АББ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АББ България ЕООД

Бивш работник на фирмата.Работех и преди време....След,което се върнах-отново...Но нещата,не завършиха -добре,относно колеги.Като,стар-нов работник,отношението е брутално-просташки...Интриги,злоба,кражби и пр.Без думи!!! Началниците са,разбрани и може би,поради тази причина,някои злоупотребяват с доверието и уважението,спрямо тях... Елена Ковачева,работеща в отдел DESTO-MAP,изключително обиграна /професионално/ ,добра в краденето на парични средства,ваучери,вещи,и пари от колегите си.Никаква лична хигиена,воняща зловонно и разспръскваща ужасна миризма,позволявайки си,да се държи нагло,нахално и безпардонно.Въпросът ми е,как може такова-урудливо и лъжливо същество, да се държи на
работа.?! Все пак,това е фирма с име,репутация изградена във времето....? Защо,се позволява на такива служители/работници/,независимо от колко време са на това място, да продължават ,да практикуват интриги,подмолност и най-порочното/кражбите/...? Няма ли,начин това да бъде овладяно и спряно? Тази напаст,гони новите служители,с въпросното си поведение....Защо,има текучество ли??? Може би,има причина.... и то-много сериозна!!!

Забелязвам, че на Хитачи Севлиево обявите им са буквално едни и същи, с месеци. Май това си е поредната побърлгарена фирмичкаю, а? Как е, още ли оставят без отговор кандидатите си, минали интервюта? Боклуци шибани.

Някой ще сподели ли мнение за фирмата? Добре ли е за инженерните позиции?

Не си хабете времето и трудът да почвате работа там говоря за село Стряма. Заплатите са мижави ваучерите 80 лв уважение нулево, началниците са без образование (със средно)Единственият вариант да се издигнеш тук е като им лижеш г..ът.

Работех в клона ситуиран в град Севлиево, като тест инженер. Силно препоръчвам на хората да избягват това място, освен ако не харесват да се подиграват с труда и старанието им. Практиката е такава, че ако си кадърен и полагаш старание, в замяна ще получиш куп задължения и допълнителна работа - за финансови стимули и дума не може да става. Толерират се некадърността и хората, които не могат нищо и доста се издевателства над можещите, под претекст, че много се разчитало на тях. Заплащането спрямо изискванията е напрежението е крайно малко. Да не говорим за лишени те от всякакви организационни умения ръководители и началници. Нядявам се да спася колкото се може повече хора от тази грешка и загуба на време.

Не си хабете усилията изобщо да работите като машинен оператор. Фирмата обвързва с договор, който няма как да напуснеш без предизвестие. На всичкото отгоре ако решиш да напуснеш, искат да им платиш от твоя джоб вид обезщетение. Работата на тази позиция е много натоварваща. Ти си един черноработник, дишаш ацетон и бои по цял ден, без почти никаква вентилация. Като цяло се водиш само оператор, но си също и складов работник и общ работник. Вършиш работа за 5 човека, а вземаш 1 заплата.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Хора, бъдещи служители внимавайте с тази фирма. Не подписвайте договор докато не видите за какво всъщност става въпрос вътре в завода. Действат много подмолно като карат новите си служители да подписват срочни договори при които има големи неустойки в случай, че решат да напуснат още преди на направят един месец. Накратко нов служител заплаща на "АББ България-клон Раковски" , че е ходил да работи там. Ужас просто, няма човещина в тази фирма, всичко ще ви вземат. Затова бъдещи работливи хора, които искате да си пробвате късмета в "АББ България-клон Раковски" направете си хубаво сметката дали отивате там за да изкарате пари за прехраната си или да изкарате пари от вашия джоб за да ги дарите на фирмата ей така.

фирма с "високи" изисквания а всъщност назначава на началнически позиции хора без образование, места се раздават не по знание и опит а по други критерии, само тук може да крадеш а те да те повишават

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес