Астон Маркетс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, Квартал ЗОНА Б-18, АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 132, ет. 2&markers=София, Възраждане, Квартал ЗОНА Б-18, АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ, 132, ет. 2

Астон Маркетс ЕООД

Здравейте,аз съм бивш служител на тази фирма или вече ИНВЕСТОРС ЕООД,сега мисля,че е време да дам информация за тях и бъдещите им служители.Като за начало искам да знаете,че фирмата е коректна към служителите,макар и парите да са малко забавяния няма,комисионните,заплатите и бонусите се изплащат на време,има трудови договори и осигуровки ( естествено на сметка на работника ),собственика еврейн има и щанд в МОЛ-а е доста коректен мъж,както обичам да се изразявам "Един от малкото евреи,които не бих вкарал в газова камера" :) Екипът е млад,но не всико е розово...както един умен човек е казал - АЛЧНОСТТА УБИВА !И така един ден в офиса ни се появи една мазна свиня,румънски циганин,боклук изплувал от най-мръсното сметище в съседна Румъния.Тоя мистър "Глиган" или да не обиждам животното,а да го нарека с истинското му име - Йонут Вулчеано еба мамата всичко нормално в тоя офис.Както всичко си беше ок,хората бяха доволни,ние също,имаше един колектив,така за период от две седмици до месец,тоя индивид погази всички правила в този бизнес и заедно с малката му курва Красимир Василев ( в следствие на лизането на топки - мениджър Василев ),започнаха уволнения,подмолност и безценното за българина - велики обещания,от които естствено нищо не произлезе !Хора бяха унижавани пред очите ни от тия двама мухльовци,чиято наглост нямаше граници,особено след единствения им "close". Напуснах не само защото ми бяха малко парите,а заради маймунското отношение на два глиста,тъй като за хора с принципи това е ненормално.Винаги ще уважам истинския собственик на фирмата,както и няколко души,които останаха да вярват на приказки от 1001 нощи,но мой личен съвет,отидете ли на интервю и тия два паразита са там помислете за себе си хора = заплащането не си заслужават унижението и нервите от тия бездарници !

ами гледам озлубени неуспели клиенти,аз търгувам с тях и смея да кажа че съм много доволен

Астън Маркетс в момента би трябвало да е Инвесторс ЕООД. Леко проучване на сайтовете на "двете" фирми показват една и съща информация.

Нека разкрия малко от това,което видях в Астън Маркетс.На първите две срещи,т.нар обучения те залъгват толкова сладко,че няма как да не повярваш,че всичко ще е наред.В обявата им за работа пише едно заплащане,а всъщност се оказва,че е съвсем различно-360 лева и вече каквото си докараш отгоре.Набива ти се всеки ден в главата,че хората имат пари и са длъжни да ги дадът точно на Астон Маркетс.Просто не трябва да имаш никакви скруполи,не говорим за продажбите,а за това да имаш някаква човещина.Повечето от колегите дори си позволяваха да ругаят потенциалния клиент,въпреки,че те му се обаждат,а не той на тях и той е в пълното си право да им затвори,да ги напсува и така нататък.Наистина екипа от колеги е изцяло млад и това е супер,но самата мисъл,че ще работиш в София за 360 е убийствена,защото 1 на 1000 ще ти се върже да инвестира и то няма да е кой знае колко,а с 360 лева не се живее,това не е стандарта на градът!!!!

здравейте,
по принцип не обицхам да пиша по форуми, смятам, че е глупаво, но няколко приятели ми казаха че са кандидатствали в Астон и не са отишли на интервю заради това, което пишело тук, та реших и аз да си споделя мнението
работих там 4 месеца и мога да кажа малко повече от другите, съдейки по коментарите им
1. работното време е от 8.30 до 18.00, като има 1 час обедна почивка и няколко фас паузи, както и да го смятате си е 8 часов работен ден.
2. до по-късно се остава, когато има обучения, които обикновенно се правят от чужденци и са много интересни. не са задълйителни, но всички остават, защото има безплатна пица и напитки :)
3. има много бонуси, които имаш възможност да спечелиш. преди да си тръгна 5 човека спечелика уикенди в Банско, заради постигнати резултати. аз съм печелила преса за коса и 100 бонус, извън заплатата ми.
4. заплащането е изключително коректно - изплащат се болнични, обезщетения, неизползван платен отпуск....

сега сигурно си задавате въпроса защо съм бивш служител? защото въпреки, че умея да продавам съм проектант по образование и спечелих стажантско място, за което мечтаех много отдавна. тръгнах си от там без никакви проблеми или санкции. даже напротив...
сега често минавам да виждам колегите, когато съм наблизо и знам, че са в почивка.
НЕ СМЯТАМ ЧЕ ХОРА КОИТО СА ПРЕКАРАЛИ МАЛКО ВРЕМЕ ТАМ, МОГАТ ДА СИ ПОЗВОЛЯВАТ КОМПЕТЕНТНИ АНАЛИЗИ ....
НО ПЪК СИ Е ВЪПРОС НА ЧОВЕК ДА ОТИДЕ И ВИДИ СЪС СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ КАК СТОЯТ НЕЩАТА ТАМ....

