Бламаг ООД /img/frontend/nomap.png"

Бламаг ООД

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В БЛАМАГ!!!

Здравейте и от мен. От вчера бивш служител. На всички, които искат да работят в Бламаг нека да обясна на кратко условията и обстановката. Условията са под всякаква критика. Мръсотия, лястовици летят над главите на работещите и най-вече.... няма отопление. Страшен студ. Зимата работехме с шапки, шалове и посинели носове. А за шефа...оле оле. Всеки се моли да даде навреме заплати. Защото това е рядкост. Заплатата едва се закалъпват 480лв. А факта,че има работнички,на които Шефа не е платил заплата за няколко месеца и така тея женици имат да взимат около 2000лв. Помислите си добре , дали искате да работите там. Рабония персонал - 70% е от туркини и циганки (неграмотни). Тук следва "Пази багажа". Нямам думи. Радвам се. че вече не съм в този кошмар. Нека други балъци заемат моето място!

Някой може ли да сподели мнението си за работата на шприц машините? Излиза обявата почти през седмица, че се търсят хора. Само прав ли се работи? Издържа ли се толкова часове? Работих в два завода, но и на двете места, можеше и прав и седнал. Какви са условията на труд? Заплатите колко се бавят? Все пак, всички работим, заради това, нали. Обещават 450-500 нетнта, спазва ли се ?

Съгласна съм с Петко, шефовете нямат грешка, да, верно бавят парите,но рано или късно всеки ги получава. За колектива нямам думи, много  мили и добри хора работят/работеха там. Евала на шефовете и хората, които въпреки всички трудности, работят заедно и се подкрепят взаимно.

вижте какво бивши служители на БЛАМАГ ако намерите  някоя фирма в която собственика ви уважава,поздравява всеки божи ден и работи повече от всички може да ми се обадите.а защо 95% от напусналите работници се вьрнаха отново при нас?това са кадърни хора които винаги и навсякъде могат да работят,а не като вас некадърните.заради такива като вас ние ставаме по силна фирма и ще вьрвим нагоре.да има някой проблеми но всички заедно ги решаваме като отбор,визирам цялото ръководство и колегите.и благодарение на вас ние сме живи и на крака.П.ГЕШЕВ

Това е една от най-не коректните фирми ,обещанията са страхотни ностигат до тук. Заплатите се взимат с 2 месеца закъснение и на порции .ако бях взела под внимание предния коментар по сериозно нямаше да влезна в тази схема повярвайте ми ще ви излъжат най- нагло вярно е няма работа но не ходете точно тамискам да предпазя наивниците като меназ останах без пари не го правете и вие да не съжалявате като мен от тук нататък решението е ваше

тези хора постоянно лъжат че сте платят но пари няма и няма не ходете да работите там моля ви ще ви лъжат всеки път и така докато се откажите мен ме върнаха година назад пак ви казвам не ходете там !!!!!!

Кажете нещо за тази фирма?