Ексус Маркетс ЕООД

Поканиха ми на интервю и много се чудя,дали да тискувам,но с оглес на ваички негативи...

смениха си името: сега са 24 трейд и са все така нелегални
вижте какво се пише за тях в един от най-престижните сайтове:    http://www.karieri.bg/forum/
за 24 трейд пишат все така умопомрачителни неща. какви са тези хора, какъв е този Мариян Панчев? разкай се бе човек и си намери истинска работа? с това се стига само до решетачната кутия

http://www.banker.bg/?Channel=2&Category=1&Article=492235Ето Ви малко полезна информация

Здравейте, с оглед на това, че напоследък попадам все на некоректни работодатели, мисля да пропусна поредния! :) Бях поканена на интервю от въпросната фирма, но след като прочетох всички мнения, мисля да си спестя срещата с тях! :)

Аз бих искал да кажа няколко неща на хората , които търсят работа и са попаднали на обява на Ексус Маркетс.

Не знам дали сте обърнали внимание , но обявата за работа стои постиянно в Jobs.bg . Познайте защо? Защото има такова голямо текучество на хора, каквото няма сигурно в никоя друга фирма .
Аз доката бях , за няколко месеца минаха от там около 50 ина човека , които  най- задържалият се е 3 седмици .
Какво ви говори това ?
Защо хората ще  напускат , в повечето случаи доброволно?
Тук идва въпросът за това какво прави тази фирма и какво  предлага тя на своите служители и клиенти.
На служителите тя дава възможност да говорят по телефон по 8 ч. на ден при страхотно напрежение , не учтиво отношение от страна на управителя на фирмата .
Чувал съм го да спува служител и то стар служител . Да хвърля предмети ядосвайки се за пропусната сделка или ликувайки за успешна такава.
Зашплащането в този бранш не е голямо ( като твърда заплата ) Общо взето сте на заработка . Има базисна заплата , която е  350 лв. за първият месец и ако оцелееш до 2 рия , може да стане 500 лв. Чух от една служителка ( млада ) , че им е обещано възнаграждение за 2 месеца по 150 лв. а после след 3 тият месец да им добавят останалите до 500. Сетете се , че тези хора не достигат до 3 тия месец . Така тидентчетата бачкат по 8 ч. за по 150-180 левчета месечно .
Осваен това  , когато имаш клиент , то той го поема финансов анализатор . В началото този клиент печели , но компанията печели от вкарани пари в бизнеса и ако не искаш да вкараш ..... те могат да те посъветват да пуснеш позиция на някакъв финансов инструмент , който да ти донесе загуба . След , което идват и ти казват , вкарай повече пари и ще избием загубата . Как ви се струва това не е ли интелигентен рекет а ?
Ами ако  някой ваш приятел сте го направили клиент и той ви е повярвал и след отва си изгуби парите ....
Помислете за тези неша хора , преди да решите да се захванете с тази работа в тази фирма .
Пожелавам на всеки здрав разум !
Успех

Поканиха ме на интервю,но след прочетеното на дали ще отида.Веднъж вече се опарих от подобни фирми и пренебрегнах написаното тук ( фирмата беше Pulse Fitnes and Spa ) и останах крайно излъгана и разочарована.Така че предпочитам да се доверя на написаното.Не смятам,че ще сгреша.

Връщам се от интервю във въпросната компания. Дории и да ме поканят на обучение, не смятам да ходя, защото:
1. Не мога да жвея цял месец с 260 лв. това е което ще получите през първите два месеца за работата от 8,15 до 18,30.
2. Не желая да работя за компания, която пести от осгуровки (разликата между 260 и 310 лв.е нищожна) , защото няма как да съм сигурна,че някой ден няма да спестят и от заплатата ми.
3. МРЗ в България е 310 лв. и няма как да те осигуряват на 260 лв. за осем часов работен. Или осигуряват на четири часа, или ти пишат по-малко присъствия.
4. В същото време се правят,че много добре познавали КТ на РБ - нямало как изпитателен срок да е по-кратък от шест месеца, което въобще не е вярно.
5. Тези 200 лв., които ти дават към първоначалните 260 лв. не са записано официално никъде и нямаш никаква гаранция, че ще ги получиш.
6. Държат да ходиш с елегантно офис облекло, но как се постига това с 260 лв. нокой не т обяснява (не случайно подгъва на сакото на интервюиращия виси разлепен)
7. Как следя кой от клиентите ми какъв капитал разиграва благодарение на мен, за да си взема процент, никак не е ясно.

Здравейте! Исках да ви попитам, все пак, ако приема работата и примерно след 2 седмици искам да напусна..ще ми изплатят ли изработеното и ще плащам ли неустойки? А и на интервюто казаха, че 2-рият месец твърдата заплата ще е 500лв, а не 300.. 300лв било само първия месец (обучение). Благодаря.

Мога да изкажа мнение само относно интервюто. Не защитавам и не взичам страната на никого! Не мога да кажа, че провеждащият интервюто се държа надменно с когото и да е. Да, интервюто беше групово, но всеки имаше възможност да попита каквото пожелае. В крайна сметка ме одобриха, но аз се отказах, защото получих предложение за по-добра работа. Нямам впечатление от работния процес във фирмата. Ще бъда откровен, като ви кажа, че и лошите коментари тук ми повлияха, което може би беше грешка...

Отидох, видях и ... си тръгнах.
Колко подбират персонала и по какви точно критерии - тяхна си работа.
По въпроса относно заплащането са едни хлъзгави и сдържани. В общи линии - търсим под вола теле.
Работна среда... "дива". За по-подходящо определение не се сещам. Надвикваш се с колеги, с телевизор на макс  и си тръгваш удовлетворен с главоболие и облъчване...
Както са казали преди мен, ако си кон с капаци и тотален непукист - пробвай се. Нормални човеци трудно биха се задържали.