Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД

Честит рожден ден на Емил Илиев!!!

как е с шофьорите,някои може ли да ми каже нещо пове4е

Искам да отговоря на безсмислените и глупави нападки на Теодора Бонева и Петьо Танчев от Бяла Слатина.Това, че са работили повече дни без почивка, е било продиктувано от това да може да работите и почивате по едно и също време, тъй като съм се съобразил с това, че сте двойка и сте от друг град, явно не сте разбрали, че има график на работа и че заради вас се съобразяваха всички др. служители, относно дългото работно време може да се е случило понякога да останете с някои друг час в повече, но по ваша вина, тъй бяхте просто максимално разсеяни и заблудени.Вие бяхте освободени от работа, защото изобщо не се справяхте с поверената ви работа, винаги работното ви място бе потънало в мърсотия и това не ви правеше впечатление-жалко.Колегите приемащи смяна след вас винаги приемаха мърсотия и бъркотия това, че не работите вече при нас си е ваш проблем, защото никой работодател, не би освободил качествени хора, съжалявам, че изобщо се занимавах с вас ако знаех че сте толкова отвеяни и заблудени щях да си спестя много нерви.Смея даа кажа, че сте получили повече отколкото заслужавате.Надявам се поне следващия ви работодател да ви разбере по от рано що за хора сте и изобщо да не се занимава с вас.Но най големия ви проблем е мързелът ви!И ако някои работодател ви наеме на работа ще има голям проблем, защото и вие, като много хора в България не знаете какво искате, но знаете много добре да се оплаквате!Но така се случва, като идват необразовани и непросветени хора във Варна дошли от цялата страна и готови на всяка цена да си намерят работа за 2, 3 месеца, но дали се справят ли не не ги интересува.И когато работодателя им каже, че не е доволен от тях и освободи, защото те работа за 2лв не вършат, те ти се сърдят и правят на велики, а след това знаят само да плюят и нищо повече.Но никога не осъзнават,че всъщност проблема си е в ТЯХ!

Който иска да работи на бутките на плажната алея, да не се хваща на лъжите, които обещават.
В началото всичко изглеждаше добре. Обещаха ни добри заплати, работно време 2 на 2, 12ч на ден. Като започнахме, първите 4 дена беше така, но после работихме по 5-6 дена подред, не по 12 а по 13-14ч. След това, когато почивахме, винаги ни се обаждаха, че трябва да работим още няколко дни. Парите бяха на половина по-малко, отколкото ни обещаха. Условията на работа бяха ужасни. Работи се при температура 37 градуса, на затворена врата. Скарата не може да пали и след като успееш да я запалиш, можеш да се радваш, че не си се изгорил. Обещаха да ни купят запалки, но така и не стигнаха до тях. Суровата продукция не се държи в хладилник. Държи се във фризер и понеже не може да се пече замръзена, трябва да седи да се размръзява доста време, на земята, понеже няма къде другаде. Обещаха ни работно облекло, в което влизаха и дънки, но така и не ги видяхме, трябваше да работим с наши дрехи. Шефа ни беше голям шемет. При ревизия винаги те вкарва вътре и след като си провери пак изчисленията, винаги излиза, че е сбъркал някъде. Ако си вътре, трябва да си платиш; ако си отгоре, ти го взимат. Вместо да затворим в 9ч, когато свършва работното време, седим до 10-11ч. И на следващия ден трябва да дойдеш поне 15 мин. по-рано, понеже има доставки. Последния ни работен ден всичко беше наред, разделихме се с усмивка. На другия ден отиваме на работа и ни казват че сме освободени, без причина. Обясниха ни че не са доволни от нас ("Малки неща, на които вие не сте обърнали внимание"), но не казаха кои са тия малки неща.

Е Диди много си права БРАВО!!!

Чета коментарите и си припомних , времето в което аз работех в тази фирма,славни времена бяха:)) , но за жалост 99% от написаното тук е вярно сега си спомних и аз защо напуснах.Мога само да кажа на всички който четат този форум : Фирма Чико е едно прекрасно училище за всеки който иска да се научи да работи и да стане човек от него , но тази фирма е само за 1-2г. не повече в нея няма просперитет няма развитие няма мотивация.За себе си мога да кажа , че съм искрено благодарна на това което научих там, защото благодарение на опита който добих там сега работя в достатъчно голяма фирма на достатъчно добър пост.Мога да пожелая успех на всички който са все още там и да не забравя Бати Павел, най-добрият в замазването на положението.С тези хора който управляват тази фирма Г-н Илиев да Ви кажа , че развитие няма да имате.

В началото ми харесваше да работя там. Работното време беше добре.После започнаха закъсняванията. Работили сме по 18-19ч и този извънреден труд не ни се заплащаше. Да не забравя да спомена,че там всеки 2-ри се прави на шеф. Рзботих там 1година и реших да напусна когато и колежката,с която се разбирахме реши да напусне. Пък и работата беше тежка и температурите ниски.Условията са кофти за здравето на човек.

Какво да кажа.. определено държах много на тази фирма,шефа е строг,готин,но много го обработват хора,който гледат само за себе си. Не съжелявам,че работих там ,защото след лудницата и хаоса там няма работа ,която да ме стресне. Жалко ,че на високите постове има кофти хора ,които не са в състояние да мотивират добър екип. Дано се оправят нещата,защото Емел Илиев заслужава .

според мен няма смисъл да се оплюва една доказала се фирма на пазара,още повече хората ,които работят там.даже мисля,че над половината от служителите дават всичко от себе си да върви всичко ок. може би има бивши служители,които да оплюват всички,не смятам,че има душевно болни,които да се развиват професионално.

Аз НЕ работя в тази фирма. Но ще Ви разкажа как тази фирма се отнася към хората които кандидатстват за работа при тях :

Чета обява за работа.
Звъня.
Някаква служителка от счетоводството обяснява как трябва да отида на място при тях за да се запозная с условията за работа.
Ок. Отивам до фирмата (която е на 10км от Варна).
И тука идва интересното - Портиера весело ме посреща и ми казва че той събирал CV-тата на кандидатите и ми ги показва (намачкана купчина готови за изхварляне). Tа къде било моето CV? Той щял да го приеме :)))

Егати фирмата в която портиера е личен състав (казвзам аз) !!! Все бях виждал селянии но чак такава не бях виждал.

Мисля че изкарах късмет че видях това и няма да си подам молбата за работа никога в тази фирма.