Астон Маркетс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, Квартал ЗОНА Б-18, АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 132, ет. 2&markers=София, Възраждане, Квартал ЗОНА Б-18, АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 132, ет. 2

Астон Маркетс ЕООД

За да започнете работа в Астон Маркетс има няколко условия:
Условие №1 – да нямате достойство.
Първото интервю е колективно. Събират ви десет човека в една стая и никой не се интересува от вас и вашите качества. Задава ви се по точно един въпрос(на всеки различен) колкото да се уверят, че можете да говорите, защото евентуално ще работите като телефонистка(или както те му викат Акаунт мениджър). През останалото време Пенка(HR-ката на фирмата прави презентация и ви зарибява колко е интересно и колко много пари можете да спечелите).
Тръгвате си от интервюто чувствайки се неоценени и пренебрегнати и хоп – на другия ден ви се обаждат, за да ви кажат, че сте одобрени и сте поканени на обучение.
Условие №2 – да сте достатъчно глупави, че да не можете да проверите нещата, които ви говорят.
На обучението продължават с презентациите и лъжите. Набива ви се в главите, че Астон Маркетс е сериозна финансова институция със чуждестранен собственик и светло бъдеще. Казва ви се, че те представляват един от най големите брокери в света и работят със супер сигурни швейцарски банки и парите на хората са в безопастност, и вие не трябва да се притеснявате да им ревете по телефона да инвестират хиляди.
Истината е малко по-различна. Астон Маркетс нямат право да извършват тази дейност и са представител на брокер регистриран на Сейшелите, който не е контролират от нищо и никого, и няма кой да му потърси отговорност се случи нещо с парите на клиентите. Да не говорим, че ако някой все пак иска да търгува с този брокер съвсем спокойно може да го направи без Астон Маркетс.
Условие №3 – да нямате съвест.
Вашата работа, ще се състои в това да тормозите хора по телефона и да ги изнудвате да инвестират, като им представяте разни хипотези за факти и ги лъжете за риска и възможната печалба.

Според мен  няма  смисъл  като чета тези коменрати  ...    Не  говори  добре  за  фирмата

Здравейте. Знам , че не е писано тук от известно време, но в момента в джобс има оферта за работа с обещание за заплата 800-1000. Дали имате някаква информация за проманя на условията в дадената фирма ?

Извадка от сайта на Комисията за финансов надзор (КФН)
" Дружествата Ексус Маркетс ООД и Астон Маркетс ООД не са лицензирани, съответно не разполагат с разрешение от КФН и нямат право да предоставят инвестиционни услуги и дейности по смисъла на Закона за пазарите на финансови инструменти на територията на Република България, включително и чрез електронни платформи за търговия с финансови инструменти."
Според мен си е чиста пирамида за изкарване на пари от невинни хора... "Ти го убеди, че трябва да инвестира 1000 2000 10000 долара при нас и ще получиш процент от тази сума"... Относно възнаграждението, което ни се спомена на КОЛЕКТИВНО интервю, беше 460 лева. При въпрос от моя страна дали е бруто или нето секретарката (хайде да не се разсърди ако го прочете - офис мениджъра), която беше заела позиция на интервюиращ, съвсем небрежно се направи на недочула. ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ!!!

Хора не се лъжете от тази пирамида . Първо нещата които се казват и обещават на интервюто не са точно така. заплата е бруто 460 лв. - чисто е към 300 и нещо , но това се спестява.  В процеса на работа ти казват как да не се притесняваш ако не направиш депозити, което е адски трудно нещо и постоянно те натискаш да обеждаваш хората да инвестират минимум 1000 долара или евро, а изведнъж към края на месеца, те махат с уговорката че има изпитателен срок от 3 до 5 седмици за който ти се казва като те махнат. И даже не взимаш и тези 300 лева.
въобще хора не се занимавайте и лъжете.

