Оварас Вендинг ЕООД

Дедо Попе, обявите им ги има през половин година. Според теб дали е добре ?

Само занимават хората с глупости и им губят времето с интервюта.

Дедо Попе, обявите им ги има през половин година. Според теб дали е добре ?

Само занимават хората с глупости и им губят времето с интервюта.

Някой може ли да ми каже какви са заплатите на сервизните техници, видях, че има обява за Варна, и мисля да кандидатствам.
Интересувам се също плащат ли се командировки, когато се пътува извън Варна, а също така и извънреден труд, когато се налага да се работи извънредно , което се случва често в сервизната дейност?

Колкото до мнението на Мария:
Мария, това че заплатите се получават навреме не е кой знае какъв плюс, а по - скоро говори за робски манталитет и робско мислене! Както ти имаш задължение да си свършиш работата, така и работодателя и е длъжен да ти плати навреме. Всички останали приказки " нали знаеш в България как е..." са за наивници и хора съгласни да работят за без пари!

Фирмата е доста стабилна.с добро име е на пазара и по време на криза не съкращава персонала си.Да, работи се доста но знаеш за какволзаплатите се получават навреме.
Това е една от най-добрите фирми за работа, това е моето мнение.
ако някой от тази фирма го чете това, бих искала да ми кажете името на момчето което кара черен джип х5, и е едър на ръст. помогна ми зимата когато закъсах с колата и бих искала да му благодаря.

Като цяло не е зле, като изключим, че в един момент просто решават, че вече не ставаш и ти бият шута. Колегите ми бяха супер, но човека, който уж е някъв шеф е просто....нямам думи.№@543@@№$*§

Аз обаче може би съм единственият бивш служител който съжалява че е напуснал фирмата.Това е може би поредната голяма грешка в живота ми но явно така е трябвало да стане.От 3 години не съм в страната и не знам какво точно е положението в момента във Оварас но да ви кажа честно бих се върнал във България за да работя във Оварас ако е поне наполовина такава фирма каквато беше преди.Но уви излезнеш ли от голяма фирма колкото и да си добър вратата се затваря.Ако някой от сега работещите във фирмата прочете това и ме познава а и на тези с които съм работил-много поздрави и наистина ми липсват тези 5 години изкарани с вас.

DO ANONIMEN s mnenie  пуснато в 16:40 на 03.05.2010г. Monday
"anonimen" случаино да работиш или да си работил на длъжността " Оператор отдел ТВ система". Питам не случаино, защото мисля да кандидатствам за тази длъжност. А незнам нищо за нея. Моля, ако имаш повече инфо  за позицията - пиши.
Предварителни благодарности

бягай далече от тази фирма, само удръжки, все нещо недостига, много претенции ,печелят на гърба на работниците

КАКВИ са :
1.Условията-добри ли са
2.Какво е работното време.
3.А заплащането за работата добро ли е
4.какви са им изискванята.
5.Как протича едно интервю
МОЛЯ АЗ съм сериозен кандидат моля отговорете ми

Бате, аз напуснах,а не ме изгониха. След като теб те държат и ти стоиш представям си какво е мнението на останалите за теб. Бонуси има за тия дето се подмазват и слагат