Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

В Кауфланд работи основно ромки и персонал на възраст 72 години, някакви полузагинали бабички - на витрина 25 метра 3 такива баби обслужват клиенти в най-пиковите часове. Един клиент 5 минути поне, за никъде не бързат. Само мога да предполагам колко е заплащането, че да няма желаещи да работят там !
Отношението към клиент е потресаващо, добро имат само управителите и то защото знаят как да излязат от ситуация, един вид да ти вземат парите и да останеш доволен, другият персонал са прости на галош... дори и това не умеят.

Днес 5.01.23г пазарувах за пореден път в Кауфланд.Тъй като съм на преклонна възраст , помолих една служителка за помощ.Момичето ме посрещна с усмивка,обслужи ме вежливо. С две думи ме накара да се почувствам като най-специалната клиентка в целия град. Името ѝ е Виолета Стоилова. Повтарях си го докато се прибера до вкъщи да не го забравя. Внучката ми свърши останалото. Дай боже повече такива служители! На екипа на Кауфланд от сърце пожелавам много здраве и успех в личен и професионален план!

Ниска била заплатата в Кауфланд. А работата била МНОГО. Стига глупости

Здравейте ,
И аз подкрепям мнението , че работата е ужасно много , а заплатите ниски. За отношение да не говорим .Всички ръководители си фаворизират определени хора , а останалите гърбиме и нищо не се забелязва. Магазина ни в Банишора е най-оборотния и работата наистина е ужасно много. Отношението към нас покъртително особенно от Дашева и Управителя Ивайло. Поздравления на ръководството , че реши да я смени от нова година , тази жена ще си плаща пред всевишния за всички хора , които е разплакала . Но не бързайте да се радвате , защото както се говори този Ивайло ще застане на нейно място , ама нормално нали е човек на Младен. Колко оплаквания споделяхме , че няма нито мениджърско отношение , а по-скоро тип пернишки Бек и нищо . Зя сметка на това ще го повишават , но дано не се падне на нас поне . Така е в цялата компания , ако си човек на някой успяваш , ако не си колкото и да се стараеш нищо. Развиват се хора без никакъв капацитет , а по -скоро , защото са близки с някого . Аз , ако имам фирма не бих ги взел даже за работници , а тука ги правят Управители и после Регионални. Положението не е добро , определено е коренно различно от това , което се презентира . Просто си гърбиш и ако си приятел на някого те развиват , както тази новата фрише тренерка , но нали пак е човек на Младен. Толко надменна и стъпва из магазина , като чели е нейн . Никакво отношение , нито човешко , а камоли професионално .Иван Чернев и Гайдов като влезнат се държат с нас като с хора и поздравяват , и се усмихват. А тези лакеи на какво са се помислили не знам . Но рано или късно нещата са идват на мястото както с Дашева така и с Ивайло ще стане . Тежко само на колегите , който ще разплаче докато попадне в полязрението на Чернев . Защото каквото и да споделим явно Младен и Доверените лица , явно не стига до него . Ама как да стигне след като той е техен човек и явно всичко се прикрива . Но един съвет не започвайте работа в банишора ходете в други магазини , тука е страшно. Много работа никакво професионални отношение , с нищо не могат да те мотивират.

Много работа Ниско заплащане Трябват много повече хора на смяна за да не се усеща толкова много физическата работа за другото няма да коментирам всичко е пълен минус

Като вид работа е силно физическа говоря за всички отдели без касите.. Като загрявка сутрин някой друг тон местене зеленчук после случайно ако няма колички буташ (предимно мъжете) след това зареждане и тук някой друг тон по средата вмъквам ходене нон стоп горе долу 10 км на ден може и повече ако сте малко на смяна което е почти ежедневие един вид НЕЧОВЕШКО НАТОВАРВАНЕ постоянно не стига времето понеже задачите са много.

За съжаление имах нещастието да се сблъскам с два от магазините им във Варна . Работил съм на не малко места , но тук ме разбиха тотално . В магазините няма никакъв персонал , трябват поне по още 30 човека за всеки един филиал . Обикновенно има формирани разни групички от хора, които са там от няколко години и са като кошери с оси , искат да изгонят и малкото хора излъгали се да идат да работят там. Отношението е под всякаква критика на ръководния персонал. Управителите колят и бесят, няма лошо , но поне те да бяха адекватни . Заплатите са скандални , дават 1000 лева , след първата година се вдига заплатата с забележете ... 50 лв . Кауфланд последни вдигната ваучерите си на 200 лв от всички вериги . Наистина място на което грам не мислят за персонала , а само продажби , продажби и нищо друго . Постоянно по обектите има проверки от някакви си сополи, които недоволстват, че вафлата е наляво не да дясно . Фирма с много грешни приоритети. За последно искам да кажа нещо , защото виждам , че много клиенти пишат. Тук мога да говоря за варненските магазини специално. На първо място, знам , че е шокиращо , но персонал няма и обикновенно на смяна са 80% по малко хора от колкото трябва ( написано по горе защо може би е така) . На второ място, стока няма , защото "адекватните' управителчета поръчват малко стока и наистина няма отзад , там не е някакво магическо място . Каквото дойде се изкарва по най бързия начин , защото я си на каса , я някъде другаде после и това е. Това не е с цел някой да се обиди , а просто да види реалността и да разберат , че на обикновените служители им е мега тежко.

Неоправдано скъпи са почти всички стоки, дори и по време на намаленията им. До вечерта всичко изглежда се е изкупило, и дори и да имаш пари не можеш да ги похарчиш. Ако търсите сигурен финансов доход, който да ви позволява да пазарувате без притеснения и по всяко време, направете като мен и започнете да събирате биткойни онлайн напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=583980

Моля,обърнете внимание на служителите ви в магазина в центъра , че има клиенти които посещават за пазар магазина вечер .Мисля че не трябва да си взимам отпуск за да пазарувам сутрин.Не е нормално вечер след работа да нсмираме по рафтовете само празни кашони и отговори от служител :няма, свърши или незная аз не работя на тези щандове?!

До ръководството на Кауфланд!Здравейте аз съм вече ваш бивш клиент на магазина ви в квартал Изгрев.Пиша ви защото бях меко казано шокиран от отношението на един господин с бяла риза към ваш служител като впоследствие това отношение беше насочено и към мен е моето семейство(По-късно разбрах,че господа с бялата ризка е управителя на магазина Велизар Гудев)та господина крещеше и обиждаше въпросния служител на плод и зеленчук пред всички нас вашите клиенти и след като забеляза,че го наблюдаваме с възмущение господина насочи агресията си към нас при което детето ми,което е на 5 годинки се разплака.И зада не стане положението грозно със съпругата ми предпочетохме да оставим покупките си и да напуснем магазина.Дано да се предприемат някакви мерки защото аз и моето семейство няма да сме единствените клиенти,които губите заради отношението на въпросния господин и макар,че съм ваш редовен клиент от отварянето на магазина повече няма да стъпя там и ще пазарувам в магазини в които се отнасят с уважение към нас вашите клиенти!С уважение един ваш силно разочарован бивш клиент!