СФК-ТРАК https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, бул. История Славянобългарска, 4&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, бул. История Славянобългарска, 4

Трагедия, не съм вярвал, че все още има такива места, чувствах се като някакъв роб! Едвам издържах до края на работния ден, не мо даваха пълната почивка, условията са ужасни- мръсотия, смазани от работа селянчета, комунистически шефове! Шефовете крат скъпи джипове, а не искат да купят нормално оборудване за склада- нови работещи мотокари, дори палетата ги сглобявахме, държанието е абослщтно феодално! Толкова съм афектиран и болен след работата при тях, че не мога да изкажа цялото ми възмущение! Толкова ми е тъжно за хората, които работят и ше работят в бъдеще там! Само да ви кажа- пишат в обявата 1600 лева чисто, но истината е друга- заплатата е 1100БРУТО, а останалото е заработка, карат те да работиш от понеделник до събота включително от 8 до 18 часа като ти съкращават почивката от 1 час на 30 минути! Питайте внимателно на интервюто, за да няма излъгани после! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Здравейте,някой може ли да изкаже мнение за длъжността търговски представител в тази фирма.Става дума за гр.Пловдив.И като цяло към настоящия момент как е да работиш за СФК Трък.Ще бъда много благодарен на отзовалите се

Съотношение работа-заплата НУЛЕВО. КРАЙНО НЕКОРЕКТНИ .
Служителката Емили,която е в горните офиси супер нагла .

Любопитно, как тази фирма все още функционира.. въпрос на време е мениджърите на СФК-ТРАК да открият "топлата вода" и да се усетят, че без УДОВЛЕТВОРЕНИ служители няма как да им се получават нещата..

Текучеството е факт. Факт е, че няма с какво да бъдеш мотивиран да работиш във фирмата, освен да искаш го правиш за жълти стотинки (т.е да си без грам трудов стаж) Съотношението между: продължителността на работния ден, физическото (и по-лошо-психическото) натоварване, липсата на нормални ежедневни почивки(и отпуски вкл.), некомуникативната локация (до гробищата) и не на последно място управленческият подход и маниер на г-н Управителя, спрямо заплащането е смешно. Плюсовете спрямо този фон са: обяд(ама недейте да имате надежди да бъде вкусен!) и редовният превод на заплати всеки месец. Още един плюс може да се каже, че е колективът, който е обединен от общия организационен хаос - има свестни хора, които очевидно в момента страдат от Стокхолмския синдром и продължават да работят и да се раздават за благополучието на началството.

Хубаво е, че има форум като този и свободно можеш да споделиш впечатленията си от дадено работно място, с които евентуално да предупредиш бъдещите шаранчета какво ги чака.. Лошо е за фирмите от типа на СФК-ТРАК - за съжаление в България все още е пълно предимно с работодатели-експлоататори, незачитащи най-важния фактор - ЧОВЕШКИЯ, които се държат сякаш ти трябва да им плащаш за отделеното време и нерви.

П.С. На новото си работно място се чувствам като прероден :) Когато на интервюто ме попитаха защо съм напуснал старата си работа, казах на хората да прочетат мненията за СФК-ТРАК в БГ.Работодател. Нищо друго! Е, взеха ме на работа без да ме питат повече за причините накарали ме да си търся друга работа...

Заплащане... бих дал положителна оценка, ако не се налагаше да работим извънредно /събота, неделя, на официални празници и след работно време/, без да има какъвто и да е вид компенсация, а дори си отработваме това което сме работили, щото иначе да сме си ходили... Изключваме администрацията, въпреки, че напоследък и от там напуснаха колежки... и приближените лъскателки и от мъжки пол на шефчето.
Уважение, -5 е малко....
Привилегии и тук -5 е малко, като вземете информацията от заплащане....
Фирмена сигурност, определено -5 отново е малко
Натоварване тук -5 изразява голямото натоварване!
Потенциал, също като при горе споменатите, всички те могат и да са положителни, ако си от лъскателките.... без значение от пола.
Колегите са супер, само да не бяхме всички изнервени от това, че ни карат да вършим неща които не са ни работа, не можем да си ползваме отпуските, заплатите не са това което трябва и т.н.
Всеки нов кандидатстващ четейки това, нека прочете и коментарите под моя.
А Денис, може сега да го питате дали все още мисли така положително както през 2014!

И ако някой от бъдещите Ви колеги Ви каже да не вярвате на писаниците тук, погледнете слънцето!!!

Поредната българска фирма фантом.Постоянно лъжат ,мажат.Когато кандидатствах ми казаха че заплатите са между 800 и 1000 лева,да да нищо такова ако хванеш 700 си цар,уж бяха пълни осигуровките пък те осигуряват на 600,а бе общо взето пълна пародия,постоянно те карат да оставаш след работно време да не кажа почти през ден.Само върви по теб управителя и само ти вика как трябва да работиме повече защото видиш ли фирмата много ни давала.Дойде време за отпуск и тогава поредната лоша изненада,ползваш само 1 седмица нищо че по закон са 20 дни,и като попитах защо е така ми отговориха,ако не искаш си пусни молбата за напускане.Аз така и направих ,не стига че те лъжат със заплатата 650-700 лева за 10-11 часови смени,не стига че не ти плащат пълни осигуровки(един колега заболя и взе 300 лева за болничния),всекидневното лошо отношение от управата пък и да не ми дават цялата отпуска,а да се водиш на хартия че си отпуск и да работиш това е меко казано некоректно отношение. На всички които търсят работа внимавайте за СФК ТРАК защото най-много да се опарите,а ако не внимавате и искате да кандидатствате те постоянно пускат обяви,има страхотно текучество,така че внимавайте.

И пак за пореден път се търсят работници за склада,ей лоши работници бе ей,никой не иска да го лъжат с парите. Неблагодарни работници ,не искат Синабов да ги експлоатира и той да си взема парите,да ги кара да работят извънредно без да им се плаща.Лоши работници бе ей,как пък за толкова години не намерихте правилните хора които да са съгласни да ги лъжете и експлоатирате.

Този г-н Синабов много лъже,изкарах 2 месеца в измислената им фирма ,обещават едни заплати пък получаваш по-малко,постоянно лъжат и с осигуровките ,хора от склада се оплакаха че не ползват и цялата отпуска а само 10 дни,останалите само на ведомост.Та като на вторият месец си взех заплатата направо си тръгнах.А управителя започна не можеш да си тръгнеш така,аз му казах че ако не прецаква работниците си всеки месец няма да има такова текучество,пускат всеки месец поне по 2 обяви сами си правете сметка.

Коректни и мааааалко стиснати.