Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

В магазина ви Кауфланд в Бургас, к-с Славейков, до МОЛ Галерия, имате доста неадекватни и ненормални татуирани служителки, които злобно блъскат чантите на клиентите, когато клиентите си ги оставят на Информацията преди да влязат да пазаруват в магазина!!!
Една от грубите ви, неадекватно-ненормални, злобни, безсрамни, нагли и арогантни служителки е Ваня Куманова, която трябва да отиде да си направи преглед и изследване на мозъка относно ненормалното си поведение!!! Тази безсрамна простачка с поведение и вид на труженичка от Дунав мост, заслужава единствено да бъде изритана дисциплинарно от фирмата ви, заради безсрамното си ку*венско поведение с клиентите!!! И никъде другаде да не я вземат на работа!!! Тази черна, долна и миришеща на ужасна прогнила леш г-жа точно това заслужава, но преди това да се извини на клиентите публично!!! След което я разкарайте час по-скоро оттам, защото това не може да бъде лице, което посреща и изпраща клиентите ви!!! Това е покварено черно чудовище в женски облик, което за лъжите си и за бардашкото си ку*венско поведение с клиентите, ще гори в Ада!!! В Ада ще гори!!! Нека да ми запомни думата, ако прочете това!!! Запомни ми думицата!!!

Здравейте,въпреки отрицателните коментари които прочетох,смятам да почна работа в кауфланд.Искам само да попитам какво е заплащането за 6 часов раб.ден и за 8 часов раб.ден и ?Става въпрос за Кауфланд-Пловдив 4

Бравооооооооооо!
Най накрая някой се усмили да пише,подкрепям те който и да си нека се замислят висшестояшите а дали някой си задава въпроса защо толкова стари служители напуснаха Кауфланд Русе-1.

Уважаеми управляващи,време е някой да проговори но от страхливи мижетурки няма кой.И по същество,от известно време в Русе -1 се създава напрежение,отправят се заплахи и се манипулират служители.Както всички знаят Г-жа Асенова е втори управител на филиала и тъй като не е удобна за някои хора се заформят интриги.Има една Г-жа така наречената Таня Маринова води се"WBL FOOD" която е инициатор на всичкото това.Ползва се с големи привилегии и на всяко събрание идва с кашон молби за напускане като заплаха, настройва ни срешу Г-жа Асенова последно ни агитира да пишем оплакване срешу нея.Питам се защо един толкова уважаван Управител като Г-жа Асенова на който поредни пъти Филиал Силистра е на първо място така да му се подронва авторитета.Маринова лесно е да седиш на стола и само по телефона да викаш този и онзи,така не се ръководи трябва да си сред служителите си ти колко пъти видя,Г-жа Асенова или Г-н Костадинов това да го правят.Начева и ти няма ли да се освестиш най на края стига те е манипулирала тази Маринова.Обръшам се към всички моля ви прогледнете!!!!!!!!! Човека който дърпа филиала назад е Маринова а не Асенова бе хора,защо всеки го вижда а никой не взема отношение.

Пълна трагедия! Аз само от колегите си Салих,Мира и Петя; прекия си началник госпожа Нешева,заместник мениджъра господин Стойков и служителката на човешките ресурси Михаела Иванова съм доволен.Не съм доволен от управителя на магазина Kaufland Младост 3 господин Илиев. Той ме извика в кабинета си да поговорим в края на работното ми време. Той реши да ме уволни, заради две закъснения сутринта рано в 06:00 часа и едно закъснение в 12:00 часа. Вярно е аз съм виновен, че много закъснявах рано сутринта 15 минути. Аз нямам нито шофьорска книжка, нито кола! Изцяло завися от градския транспорт. Графикът на първа смяна ми е бил от 06:00 часа до 12:30 часа.Работното ми време е било на шест часа. Бях на изпитателен срок за шест месеца. Той реши да ме уволни предсрочно. Много ме обиди! Не може и не иска да ме разбере, че аз пътувам с градски транспорт, защото живея много далече и ползвам два превоза от дома до работата. Първият трамвай 5 на трамвайна спирка ж.к. Братя Бъкстон пристига в 05:15 часа,а първият автобус 111 на автобусна спирка булевард Цар Борис III пристига в 05:30 часа и стигам в 06:00 часа само на автобусната спирка на метростанция Александър Малинов. От спирката до работата успявам да стигна не по-рано от 06:15 часа. Стараех се, колкото мога да съм бърз.Мениджърът от проклетия и от цялата му комплексарщина не искаше да ме разбере и реши веднага да ме изхвърли от работа. Третото последно закъснение беше един час, защото сутринта от 09:00 часа до 12:00 часа бях на един извънреден изпит в Технически университет-София. Уговорих се с прекия си началник на отдел Свежи храни госпожа Нешева, че ще дойда на работа между 12:00 часа и 13:00 часа и ми каза, че няма никакъв проблем. Мениджърът ми каза, че не го интересува и аз от утре вече не съм негов служител, днес ми е последен работен ден и взимам всички документи, и заминавам да си търся друга работа. Аз тук нямам мястото, това не е било за мен. Направих всичко възможно каквото е зависило от мен. Той не ме оцени! Не заслужава да кажа за него една добра дума.Страшно съм възмутен за неговата лоша постъпка. Ако кандидатствате за някои от веригите или филиалите на големите магазини Kaufland в България да го имате предвид, че условията не са никак добри. Например си подписал трудов договор за шест или осем часа, но работиш десет часа като ненормален.Да не говорим, че мениджърите имат много лоши отношения към подчинените си. Държат се много лошо с тях. Внимавайте! Желая ви успех в кариерата.

