ХИРОН ХОЛИДЕЙ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ХИРОН ХОЛИДЕЙ ЕООД

Да, така е. И аз обява от тази фирма съм виждала поне 20 пъти през изминалите месеци. Лошото е, че масово фирмите действат по същия начин. Обявите им не слизат от jobs.bg. А безработните са почти 500 000 човека, обявиха по телевизията. И на мен ми е чудно, от толкова много кандидати, които си изпращат документите за работа, толкова ли не могат да изберат подходящ човек или просто обявенотото работно място е само на думи.

Здравейте,тази фирма непрекъстато търси  хора за работа,не мога да разбера,при пуснати толкова кандидати за работа все още търят/имам предвид за сайта на Jobs/аз съм кандидатствал няколко пъти за различни позиции и всеки път виждам колко хора са кандидатствали за работа в тази фирма около/500/човека на ден за определена позиция,и все още търсет кандидати,пректически не е възможно да се прегледат толкова SV-та,на ден.

Несериозна фирма. След като кандидатствах по обявената позиция, с мен се свърза г-н Димитър Лазаров. Интелигентен и сладкодумен, половин час ми прави интервю по телефона и ми обяснява колко съм подходящ за позицията. Разговора ни приключи с уговорката, че ме пуска на изпитателен период, и че "колежката" ще ми изпрати материали по пощата, за да се подготвя за сделките, които поиска от мен да направя.
 Аз такива материали не получих. Обадих се на телефона, който е в сайта, за да разбера какво става. Оказа се че номера е с няколко линии и ми вдигна някакъв служител с кофти настроение и ми затвори още преди да съм се представил. За мен беше доста учудващо всичко това. При втория ми опит да се свържа с някой по нормален представител на фирмата ми вдигна сладкодумеца митко. 15 минути ми се извинява и ми повтаря едни и същи неща, но нищо конкретно по същество. Продиктува ми негов личен номер, и ми каза че там ще поддържаме връзка. Телефона се оказа невалиден, с което бъркотията стана пълна.
Много съжалявам, че си изгубих времето с тия хора. ,,Страхотни професионалисти''