ФРОНТЕКС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АД /img/frontend/nomap.png"

ФРОНТЕКС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АД

Фирма изискваща повече от предлаганото, лоши работни условия, гаден колектив, лоши за работа задължения без събираемост. Препоръчвам за работа, ако ви се минава на хапчета за нерви.

Бях на интервю за работа за кол центъра. Момичето, което ме интервюираше беше доста надменно, позволявайки си да ми каже как вече не съм толкова млада - 23 годишна, и как е възможно след като съм завършила висшето си образование да не съм се ориентирала какво искам да работя. Разпъна ме на кръст с въпроси сякаш ще влизам в дома и. Обясних и че ми е нужно обучение понеже не съм много компетентна в тази сфера,а тя ми се подхилква отсреща. Не стана въпрос за заплата,но честно казано не се и интересувам повече от тях. Никой не трябва да търпи такова отношение и то от млада интервюираща, която се е помислила за нещо повече от кандидата за работа.Не си губете времето с Фронтекс.

Бях на интервю за позицията на Rеporting Specialist. Поредната измислена позиция, за която не се знае какво точно ще включва и какъв кандидат искат, но го искат. Иключително надменно отношение от "оперативната директорка" Лилия. Интересно как за такава базова позиция интервюто е директно с ръководен кадър.
Още в влизането започна да се държи доста арогантно и се чудеше за какво да се заяде. Явно очакваше да започна да рецитирам CV-то ми, което естествено не си беше направила труда да прочете преди интервюто, а го чете по време на него. Позволи си да прави оценки за текущата ми позиция и да се споглежда подигравателно с другият колега. Направи големи усилия да ми обясни "терминологията" на позицията, с която как може да не съм запозната не знам..
Беше ужасно шумно макар да бяхме в изолирана приемна. Предпологам от кол център?

Определено не бих работила в тази компания.

Поне получих обратна връзка, че отпадам.. КАКВА ЗАГУБА

Frontex е място за добър старт, работих там за кратко, тъй като репих да се развивам в друга насока, но определено преприятието може да даде една добра основа. Не зная как е било преди години, но сега екипа определено е събран от само слънччеви хора, което прави работната среда лека и приятна. Няма деление между хората, както и интриги, тъй като ръководството се е заело да изгради на първи етап приятна, приятелска среда, която позволява на служителите да напаснат работата си към своите темпове, разбира се, ако е в границите на нормалното. Благодарна съм на екипа на Frontex, които заеха голямо място в сърцето ми.

Колебая се дали да започна работа във Фронтекс,прекалено е прекрасно,в същото време имам предложение и от Мелон ЕАД.Подобни фирми подобни условия,дайте коментар.

Здравейте, кандидатсвах за асистент- счетоводител във фирмата. Моля за инфо за централен офис и дали условията на труд и заплащане са добри

Лудост братя цари в тази фирма, повсеместна лудост. Клиенти и служители бягат през глава, реномето се срина за отрицателно време. Вече ме е срам да кажа къде работя!

Мили КОТЕНЦА, много е тъжно това, което се случва във ФРОНТЕКС. Когато работехме на ул. "Козлодуй" - беше едно, а сега ми се струва, че е много по-зле. Така ми се иска да знаете, че с умиление си спомням за прекараните години с вас и така ми е приятно, когато се срещаме по улиците на София. Гледам си вашите цветя и съм щастлива, че ВЕЧЕ НЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ПОЧТИ ИЗЦЯЛО ПОДМЕНЕНИЯ ЕКИП. Винаги съм обичала ДЪФЧАЩИ БОНБОНИ и зная, че повечето от вас ще си спомнят нашето сбогуване.
А сега за тези, които ще кандидатстват - не си губете времето , ако вече сте завършили образованието си. Потърсете реализация ДРУГАДЕ. Не си струва непрекъснато да сте с главоболие ,да сте подтиснати и да сте изложени на надменното облъчване от погледите на работещите над вас, с изключение на КОТЕНЦАТА. За справка - КОТЕНЦА за мен бяха тези млади хора, които по цял ден стояха със слушалки на главите и говореха...
А за компанията какво да кажа точно....с Тихомир Тошев и с Ванката беше ПЕСЕН.
С обич и усмивка - БОБИ - бивша хигиенистка с 2 висши образования, 3 квалификации, с френски и руски, но без шофьорска книжка.
30.06.2016

Жалка и все по жалка картина. Отровна обстановка, а кадри като Ива ленева са идеален пълнеж, защото и тя трови със змийският си език. Вече няма разбиране и приятна работа, има само тъжни физиономии, които чакат да премине, възможно най-бързо, работната смяна. Ако някой продължава да вярва, че нещо хубаво ще се случи, греши. Отиват си хора, а никой не си мърда пръста да ги задържи. Е, аз съм следващия...това е спасението.

За съжаление фирмата западна страшно много благодарение на некомпетентното ръководство (имам предвид, че никой от тях не е имал предишен опит в събирането на вземания)!Отношението към служителите е ужасно; наричани са "негри", това са думи на изп.директор Александър. Демонстрират абсолютно неуважение и избиване на комплекси. Фирмата е започнала от нулата през 2009 и е била № 1 в бранша през 2014. Сега пада стремглаво надолу и се бори за 6-тото място по печалба. Предполагам, че след година ще изпадне от топ 10 и няма да я споменават като фактор в тази област.
Между другото финансовият директор Милен продължава да си мисли, че е изпълнителен директор и категорично смятам, че е със сериозни умствени отклонения. Сузана нямам сили да я коментирам ...