Рапочнах работа преди 2 месеца с обещанието, че тази позиция няма нощни смени. От Октомври искат да работя и през нощта... HR-ите са лъжци!

Здравейте,утре ми предстои интервю в Concentrix, интересуваме какви тестове дават? Кандидатствах за проект с испански и английски, имах телефонно интервю на испански, след това ме поканиха на събеседване в Бизнес парка. Какво да очаквам?

Здравейте, някой може ли да даде ориентировъчна заплата за TSS?

Може ли да дадете някаква информация за позициите с немски език в Concentrix? Какво е заплащането, какви са смените и дали ниво B1 по немски би било достатъчно, за справяне с работата? Благодаря предваритено!

Виждам много мнение и всички са верни, както добрите така и лошите. Зависи в кой екип попаднеш, кой ти е пряк ръководител, кои са ти колегите и т.н. Но ми направи печатление, че някой хора тук са написали 'наемаме' или 'търсиме' ... е какво наемате или търсите като си на най-ниското стъпало в тази фирма? Кажи си че те интересува бонуса, който ще ти платят ако ти препоръчаш някого, защото ти не наемаш никого :) Теб са те наели :)

Кандидатсвах за една позиция в офиса, който се намира в Sofia Airport Center, обаче чакам вече прекалено дълго за техния фийдбек (повче от месец), който така и не идва, аобещаха да ми го дадат при всички положения. Видимо ме бяха харесали на интервюто. Държаха се едва ли не ме вземат утре, но уви - нищо.

Вече съм се отчаяла. Не мога да разбера, защо толкова дълго време не ти казват одбрен кандидат ли си, или не.

Безкрайно непрофесионално. Човешките им ресурси са под всякаква критика. Те са напълно неоткриваеми (независимо дали по телефона или с мейл), леко неграмотни (не могат да на пишат без грешки и едно изречение) и най-важното не ти дават никакво адекватно инфо. Това и в най-убитите фирми тип Adecco и Huawei не е така.

Чакам си обещаният фийдбек и докато не ми го дадете ще пиша из целия нет във всевъзможните сайтове (на всички езици) за нещата, които правите.

Бих искала да изкажа моето мнение за IBM & Concentrix, пиша от позицията на вече бивш служител. Работила съм по два различни проекта в тези компании. Мнението ми за професионализма и добрите колегиални  отношения е изключително високо. Работила съм и в чужбина, и в България, и мога да заявя, че тези две компании са един от най-добрите работодатели на българския пазар. Тийм лидерите за изключителни професионалисти, колегите са чудесни - интелигентни хора, повечето от които завършили престижни университети в Европа. Има страхотен екипен дух и много работа, разбира се. Хората в България трябва да се научат да работят здраво, даваш ли всичко от себе си, това не остава незабелязано.
Успех на всички кандидати!

Аз съм кандидат и ми предстой да премина теста "САТ" някой има ли представа, трудност, на какво да се наблегне в подготовката?
Поздрави

Кандидатсвам за една от позицийте им обявени в интернет. Бих искал да знам малко повече за :
Какви пари се взимат за позицията Remote Technical Support Representative SAN? Какви пари е разумно да искам?
Входящи тестовете какви са? Колегите и атмосферата

Малко повече информация, моля :)

Благодаря предварително!
 [email protected]