализират), са вече бивши служители.  Теменужка Кръстева винаги има да дава пари, на хората, които работят за нея, а когато трудовите взаимоотношения се прекратят, никой не успява да си получи цялото изработено парично възнаграждение. Да не говорим за ужасната стресова обстоновка и тоталната липса на условия за работа. Никога няма пари да се купят материали, за командировъчни, е "срамно" да се искат пари- всеки е длъжен да финансира дейността на фирмата.
Така че обобщено, вярно е че криза и че вече е още по-трудно да се намери работа, но работата в НАКТАЙМ е равносилна на генериране на разходи, късане нерви и лишения и унижения.