Вива Секюрити ООД /img/frontend/nomap.png"

Вива Секюрити ООД

1 точка от 1 мнение

Една от най не коректните фирми в България , не дават заплати с месеци , на три четири месеца по 100 - 200 лева аванс и това е , заплата няма ! След като направиш трудов стаж 4 - 5 месеца и сумата за получаване ти набъбне ти намират причина и те гонят с цел да не ти платят . При постъпване на работа във фирма Вива Секюрити ООД гр.София ул.Софроний Врачански № 15 ет.2 ап.6 с управител Здравко Георгиев Тичев ,те карат да не пишеш датата на попълване на документите с цел да плащат по малко осигуровки и данъци - на Вниманието на Институциите в България ! Не ти дават копие от трудовия договор което е задължително по кодекса на труда , работи се през ден на 24 часа , нощния труд не се заплаща както и дните когато е национален празник и празнични дни , вече написах 2 сигнала до Главната Инспекция по труда за извършващото се нарушение на трудовото законодателство но никой не ми обръща внимание ...В горе посочената фирма се правят два вида графици за работа единия е за проверяващи служители който е на 12 часа и другия график за охранителите който е на 24 часа . При провеждане на разговор с горепосоченото лице Тичев и задаване на въпрос кога ще изплати заплатите на мен и останалите колеги , същия ми казва и отговаря да се обръщаме към инспекцията по труда и от там да си търсиме парите , той имал влиятелни приятели и не се притеснявал от нищо и да сме си пишели колкото искаме това него притеснявало ...За това уважаеми кандидати за работа в тази фирма помислете си преди да започнете работа при тези условия на труд в тази измамническа охранителна фирма !