Много се насират напоследък, преди ставаха горе долу. Назначават всякакви хора, с ниво на езика А1, без английски и без опит, съответно нивото на обслужване към клиента е много ниско. Да не говорим за спазването на договорите с клиента: лъжат и мажат, няма никаква конфиденциалност на информацията, обслужват конкурентни фармацевтични компании, криейки от тях. Вицето им е един бургаски селяндур, а мениджмънта е масово кифли с вафли и диплома от унсс + нацепени батки без дипломи....Човешки ресурси няма да ги коментирам, то  това дори не може да го определиш като ЧР. Ходете там само, ако сте на зор и винаги се пазарете на интервюто за пари, всички получават каквото са се разбрали, наскоро имаше и скандал с проект със двойни заплати ....

Тея кол центрове трябва да ги забранят със закон. 90 процента са пълни с неориентирани, мързеливи, невъзпитани и ужасни селяни. Жалко, че това са млади хора. Искат пари, после ссе задоволяват с някакви 1500 лева и се бият в гърдите, кой сме ние. Поне преди време нещата бяха така, но според отзивите и сега нешата не са се променили особено. Празноглавци, колкото щеш, по всичките кол центрове.

Здравейте, някой има ли актуална информация за заплатите в отдел човешки ресурси? Излязла е обява за Junior Recruiter и се чудя дали да кандидатствам. Образованието по психология го имам, но зад гърба си имам почти 8 години опит в кол центрове, ИТ процеси и сървис мениджмънт. Бих направила смяна на професионалния път само при прилично стартово заплащане. Благодаря!

не е най-лошото място в сектора, в който оперира, но не може и да се откъсне българщината, типична за него: гъзолизничеството, подмолната работа - хората, притежаващи тези качества биват повишавани. също така и шуробаджанащината не се пропуска, онзи незнаен рапър Xplisit някой се е излъгал да го наеме за меринджей, а той не само няма поведението и качествата с цялата си арогантност на парвеню, ми и гадженцето си бута тийм лидер. наемат се малко свестни хора, за да има все пак някой, който да гърби за работа, другото са само неподходящи за тази работа, които могат да бъдат използвани на макс - много е вярно това за HR отдела - препоръчват се хора с качества, а се наемат възможно най-лошите кандидати, което е дело не само на самия отдел, ами и на мениджърите.

всеки един проект в тази фирма е започнал добре, но после е бил побългарен заради изброеното по-горе. и реално не е по-различна от никой кол център, просто не е най-голямата дупка, ама пък и не дават най-големите заплати, а изкарват не по-зле от конкурентните фирми.

Ужасна фирма, за всичко трябва да се пазариш - за заплата, за график, за отпуск, за почивки дори! Човешки ресурси не могат никога да ти свършат работа , препоръчваш хора, които им трябват и после не им звънят или не ти превеждат бонус! мениджърите и тийм лидерите са некадърни и са с връзки, а със служителите се държат кофти...

Dundy, бъркате фирмата. В c3i няма подобен проект.

Много некоректно отношение към кандидатите за работа. Кандидатствах по проекта за резервации в хотел Хилтън. Шефът на отдела и тийм лидерката са поставили за посредник служителка, която държи връзка с кандидатите, но нищо не знае и от нея нищо не зависи. Така много подло се покриват зад нея като не дават никаква обратна връзка на кандидатите за работа. Обещават, че ще дадат отговор в следствие на неколкократни интервюта и по телефона и на място, но такъв всъщност няма. В крайна сметка след известно време пускат отново същата обява. Такова поведение е меко казано неуважително към кандидатите и според мен говори, че работата в тази фирма не си струва.

Здравйте бих искала да попитам фирмата до каква степен и с какви критерии наема на работа? Никога не съм работила в кол център, зная перфектно италиянски език но от англииско нищо,умения от компиютри не много големи. Гледам обявите в jobs.bg,какво можете да ме посаветвате относно кандидатсването да действам сама по обява или да добра до посредници. Благодаря предварително...

Здравейте, на какви езици се работи в Quintiles към C3i, понеже искам да кандидатсвам там? Питам за този отдел защото съм чувал хубави отзиви веднъж, но така и не попитах защо и какви са точно условията и т.н. Също, има ли вариант, ако ме наемат смените да зависят и от мен или зависи от спецификата на акаунта? Всеки акаунт с различно работно време ли е? Мерси.