Деси-София ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Подуяне, Квартал Левски В, ул. Генерал Инзов, 60&markers=София,Район р-н Подуяне, Квартал Левски В, ул. Генерал Инзов, 60

Деси-София ЕООД

Това са пълни глупости..Година сам работил в заведението на фирмата никога не съм чул обида нито по мой адрес нито по адрес на колежките ми ..Заплащането винаги е било точно и до стотинка!!! Винаги!!

Браво, обаче момичето явно е работило там за кратко, дет се вика това са първите десет секунди.
И ЗАЩО НЯМА ОЦЕНКА -100 ? Ами ако някой я заслужава какво правим ?
Тези (хора) заслужават всички първи класации, + това, да се работи там, си е едно голямо предизвикателство, дори бих казал, една невероятна инвестиция!
1. Бъдете сигурни, че по-лицемерно няма да ви посрещнат НИКЪДЕ!, след първата измислена, но все пак обещаваща заплата, идва момента в който ще се чудите какво им има на тея хора, чували ли са думичката уважение някога, и ако е така, не са ли се запитали какво означава?
2.  to be continued :D

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ! Отношението към персонала е отвратително!Викове,обиди,лъжи!Не те зачитат за човек!Когато искаш да попиташ за нещо свързано с работата,започват веднага да ти крещят!Заплащането е половината от обещаното!Винаги „забравят„ да ти го изплатят на време!Работи се извънредно и никога не се заплаща!Крият част от оборота за да ти изплатят по-малък процент!Фирмата е семейна.Даже между тях има скандали и ругатни!Не уважават клиентите си.Бъркат поръчките и продават стоки с изтекъл срок на гадност.