СФК-ТРАК https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, бул. История Славянобългарска, 4&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, бул. История Славянобългарска, 4

Не препоръчвам на никого тази комунистическа фирма.Отвратитиелна атмосфера.текучество.глоби и тормоз.Ако сте интригант.подмазвач и страхливец.това е вашата работа.Ако обичате успокоителни.там ви е мястото.Общият коефициент на интелигиентност на шефовете е -3 .което се усешта ежедневно.Льжата е нешто сьвсем нормално.както и заплата 500 лева .Но така ще е докато има роби .ще има и господари.

И аз подкрепям останалите мнения.Не си заслужава да се работи в тази фирма.Уважение никакво.Постоянно си измислят глоби, и се държат все едно не си човек.Ако уважавате себе си,ви препоръчвам да не започвате работа там.

Някой да каже мнение за варненския филиал моля??

Вижте какво, всичко казано по-долу е вярно. Обаче всички дето работите тука сте пълни боклуци, за нищо не ставате. Заслужавате да работите не по 24, а по 30 часа в денонощието. Не стига, че ви давам възможност да ме изхранвате ами и ще протестирате. Знам, че мечтата вие да ме издържате и да ми плащате апартаментите и екскурзиите в чужбина. Но аз съм благодарна и ви удържам само по 100-200 лева месечно. Няма какво да протестирате Ами ако ви удържах по повече. Трябва да сте ми благодарни даже, че не ви карам да ми плащате задето работите за повечето здрави камиони по пътищата.
Че и отпуски искате. Човек трябва да е максимално отдаден на работата си, живее за да работи.
Нормално е да се отдавате по 12-16 часа на ден на нашата обща кауза да намалим катастрофите с камиони. Ако не ви харесва ако не искате да сте изцяло на разположение на фирмата 24 часа на ден 7 дни в седмицата, намерете си друго място в което ще работите само по 8 часа на ден и няма да сте част от едно голямо и отдадено на каузата семейство.
Това е. Търсим си послушни и примерни последователи, изпълнители без мнение, които мълчаливо и с усмивка да целуват задници.
Какво ме занимавате с глупости. Вие отдадени на работата роби за пример ли сте или лигльовци за заплатка?

Вижте кво момчета стига сте си правили ташаци с шевката. Пижки си правете. Сериозна работа е туй, не е шега. Работа е супер, развивате се като хамали, верно за без пари ма се развивате. В тая криза си е предимство. А и шевката е яка тупалка кво си кривите душата дерзайте може да ви огрее

Съгласен съм с предното мнение. Тая фирма е много зле. Работната среда е отврат, шефовете са пълни мизерници чудят се как да спестят от заплати на служителите. Иначе работата е страшно много, натоварването и напрежението са огромни, глобяват те секи месец с най-малко 50 лева и даже не ти обясняват дали си сгафил с нещо и с какво.
Гърч до дупка, и прав да пукнеш много им дреме. Само се измислят драми от няма нищо да крещят на слуителите. Иначе и мястото е гадно - до гробищата в орладновци, пълно е с мангали в района.
Дават ти извънредна работа за събота и неделя и ти обещават, че ще ти пратят допълнително, а като я свършиш дори предсрочно после ти крещят, че си некадърник и за нищо не ставаш и си измислят разни дреболии дето си забавил с час-два само и само да не ти платят.
Гадно място е, за тва се махнах. Не съветвам никой да ходи там, ако е нормален.

Опитвам се да напиша мнение за фирмата за 4-ти път и така и не получавам линк за потвърждение на пощата, нито пък мнението ми се отразява по някакъв начин в сайта. Надявам се да успея да го изразя все пак.
Напсунах СФК Трак миналото лято по собствено желание, но разбирам от колегите, с които се виждаме на по бира, че работната среда става все по-лоша и натоварването и напрежението се увеличават. Заплатите са ниски, близо до минималните, а глобите и удръжките от заплатата са ежемесечни от 50 до 150 лв като обяснения често дори не се дават от шефовете.
Работното време е 10 часа на ден, по договор 8 часа, обедни почивки на практика няма. В края на миналата година всички служители са били принудени със заплахи да работят 30 дни без почивка дори съботите и неделите и през седмицата и без заплащане за отработеното.
Възможности за развитие няма. Шефовете създават напрежение с постоянни обвинения и ругатни. Има хора, които само доносничат, следят и създават ингриги от несъществуващи проблеми и нищо друго не правят. Иначе повечето колеги са пичове.

Отпуска се дава не повече от 5 дни в годината, нищо че е 20 дни по договор. Останалите дни не се плащат и не ти дават да ги прехвърлиш в другата година. То не че ще можеш да ги използваш и да ги прехвърлиш де. Трябва да си на разположение на шефовете 24 часа на ден 7 дни в седмицата, право на личен живот нямаш.
Фирмата е дъщерна на Мадара Шумен и едната шефка е щерка на В. Симеонов, единия от собствениците на Мадара. Другият шеф е приближен на Симеонов, обаче постоянно го е страх да не го прецакат и го е шубе. Прочетете мненията за Мадара - същото важи и за СФК Трак.
Мога още много да описвам, но накратко - ако сте човек с качества и искате да се развивате, тази фирма не е за вас. Успех!