К-експрес /img/frontend/nomap.png"

К-експрес

Работих почти 6 месеца. С времето почнаха да ме натоварват като готвач - продавач, а бях само касиер!!! Натоварваха ме все повече и повече, пишех им отчетите за храна, продавач бях, касиер бях, а вместо от уважение от 30 мин да ми го направят 1 час! Не издържах и напуснах! Облекчение изпитах!!! Не ходете там да работите

Работя в един от ресторантите от 4 месеца и за сега съм доста доволен. Нямах много опит и там ме научиха на доста. Още след първият месец ми се вдигна заплата, както и ми бяха обещали "ако се справям":). Натоварването е стабилно но всички колеги ти помагат, като имаш нужда. Моят обект се управлява от "централата", каквото и да е това :). Другите обекти били на франчайз. Като чета другите коментари има неща които не съм виждал. Имам безплатна храна и карта за 50% отстъпка, дават ми да излизам в почивка, до сега никой не ми е викал, постоянно ми обясняват ... може и просто аз да съм попаднал на добро място но за сега всичко е ок.

Явно зависи към кого работиш.Аз бях на Овча купел.Управителя на обекта беше ок но по вишестоящите гола вода.Имат една мениджърка която се държи като луда.Няма никакъв управленчески потенциал незнам защо е решила че става за нещо.Работното време кошмарно по 15 часа.Казват ти че ще работиш 2/2 а в същото време работиш 3/1 и ако няма персонал работиш и без почивка.Не им пука особено дали си бил 5-6дена без почивка.Заплащането минимално а се държат с теб все едно ти дават милиони.Започваш за касиер а си помощник готвач.Много сбъркана фирма.

Работих във фирмата 4 месеца, през които изкарах най-незабравимите си дни. Работната среда е перфектна, има абсолютно всички условия за труд. Напуснах защото реших да се развивам в друга сфера.
Ценят се трудолюбието и отдадеността.

Проблемите на фирмата се дължаха основно на факта, че обектите са предимно на франчайзинг. От една година обаче, те вече са собственост на създателя на бранда. И отношението, работната среда, заплащането са коренно различни. Персонала има право на безплатно хранене. Всичко е доста променено в положителна посока.

Не започвайте работа там.Използват те максимално.Работиш с храна,а същата си я плащаш за да се храниш.Това е сбъркана и лоша система за експлоатация на хора и човешки труд.Ако за момента нямате работа,по добре изчакайте,но не започвайте там.

Моля, кажете ми името на касиера, който работи на обекта в the mall.

аз съм доволна работех при Стефан ,нямам такова страшно мнение към веригата ,когато си коректен ,ще получиш същото отношение

Кошмар. Смени -  16 часови. Товар - гигантски - тези 16 часа ги изкарваш на крак, слугинстайки на всички. Колеги - варират според техните характери. Готвачите генерално са готини хора, хигиенистите също. Касиерите - не. Като новак, ще те съдерат от юркане и хокане, само защото си "нов", а не заради нужда. Първия месец се плаща като "обучение" 450 лева на месец, от които виждаш 340. Поврага.

тази фирма използва хората максимално,като им обещава развитие и добри доходи,а истината излиза друга.НЕ започвайте работа там освен ако не искате да работите като роби за смешни пари с 20 минути почивка за 12 часов работен ден.