Първо за колегата от Русе,да навсякъде е така.От 5г съм във филиала.В началото всичко обещано се спазваше,но напоследък в последните 2 г нещата са зле.Работим по 2 и повече часа повече след работа ,дето не се записват никъде,за почивките колкото до тоалетна и да пиеш вода 10мин зацелия ден.Постоянно ни викат от отделите на каси или за колички,итака не успяваме да си свършим работата .Цонев,Гайдов и другите нагоре,изобщо не са наясно.В последния месец линейката идва няколко пъти за припаднали служители от от преумора.Иначе категорично нямало да вземат нови хора.Пребиваме се от хамалогия.Иначе ВБЛ ите и управителите помагат,и те работят извънредно.Управителите са роднини на шефа.Да не говим за какви заплати взимат шефовете,а за нас трохи с тези 500_600лв.Аз ще напусна като си намеря нещо друго.

Zdraveite az rabotq v kaufland ruse do praktiker kato Kaiser. Moga li da popitam kolegite ot drugite gradove dali rabotqt po 10 4asa no kasa s 2no4ivki. Qvno nachite 6efki si mislqt 4e majem da rabotim kato roboti. koi pozvolqva da rabotim nqkolko dni na 10 4asa I nqkolko na 6 4asa. Az podpisah dogovor na 8 4asa I taka iskam da rabotq. Sped 8miqt 4as sum neadekvatna za rabota s part. Glavnata prichina da se byrka e preumora. Nai lesniqt na4in da Natrupa6 sporazumeniq e da raboti6 S grafik na razlichni 4asove. Az nejelaq da mi se vzema ot po4ivkite ili da rabotq tu na 10 tu na 6 tu na4 4asa. Ne znam koi q izmisli taq praktika, predi ne be6e taka. Mnogooooo iskam nqkoq ot trezora da izleze da raboti 3dni na10 4asa ama da ima dete maj i ku6ta za koito da se grijat. Ako si mislqt 4e kato sme podpisali dogovori sme dlujni da turpim eksperimenti sa zburkali. Ako tova produlji magazina 6te ostane bez kasieri. Malq kajete taka li e po drugite magazini da znam za da si tursq Tabor. Blagodarq predvaritelno

Здравейте! Бихте ли споделили мнение за филиал в Силистра. Евентуално за отдел Каси и Цвежи храни? Благодаря предварително!

Здравейте , виждам много отрицателни коментари за тази верига магазини и то навярно са верни а , не измислени ! Днес ми предстои интервю за работа в магазин Кауфланд в Хасково , на неизвестна за мен позиция ( в обявата им в джобс .бг бяха много -касиери, работник щанд и др.) , не конкретизираха за какво съм бил одобрен от 'Милионите" кандидати за работа.По телефона попитах дали е подходящо за студенти задочна форма на обучение , а от там ми казаха , че едва ли не не знаят и трябвало на интервюто да си попитам управителката ..... но като поразгледах коментарите само за 2015 год. виждам , че не е много подходящо за студенти и дали има смисъл ходенето ми за събеседване ?!

Мнение:

Az sum budesht bivsh slujitel OT Kasi ot Ruse sreshty Alta. Nikoga ne zapochvaite rabota v tozi magazin dokato tezi primadoni rabotqt v trezora. Ako ne im lijesh zadnika I ne si traesh shte ti maglasqt nqkolko sporazumeniq uj she ne ti izliza kutiqta .posle she te zavedat pri shefa da te izgoni ili da te natika v nqkoi otdel. Nikoi ot rukovoditelkite ili rukovoditelkata na sektora ne e pokazvala na nqkoq ot nas kude moje bi burkame. Obuchenieto e pri nqkoq kasierka na koqto ne I se zanimava S novata. Na intervutata upravitelq obqsnqva kak She ni so obqsnqva vsicho da be da::))))).Tozi shovek e dalech OT istinata.Anel Redjeb ni dava da se podpisvame uj sme minavali obuchenie. Obushenieto e samo da si podava polovinata glava ot trezora do ni navika I ubijda .nqma smelost daje da gleda v ochite .ne sum vijdala drugu slujiteli OT magazina da xodqt pri upravitel na razgovor osven kasierki.ne zapochvaite rabota v tozi magazine. Kakvoto I da vi govori upravitelq vi luje. Tam smqtat she OT vratata I poshvate da rabotite. Pochivate up 2*15min I 1*30min da be da drug put. Trudno mogat da te smenqt da pikaesh. V sofiq dali e taka. Nishto OT tozi magazin nqma da mi lipsva ne si gubete vremeto tam