Нека и аз да споделя моите впечатления от фирма "Астон Маркетс". Явих се на интервю за работа в петък (15.03.2013). Първото нещо, което ми направи лошо впечатление беше груповото провеждане на интервюто. Според мен това е непрофесионално отношение и неуважение към самите кандидати. Интервюиращата не беше облечена подходящо. Беше припряна и бързаше за обедната си почивка. Даваше видимо измислени примери и ни каза, че на тази работа не можем да изкараме повече от година и половина. По-скоро информацията, която ни поднесе, мен лично ме демотивира. Подбор на кандидатите не беше направен. Това го казвам с чиста съвест, имайки предвид факта, че 15 минути след интервюто, ми се обадиха да ме поканят (тепърва!!!!) на интервю. След това обясниха, че съм одобрена за обучение, после, че е станала грешка. Т.е. момичето, с което разговарях, си смени мнението 3 пъти. Като в тези три пъти, 2 от тях ме покани тепърва на интервю и 2 - ми каза, че съм одобрена.

ВНИМАНИЕ!!!
Aстън Маркетс е пирамида, нямат лиценз от КФН за инвестиционен посредник а са само фирма за набиране на шарани ( и служители и клиенти) като първите нито ще научат нещо за финансовата сфера, нито ще изкарат някакви пари! По цял ден трябва да седиш и да говориш по телефона с което да убеждаваш хора да инвестират, което не си е лесно, за това и има такова текучество на хора. Фирмата има няколко клиента, които дори не са и нейни,а на Маркетс.ком, защото тя НЯМА право да предоставя такива услуги, а клиента е заставен при подписването на договора да подпише договор с маркетс.ком. Самите маркетс.ком са печално известни с това, че прави така, че клиентите да си изгубят парите, как го прави ли? Много просто, чрез подобни фирмички като астон маркетс и нейните "брокери", които са просто телефонисти, защото нямат нито опит на тези пазари, нито сертификати от КФН за брокер/консултант, чрез постоянни телефонни обаждания карат клиентите си да правят сделки.

Мойте извинения но ,поне тези който водеха интервюто и обучението ми направиха изключително лошо впечатление.Арногантно държание.Празни обещания и невярна информация ,аз съм човек който се е занимавал с Търговия с ценни книжа на финансовите пазари и нещата който говореха господата бяха крайно безумни и измислени ,като цяло целта на 1вото интервю беше да се вържат хората ,интевюиращия беше абослютно начинаещ,притесняваше се изключително много и в един момент както обясняваше колко е прекрасно всичко почна да издава от притеснение някой от не толкова прекрасните неща ,комисионните са уж много примамливи ,но както казах за да вземете тези комисионни изискванията са меко казано безумни ,като цяло се изисква да работите като брокери да се обаждате на заможни хора по телефона и да ги карате да инвестират в дадени акции.Който според анализа уж на фирмата трябва да се качат.Друго нещо което ми направи не добро впечатление е голямото текучество на хора.. да не всеки става за такъв ок но все пак толкова пък да няма кой да работи. Стигаме до 2рото интервю или така нареченото обучение.Обучаващия е крайно арогантен много неприятно държание все пак хората срещу теб ще ти изкарват пари имай малко уважение кам тях.Да не говорим че фирмата трябва да е представител на Trade.com ,и въпреки че брокера не е българска фирма трябва все пак да са регистрирани в КФН което също не е така или поне аз никъде не видях лиценза на сайта им. Като цяло изборът си е ваш хора ,ако не можете да карате хора да вкарват пари в сметка за търгуване с финансови инструменти не си губете времето все пак то струва пари ,а 3 дни обучение си е време и изпуснати възможности..Сумите който трябва да бъдат вкарани в сметка на фирмата за да получи служителя комисионна е над 500$ като комисионната е 35лв което е около 3-4% ако е под тези пари работите за заплата която трябва според думите на интервюиращия да е 460лв ,което бих подложил под съмнение поради голямото текучество на служители във фирмата.