Консултинкс ООД /img/frontend/nomap.png"

Консултинкс ООД

1 точка от 5 мнения

Не знам тази фирма дали все още съществува, но силно се надявам да са преустановили работа. Работих в нея от самото начало като кол център. Екипа, който стартира беше велик! Наистина много свежи хора, много задружни. Но както всяко хубаво нещо, така и това си има край, който последва след като напуснаха тогавашните ни супервайзъри. А те повярвайте ми бяха страшни пичове! Но разбираемо, защото цялата гняс идваща от Димитър и Емилия се изсипваше върху тях. След като вече останахме само агентите и шефовете, се налагаше да се срещаме пряко с тях. Който е работил там знае- таргетите са безумни, заплатите също, отношението към служителя...няма да коментирам. Четеш си скрипта като изоглавен и ако леко се отклониш ти се мъмри.
Едно от малкото хубави неща беше,че в началото поне имахме обучение в сградата на виваком, което беше ок, защото следващите служители бяха направо...от главата за краката. Сядаш и почиваш да звъниш. Безумие.

Както и да е. Няма смисъл да пиша повече, тъй като не знам дали все още тези неприятни хора държат тази неприятна фирма. Но винаги мога да ви разкажа още ;)

Дали става въпрос за фирма, която се намира на ул.Родопски извор 60? Моля, тези, които знаят, да ми кажат! Благодаря предварително!

Не се подлъгвайте на тази фирма,работех доста дълго за тях,дори и след обещанията които те даваха ,че след 6 мес се преминава на трудов договор,това не се случи.След като очевидно нарочно не ни даваха бази за прозваняване,нямаше как да имаме % към заплатата и получавахме 220лв и без да ни плащат дори и здравните осигуровки!след 4 подред месец със заплата 220лв напуснах на 29.Когато започнеш в тази фирма ти работиш с един месец закъснение и ти плащат на втория,следователно като напуснеш имаш още една заплата.След 1 мес когато трябвашеда ми опреведат въпросната заплата и парите за гориво които даваме от себе си и им даваме фактури те ми бяха превели само парите за гориво 160лв. НЕ ВЯРВЯЙТЕ НА ТАЗИ ФИРМА!!!А за уважение от тяхна страна даже неможе да става и дума!

Фирмата лъже,изобщо не вярвайте на думите им.нито заплатата нито условията са реалност.!!!

Не се подлъгвайте ФИРМАТА ЛЪЖЕ И НЕ ПЛАЩА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ!
Интервюто мина добре и ми предложиха работа срещу заплащане от 450 лв - трябваше да звъня на хора и да им предлагам договори за услуги на Виваком. Разбрахме се да ме обучават за седмица-две, преди да започна реално да работя. В първия ми ден, уж ме обучаваше супервайзора, но на практика само стоях и гледах, обещаха да ми дадат договора до няколко дена. Обаче на другия ден сутринта, супервайзорът го нямаше и ме посрещна управителката Емилия Георгиева, тя ми се развика как не съм можела нищо и няма да ми даде договор. Не искаше и да чуе, че няма как да знам специфични неща за работата, преди да е минало обучението, което те самите ми предложиха. В крайна сметка договор не получих, загубиха ми времето и естествено не ми платиха нищо.
Не знам каква е връзката на Consultinx с Виваком, но ми се струва много вероятно и дейността на фирмата да е фалшива.
Пазете се от подобни фирми!