Евис стил /img/frontend/nomap.png"

Евис стил

Мнението по долу е писано лично от г-жа Шаламанова и изобщо не отговаря на истината.Няма как да се е разбирала с момичетата в магазина,тъй като такива няма,има само по една продавачка.Дрехите са всичко друго,но не и високо качествени и няма как да си пазаруваш от тях,когато получаваш 400 лв заплата....В повечето време Шаламанова продава,защото няма продавачка която да се задържи.

Много съм доволна от отношението и коректноста на момичетата с които работих в Пловдив в магазина на Евис.Работодателката е много добра и разбрана,никога не съм имала проблем с нея.Страхотно отношение, спокойна среда за работа, висококачествена стока. По стечение на обстоятелствата се разделихме, но останахме в прекрасни отношения и продължавам да си пазарувам от тях.

Искам да изкажа негативното си мнение ,като бивш служител на магазин Евис в Пловдив.Работодателката Жени Шаламанова е изключителна несериозна.Винаги закъснява,държи се грубо и не е коректна в заплащането.Продавачките се сменят буквално през две седмици.Никой не може да издържи...принуден си да подвикваш на клиентите и да ги караш едва ли не насила да влизат в магазина.

Здравейте, казвам се Ирина Люцканова и се занимавам с ПР и ивент мениджмънт. Включвам се, за да дискутирам темата тъй като познавам работата на фирма „Евис стил“ и се възхищавам на личности като собственичката на фирмата Димка Шаламанова. Тя е изградила един добър и успешен бизнес модел и много фирми могат да се учат от постиженията на „Евис“. Успехът е начин на мислене и постоянна работа. Смятам, че българските работодатели са поставени в трудни условия – те трябва да се борят с държавата, с пазара и условията, трябва и да бъдат коректни към служителите и партньорите си. Колко обаче са фирмите, които изплащат редовно и навреме заплати и осигуровки, отварят работни места и имат добра реализация? Май остават все по-малко – безработицата расте, пари няма, хората са облъчени с песимизъм. Затова смятам, че не бива да заливаме с чернилка тези, които все пак успяват да се справят в тежките условия. Радвайте се, че все пак в България са останали предприемчиви българи, които създават работни места и продължават да се борят. Без тези хора и техните усилия няма да има нито бизнес, нито работа.

Здравейте, подкрепям мнението написано по-горе от вас. Аз също съм бивш служител, проблема не са само Мая и Таня р но и Мария. Условия ужасни, аз лично съм изпращала инспекция по труда затова че не се и заплащат официалните празници когато се работи. Димка е готина, но и наивна и това и е проблема. Мая не понасяше Таня догато се се здушиха и не започнаха игричките. Казвала съм директно на Димка но тя и не желае да повярва. Та от едната старана Таня и Мая, от другата Мария. Не може обаче да пропуснем факта че е фирмата в която се плаща редовно, а останаха такива много малко. Аз лично съжалявам Димка че е позволила това да се случи, защото това определено влияе на нея, и ако се постарае да изчисти не само помещението и го направи по-конфортно, а и да махне плевелите от фирмата , ще има по-голям успех.

Самовлюбена в себе си собственичка с крайно арогантно отношение към персонала. Въпросната госпожа Димка, робува на настроенията си и на две свои фаворитки, Таня и Мая, които безсрамно я лъжат и крадат, но за съжаление здраво я водят за носа. В помещенията има камери, но госпожата никога не ги гледа, а разчита на "доклада" на двете свои доверенички,които си правят каквото си поискат. През деня, когато собственичката отсъства, двете госпожи не работят нищо или си шият неща за лично ползване, но когато шефката се върне - по работни от тях няма. Уволненията са раздавани от госпожа Димка , като носни кърпи. Работи се в изключително напрегната и несигурна обстановка. Да не говорим за отвратителните условия в помещението - мръсно, студено, и най-либералния служител на ХЕИ директно би го запечатил.  Изпатила съм и съветвам стойте далече от тази фирма.