Мисля че е време да разкрия някои неща относно фирматта Астон Меркетс. Не коментирам обучението,но все пак от 10 до 15 човека сме в една зала и един човек ни обяснява за какво става въпрос. Обучението е 3 или 4 дни. След това веднага започваш работа.
Казват ти,на интервюто още че работния ден е 8 часа,5 дни в седмицата,всичко изглежда нормално. Но като започнеш работа е различно,оказва че работния ден не е от 8:00 до 16:00 например,ами е от 08:30 до 18:00! ТОВА СА 9 ЧАСА И ПОЛОВИНА! Да не споменавам,че много пъти сме стояли до от 08:30 до 19:00 или 20:00.. Работната среда е отвратителна! В една стая има 30-40 души,като все ки един получава телефон и започва да говори в "потенциални клиенти",мисля че може да си представите за какво надвикване става на въпрос. Бонусите,чрез които можеш да спечелиш от всеки привлечен клиент са направени така че няма как да вземеш кой знае колко. За един месец взех един бонус в размер на 35 лв.. Няма да коментирам колко "много" пари са това.
Вътре в стаята освен,че трябва да се надвикваш с други хора,трябва да стоиш прав,иначе правиш лошо впечатление на шефовете.. Ами аз един ден стоях на крак с часове,седнах за 10 мин почивка и след това веднага получих любезно подканяне от рода на"Стани,разходи се малко,иначе не можеш да спечелиш клиенти" и т.н Въпреки това заплащането е коректно и се извършва всеки месец на една дата,няма забавяния или по-малко пари. Но се взимат чисти 380лв. Мисля,че за 9-10 часов работен ден това си е направо обидно. При мен положението беше такова,че не можех да спестя нищо с тази работа,след два месеца работа бях на нула.. Вие си преценете в крайна сметка. :)

Здравейте,виждам,че последните коментари са от преди доста месеци,но все пак ще се надявам на още някое мнение.Имам покана за така нареченото обучение и се чудя има ли смисъл изобщо да го започвам и да си губя времето,доста се разколебах от предишните коментари,има ли хора,които са започнали и какво им е мнението?

Първо искам да благодаря на създателите на този сайт и най-вече на хората, които публикуват мнения в него, и които са били на тези КОЛЕТКТИВНИ интервюта, които по мое мнение не са коректни по никакъв начин за хора, които търсят СЕРИОЗНА работа. Първо с КОЛЕКТИВНОТО интервю според мен не се постига реален желан резултат т.е. да се намери подходящ служител, отговарящ на определени критерии, а напротив тази политика на фирмата показва колко несериозно е отношението им към кандидатите, тъй като те не се оценяват по реалните им качества и показатели, а се получава нещо от рода на "айде който се хване на въдицата". КОЛЕКТИВНОТО интервю е крайно НЕЕФЕКТИВНО, ако желаеш да оцениш точно и прецизно кандидатите си !!! Това дава знак също и че  има голямо ТЕКУЧЕСТВО, а щом има такова според мен всеки сам може да си отговори на въпросите колко сериозна е фирмата и защо интервютата са КОЛЕКТИВНИ.

Здравейте! Виждам, че повечето коментари тук относно Астон Маркетс не са добри, но аз като човек, прекарал там 5 месеца, искам да споделя, че нещата не са толкова зле, както е описано тук. Явно някои хора, просто не са толкова добри в този тип работа и затова са останали недоволни. Първо ще започна от заплащането - всичко е много коректно, дори и един работен ден да имаш, ще ви бъде заплатен. До пето число всеки месец, служителите получават заплатите си. Отношението на колегите и мениджмънта е страхотно, винаги могат да се поставят на твое място и да разберат, ако имаш някакъв проблем. Шефът също беше готин. Работната атмосфера не е толкова напрегната, както на повечето места, работят предимно млади хора, за постигнати резултати винаги има допълнителни бонуси, освен обявените.... така че не е толкова лошо, както го описвате. Самата работа не е от най-лесните, трябва много енергия, тъй като постоянно говориш с клиенти, така че не е за всеки, но има хора които се справят много добре. Аз лично нямах супер силни резултати, но се спражях в рамките на нормалното, в крайна сметка напуснах, защото заминах в Англия при сестра ми, може би ако не ми беше изникнало това предложение и трябваше да съм в България, щях още да работя там.

Поздравления Г-н Ботев, че сте се запознали от части с дейността на фирма Астън Маркетс. Банките на брокера са 3 и да една от тях е швейцарска банка COUTTS&CO (   http://www.coutts.com/ ).Дейноста на Астън Маркетс е маркетинг те не са инвестиционен посредник и не оперират с парите на клиентите си.Всеки клиент сам управлява свойте капитали!!Брокера се регулира от "FMRRC" (Financial Market Relations Regulation Center) или (   http://en.crofr.ru/index.php?page=sbo_limited  )
Поздрави!