Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Приятели ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в Крипто валутата BNB.
Сайта е уникален; Аз си докарвам до 1BNB на седмица, което е около 300$ на днешна цена.

От зле по зле вървят нещата в тази фирма..Минималната заплата стана 933 лв,работещите на график 24/7 заедно с нощният труд и бонусите се доближават до нея.Увеличение на заплатите няма ,не се и споменава за такова.Работи се като бол,гледат как да смучат яко от тебе...Господин Руменов е много голяма работа ...иска неща който не са свързани с действителността..-големият началник на MSG,нищо не му работи,инженерите си веят байряците по цял ден -много били претрупани с работа - живи да ги оплачеш,техници-един единствен който трябва да огрее на 10000 места,другите са ужас-нови не знаят не разбират и накрая ти остава ти сам да се оправяш със всичко.Наглост на N-та степен.Срам нямат.Блъскаш на по две машини редиш,пренареждаш,зареждаш и т.н за има- няма 1000 лв.Това се нарича експлоатация на труд!Ама българина си е такъв -ПРОСТАК!Много го е страх да не го изгонят!Съгласен е и за 600 да работи като роб!Циганина-неук и необразован но пък си търси правата!Работете роби за без пари!А началниците да помислят малко с тези глави-напускат ги кадърни хора,фирмата им се превръща в цирк.Стига вече с тези оправдания да вдигнат на хората заплатите!

Някога да работиш в Сенсата беше привилегия,тогава когато на поста мениджър беше Лорънс Хемингуей,сега вече нещата страшно много се опростачиха.Софианеца откакто го завзе нищо не върви.Един човек тича на две места едновременно върши работа за двама човека,защото така вече трябвало и всичко това при график 24/7-(падат се 6 работни дни+нощтни смени 8 часови) за 1000 лв.Лудница!Викане,кряскане...напрежение и т.н., и то заради алчнотията на господата по горе.Ако си пусните скоростометъра на телефона днес на смяна изминавате от 7 до 10 км тичайки и потеейки се за да може господата да си взимат бонусите и заплатите, а на вас остават 1000-те лв ако не ви отрежат за слаби резултати разбира се...Како не ви харесва сте свободни да напуснете! Само че дотолкова нямат работници че са тръгнали да разлепват банери и плакати по градове, села и паланки...Аз все още държа фронта и работя там ,но вече доста ми прекипява и си търся нещо по добро може и да е с 50 лв или 100 по малко, но поне да не ме имат за финикиец и поне ще съм на 5 дневен режим че и няма да търча като ненормална цял ден.

Приятели ето начин как може да си докарате странични доходи чрез т.нар сайтове за Адвъртайзинг, като най-големият в света с близо 10 милиона акаунта е сайтът https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan
както и по-малките сайтове
и

Плащат в крипто валута.
Хубавото, е че колкото повече ги развиваш толкова повече ти плащат. Аз ги развивам вече повече от 4 години и съм супер доволен. Докарвам си до 0.06 BTC на месец, на текуща цена това прави около $1600.
Ако пък сте по-напреднали и разбирате от Блокчейн и смратконтракти част от печалбата в ВТС може да я депозирате за лихва между 4,08% и 5,10% на година в този сайт:
Като можеш по всяко време да си изтеглиш средствата в биткойн без да е нужно да заключваш сумата.
Аз лично така правя. Хем държа Биткойн хем ми плащат лихва. Това ми увеличава приходите от сайтовете по-горе. Като цяло се занимавам основно с това и отдавна вече не си търся работа. Ето защо ви пиша точно тук, тъй като, пазара на труда в БГ е меко казано неблагодарен.
Има начин обаче да работиш сам за себе си.

2000-2200 ти е чистото. Ама то да беше само това. За увеличение забрави. 1-2%, равняващи се на 20-50 лева годишно.
Няма бонуси за представяне (в някои фирми са на тримесечие), нито за Великден или Коледа. Нямаш 13-та заплата.
Като процесен инженер нямаш място в лабораторията в София, затова ще пътуваш до Ботевград. Нямаш баланс между работа и живот, нямаш гъвкаво работно време, нито възможност за работа от вкъщи.

Нямаш развитие в самата компания. Доста от големите мениджъри са си тръгнали в последните години.

На обявата им за "process engineer" има 21 реда с изисквания и неща, които ще правиш. Сам си прецени дали си заслужава за тия пари, при положение че едно седмично пазаруване е 250 лева.

Каква заплата (нето) получават процесните инженери?

Мнение за инженерните позиции?

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

След проведени две интервюта, така и не получих обратна връзка, за която изрично помолих... За мен това говори много за един работодател.
Значи кандидатът трябва да се подготви, да отдели време, да намери с какво да се придвижи до интервюто и накрая да гадае одобрен ли е или не.
Имах голямото желание да започна там, но се радвам, че не се получи.

Онея исполини от ръководството ще ти вземат хляба, за да могат да си вземат бонусите. Режат от бонуси за извънредно време, професионални увреждания, """събират""" бонусите за 6/2 работно време докато не забравиш, че си ги получавал, всеки втори ден те пускат в отпуск, защото некадърниците не могат да си планират коректно производствто.... Онея инженери и техници сигурно вече хванаха хемороиди от стоене на тея столове. Да ви се пръснат скоро... Работиш на 3 смени, 6 дена подред и накрая 600 лева...

ВСИЧКИ БОЛЕСТИ!!