Дал Сиат ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, ул. ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 73 ет.3 ап.5, 73, ет. 3, ап. 5&markers=София, Средец, ул. ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 73 ет.3 ап.5, 73, ет. 3, ап. 5

Дал Сиат ООД

Аз съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че тук сме една много креативна и спокойна компания, с различни хора, събрани на едно място, всеки цветен по своему. Има по-големи, има и по-млади колеги и колежки, с които така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време, което за мен лично е доста важно. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.

Весели празници, Дал Сиат! Чудесна компания с добър екип!

Никол и Жоро
BG trade

Абсолютни коректни работодатели, добро и приятелско отношение във всеки един аспект. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, справедливи, директни и сериозни! Препоръчвам!

Далеч от това място! Колкото и да работиш, въпреки високото качество, никога не е достатъчно. Никакво уважение към човека като такъв, намеса в личния живот и всякакви опити за ограничаването му!