Оварас Вендинг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Оварас Вендинг ЕООД

Мизерна фирма.Не си губете времето там!!!

от фирмата се свързаха с мен и бяха така любезни да се извинят, което разбира се адмирирам. независимо от резултатът мога да заявя, че съм доволен от името на детето ми и от мое име. препоръчвам да подобрите диалога с договорните си партньори, защото лошото мнение рефлектира и върху тях. С уважение Красимир Костадинов

здравейте, пиша Ви за да предприемете действия и да не се получават такива инциденти. на 09,04,2016 в 17-40часа в обект Билла - Бургас се опитахме да закупим от вендинг машината Ви бонбони. детето ми е на 7 години и постави една след друга монети за 1,50лв но не успя да натисне нито едно копче от машината - не функционираше, въпреки че бе включена и не показваше да има проблем. аз също се опитах и добавих 0,10лв но отново нищо не се получи. така 1,60лв отидоха на "вятъра". обадих се на Ваш служител веднага, от който научих, че по-рано сутринта е имало същият проблем с жена, оплакала се от същото. Вашият служител ми каза да се оплача на касите на Била - да сложели етикет, че машината не работи. аз да не съм ваш куриер, та освен загубените пари и стойността на телефонния разговор, да ходя и да поправям Ваши проблеми. че и да губя време и пари от това. желая да ми възстановите направените разходи в размер на 2лв. с наложен платеж до Ямбол, офис на Еконт.Красимир Костадинов 0898461043. Мисля да сезирам КЗП, но това зависи от Вашите бързи действия.

Дедо Попе, обявите им ги има през половин година. Според теб дали е добре ?

Само занимават хората с глупости и им губят времето с интервюта.

Дедо Попе, обявите им ги има през половин година. Според теб дали е добре ?

Само занимават хората с глупости и им губят времето с интервюта.

Здравейте!
Някой може ли да ми каже какви са заплатите на сервизните техници, видях, че има обява за Варна, и мисля да кандидатствам.
Интересувам се също плащат ли се командировки, когато се пътува извън Варна, а също така и извънреден труд, когато се налага да се работи извънредно , което се случва често в сервизната дейност?

Колкото до мнението на Мария:
Мария, това че заплатите се получават навреме не е кой знае какъв плюс, а по - скоро говори за робски манталитет и робско мислене! Както ти имаш задължение да си свършиш работата, така и работодателя и е длъжен да ти плати навреме. Всички останали приказки " нали знаеш в България как е..." са за наивници и хора съгласни да работят за без пари!

Фирмата е доста стабилна.с добро име е на пазара и по време на криза не съкращава персонала си.Да, работи се доста но знаеш за какволзаплатите се получават навреме.
Това е една от най-добрите фирми за работа, това е моето мнение.
ако някой от тази фирма го чете това, бих искала да ми кажете името на момчето което кара черен джип х5, и е едър на ръст. помогна ми зимата когато закъсах с колата и бих искала да му благодаря.

Като цяло не е зле, като изключим, че в един момент просто решават, че вече не ставаш и ти бият шута. Колегите ми бяха супер, но човека, който уж е някъв шеф е просто....нямам думи.№@543@@№$*§

Аз обаче може би съм единственият бивш служител който съжалява че е напуснал фирмата.Това е може би поредната голяма грешка в живота ми но явно така е трябвало да стане.От 3 години не съм в страната и не знам какво точно е положението в момента във Оварас но да ви кажа честно бих се върнал във България за да работя във Оварас ако е поне наполовина такава фирма каквато беше преди.Но уви излезнеш ли от голяма фирма колкото и да си добър вратата се затваря.Ако някой от сега работещите във фирмата прочете това и ме познава а и на тези с които съм работил-много поздрави и наистина ми липсват тези 5 години изкарани с вас.

DO ANONIMEN s mnenie  пуснато в 16:40 на 03.05.2010г. Monday
"anonimen" случаино да работиш или да си работил на длъжността " Оператор отдел ТВ система". Питам не случаино, защото мисля да кандидатствам за тази длъжност. А незнам нищо за нея. Моля, ако имаш повече инфо  за позицията - пиши.
Предварителни благодарности