Оварас Вендинг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Оварас Вендинг ЕООД

бягай далече от тази фирма, само удръжки, все нещо недостига, много претенции ,печелят на гърба на работниците

КАКВИ са :
1.Условията-добри ли са
2.Какво е работното време.
3.А заплащането за работата добро ли е
4.какви са им изискванята.
5.Как протича едно интервю
МОЛЯ АЗ съм сериозен кандидат моля отговорете ми

Бате, аз напуснах,а не ме изгониха. След като теб те държат и ти стоиш представям си какво е мнението на останалите за теб. Бонуси има за тия дето се подмазват и слагат

хората са си измамници и ти удържат пари за щяло и нещяло.имаш планове и при неизпълнение ти удържат пари(към 200-300 лева) на месец и те уволняват дисциплинарно средно на ден ти удържат към 3-4 лева отделно от всичко това което споменах не стъпвайте там хора бягайте с 300 тия приказки на левент може да си ги говори на някой на 18 год.още много ще казвам ама по-нататък

Преди време(5-6 години) беше супер - и парите и работата. Плащаше се когато трябва и колкото трябва.И бонуси имаше, и атмосверата беше добра.Ама хората дето бачкаха тогава бяха готини и шефовете -Сашо Александров и Иво Тошев и Левент (ама онзи Левент), ама те добри хора.А сега този "господин Цеков" - нямам думи, и колежката Биляна и Мишо Михайлов.... направо не знам как още се котират. Явно Левент е мазохист, след като продължава да държи на работа хора които го крадат от години - крадат яко. Не мога да го разбера - загуби хората, които му вършеха работа и ги беше грижа какво правят и как го правят.
Жалко - бяха хубави времена....
А сега - иамте избор бе хора стойте си в къщи.
Парите пак си ги бива, а за работата - да трябва да се работи, не да ходиш на работа, а да се работи. Да знаеш за какво си там и да го правиш. Освен това на всякъде вървиш със заплата на зад - депозит. Ама там си знаеш - аванс и заплата с +-3 дни

Само едно ще ви кажа,няма смисъл изобщо да отивате на интервю.Това което ще ви кажат на него ще ви се стори много привлекателно а като започнете самата работа няма да има нищо общо с това което са ви обещали!Според мен поне от това което аз видях,мн работа малко пари и само големи обещания,дори и спечеления ни бонус не ни дадоха.Всеки уважаващ себе си човек да не почва ж тази фирма!!!!

Като гледам последните няколко коментара се чудя за една и съща фирма ли говорим?!?!
Кога видяхте актуализиране на заплащанията - веднъж на 2 години ли?
На хората,които искат да постъпват на работа в тази фирма бих казала да не вярват на нищо,което ще чуят на интервюто.Оварас вендинг са мнооого трудни в даването на пари!Толкова за заплащането!
Уважение почти няма.Привилегии - нулеви.Фирмена сигурност - относително добра,ако имаш желание да работиш при тези условия си добре дошъл,макар че може и внезапно да им хрумне на шефовете,че не ставаш.Работното време зависи от това на каква длъжност си.Потенциал за развитие няма.Местоположението е различно в различните градове.Колеги - също зависи - аз имам късмета моите да са супер.Работна среда - добра ако няма шефове да ти висят на главата.

А относно колегата,който спомена коледното парти,да уточня,че на него бяха поканени само служители,работещи във фирмата повече от 6 месеца - другите кучета ги яли.

По принцип в България заплащането на труда е много ниско и от там идва напрежението на всички,най-вече на младите хора!Конкретно за Оварас е доро, в зависимост от позицията, разбирасе.Актуализират се,което е похвално, има и бонуси.Лично аз съм доволен,който не е има избор.......

Каквото и да кажа ще е малко,работих 6 месеца през който не само не съм взела бонус,но и не взех цяла заплата,защото всеки месец ми отдържаха пари.И така на половин заплата и пълно работно време от 12 часа си работих 6 месеца,не защото много ми харесваше,а защото като реших да напускам, трябваше да работя още 3 месеца.Досега не съм чула да има друга фирма от която всички,наистина всички да реват толкова много.