Кандидатсвах за една позиция в офиса, който се намира в Sofia Airport Center, обаче чакам вече прекалено дълго за техния фийдбек (повче от месец), който така и не идва, аобещаха да ми го дадат при всички положения. Видимо ме бяха харесали на интервюто. Държаха се едва ли не ме вземат утре, но уви - нищо.

Вече съм се отчаяла. Не мога да разбера, защо толкова дълго време не ти казват одбрен кандидат ли си, или не.

Безкрайно непрофесионално. Човешките им ресурси са под всякаква критика. Те са напълно неоткриваеми (независимо дали по телефона или с мейл), леко неграмотни (не могат да на пишат без грешки и едно изречение) и най-важното не ти дават никакво адекватно инфо. Това и в най-убитите фирми тип Adecco и Huawei не е така.

Чакам си обещаният фийдбек и докато не ми го дадете ще пиша из целия нет във всевъзможните сайтове (на всички езици) за нещата, които правите.

Бих искала да изкажа моето мнение за IBM & Concentrix, пиша от позицията на вече бивш служител. Работила съм по два различни проекта в тези компании. Мнението ми за професионализма и добрите колегиални  отношения е изключително високо. Работила съм и в чужбина, и в България, и мога да заявя, че тези две компании са един от най-добрите работодатели на българския пазар. Тийм лидерите за изключителни професионалисти, колегите са чудесни - интелигентни хора, повечето от които завършили престижни университети в Европа. Има страхотен екипен дух и много работа, разбира се. Хората в България трябва да се научат да работят здраво, даваш ли всичко от себе си, това не остава незабелязано.
Успех на всички кандидати!

Аз съм кандидат и ми предстой да премина теста "САТ" някой има ли представа, трудност, на какво да се наблегне в подготовката?
Поздрави

Кандидатсвам за една от позицийте им обявени в интернет. Бих искал да знам малко повече за :
Какви пари се взимат за позицията Remote Technical Support Representative SAN? Какви пари е разумно да искам?
Входящи тестовете какви са? Колегите и атмосферата

Малко повече информация, моля :)

Благодаря предварително!
 [email protected]

Като бивш служител на IBM смятам, че мнението ми е АБСОЛЮТНО необременено :) Мога да кажа само хубави неща за тази фирма. Заплащането е добро, отношението на колегите (не само от България) е отлично, в см. ако имаш проблем буквално целият свят се спуска да ти помага, има всички социални придобивки, данъците са върху реалната заплата, работната среда е супер, чустваш че фирмата се грижи за служителите си а не просто ги експлоатира... изобщо - никакви оплаквания! След IBM ми се наложи да работя в други ИТ фирми и веднага усетих ОГРОМНАТА разлика! Ако все пак някой го мързи да работи или смята да взима много пари с малко усилие - IBM не е за него ;)

Хора, дайте малко инфо относно заплатите в IBM, финансов отдел ? Кандиддатствам там с френски език, а допълнително за условията и т.н. ?

Здравейте!Някой можв ли да даде повечко информация за позицията procurement assosiate? Предполагам става дума за офиса до летището? Получих покана за среща от агенция за подбиране на персонал, но дори не знам дали си заслужава да се виждам с тях. Как е работната среда? Стартова заплата с немски език примерно? Възможности за израстване?

Здравейте! Кандидатствах по обява за работа към офиса им на летището. Като цяло съм запозната със стартовите заплати, но ме интересува дали има някакви допълнителни преимущества към основната заплата - ваучери за храна, транспортни разходи, допълнително здравно осигуряване и т.н.?

Кандидатствах по обява за работа kym офиса им до летището. Като цяло съм запозната с това как вървят заплатите там, но някой може ли да ми каже дали има някакви социални придобивки освен основната заплата - ваучери за храна, транспортни разходи, допълнително здравно осигуряване и т.н.?