Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД

Здравейте чета коментарите и все повече се обеждавам, че повече от две години на едно място са много.Дано го прочете някой шеф това важи за всички.

Гарантирам ти,че вече го е прочел!

Ох,г-н Емил Илиев!   Ако случайно попаднете на този сайт,прочетете всички мнения писани до сега.Те са верни,написани са от най-ниско стоящите-слижителите ви.Те не лъжат и всичко виждат,но никой не ги чува.Няколко въпроса към Вас.Аз не искам отговор,но отговорете Вие сами на себе си.Защо имате толкова много отговорници по отделите,а защо имате толкова малко работници.Един ръководител-от 5 до 10работника в смяна в отдел.Продукцията,която трябва да се изнесе е непосилен труд за тези 10 работника.Нямат време да мислят дали грешат в този момент-всичко трябва да е изпълнено на 100%.Има много неща,които умишлено Ви се предават по изкривен начин,има много неща,които съм ъбеден,че незнаете,има много хора,които  не са за тук.Защо всеки път когато слезете долу Вие крещите?Всеки ден има служители оставащи извън работния си график да довършат започнатото,всеки ден има напрежение,всеки ден гневът се натрупва,расте.Няма бонуси за добре свършената работа,няма бонуси за старите работници(работещи два пъти повече от новите),вече не останаха почти кадри,които са ценни и които да са Ви полезни.Ако това Ви трогне-наемете нов човек,който да "работи" при нас и да ви докладва всичко скришом.Гарантирам Ви, че половината отговорници по отдели ще бъдат освободени от Вас.Ако наистина идеята Ви е този завод да расте прогресивно нагоре,а не "разделяй и владей" ,мисля,че ше се вслушате в простите думи на един прост служител.Желая от все сърце-Успех.

Относно мнението на Иван-техника:При започване на работа във фирма "Чико" работното време и заплащането се оточняват ощте на интервюто за работа.Това важи за всички и надали теб са те излъгали.При условие че гледаше машините като "полезни изкопаеми" надали по-старите техници щте са съгласни да получават колкото наченаещите.Нека желаещите да работят там сами да си направят извода.

За собственика нямам мнение но наистина изглежда е свестен, но не знае какво става и как го компроментират и излагат разни мамини лиглювци наречени и приемащи се за големи шефове. Като говорят с теб да те излъжат да почнеш обещават едно, след като мини месеца ти казват че не може да ти го дадат щото и другите не вземат толкова. Добре де кой е малоумника аз ли или той като говори с теб не знае какви са заплатите, и ти мънка като п...а Орлинчо че такава бла фирмената политика, ако е така да си бачкат.По късно разбрах че и на други са обещавали едно но после не са го видли. ТАКА ЧЕ БЪДЕЩИ РАБОТНИЦИ ИМАЙТЕ ЕДНО НА УМ И СИ ПРАВЕТЕ ДОБРЕ СМЕТКАТА. ЛИЧНО АЗ НЕ МОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ Д А БАЧКАМ В ФИРМА С ТАКАВА ПОЛИТИКА.

В тази фирма началници много повече от работниците средно на един работник се падат по 3-ма началника добре но пък организация никаква,Има една началничка която си знае работата и може да направи организацията в целия завод но все пак една пичка пролет не прави

моля, ако някои работи във фирмата да даде своето мнение за длъжността търговски представител във Чико и по-точно:
1, работно време
2,ройон Шумен Обзор
3, служебен автомобил
4, осигуровки
5,работна заплата
много благодаря предварително, след три дни съм на интервю и затова....Благодаря

добрият ръководител не допуска да го подвеждат и да му говорят каквото иска да чуе. не е луд, който яде зелника. трябва да се гледа позитивно на хората, а не вечно да се пита кой ще бъде наказан и овикан. там всеки прави нещата по принуда. между другото, интересно ми е кои са тези трима души, за които пише анонимен?!

Браво анонимен доста напред си в нещата!А и изглеждаш доста съвестен,да го знаеш от мен съвестните хора там не успяват!А за това ,че някой хора никога не казват нещата с истинските им имена и лъжат си е за сметка на Илиев.Когато преди време аз му казах истината в очите той не ме чу!А за това ,че е работохолик и много съвестен към персонала си няма две мнения по въпроса.Желая успех.

Тази фирма продълвава да се развива благодарение на само 3 човека от втория етаж,те дават всичко от себе си за нея.Когато свършат нещо-те се радват първо на успеха на фирмата.Всички останали били то счетоводство,тъговски отдел или производсво-са само за заплати,ден за ден,всичко е на самотек.Има шефове,които хал хабер си нямат от поверената им работа(нищо,че имат образование или са човек на някой) ,има и работници,които за нищо не стават.Ако шефа знае кои наистина си разбират от работата-заводът ще е с друга светлина.Проблемът за мен е че,всички го лъжат и въртят,той не знае поне 50% от това,което се случва,казват му се само неща,които са удобни за този,който ги казва.Дано впечатлението ми да е грешно,защото Емил Илиев е достоен човек и заслужава бизнесът му да просперира.Желая му го искрено с цялото си сърце.