стиво-х ЕООД /img/frontend/nomap.png"

стиво-х ЕООД

1 точка от 6 мнения

Явно този който е писал последният коментар, не е ходил редовно на работа. Щом като смята, че няма такъв служител-доволен. То няма как да идваш само дообяд и след това да си ходиш по частно и да ти се плаща цяла надница.

Силно не препоръчвам! Няма такова животно,като бивш служител с добро мнение за фирмата.Преждеписалия е настоящ служител,написал мнение по поръчка или в другия случай,собственоръчно написано от собственика.Гарантирано!!!Не се подлъгвайте от коментара!!!Ако все пак сте любопитни за фирмата ще ви кажа,че заплащането е едно от най-ниските в строителния бранш.Текучеството на хора е голямо-вие си направете извода защо.Отношението към работника-третиране,като роб.Нередовно заплащане.Ежемесечно рязане на отработеното,без никакво обяснение.Ако искате да плащате повече да ходите на работа,отколкото вземате,ако искате да ви третират,като роб,това е вашата фирма!Личното ми мнение-не препоръчвам!!!

Здравейте, като бивш служител на фирмата мога да кажа само хубави неща за нея. Работил съм във Стиво Х близо 4години. Много добре познавам голяма част от хората във фирмата. Заплащането е добро. Може да се каже, че се плаща редовно и на база заработка /кв.м/. Относно коментарите, мога да кажа само, че тове е клевета.

Неплащане на заработено с предварително договорени разценки.Не се показва наряд.Хвърлят ти някакви мизерни парици и ти казват толкова е наряда,при положение че сам си смяташ и разликата е в пъти.Техниците,горките са меко казано некадърни и пречат на процеса на работа,а би трябвало да помагат и организират труд,материали,качество.Те не следят за качеството на работа и са по скоро,като надзиратели.Мнението ми за собственника Христо Църнев е негативно във всяко едно отношение.Текучеството на персонал е огромно.Силно не препоръчвам!!! Бягайте далече от тази фирма!!!

И съм Истински Иван Иванов!!За "преждесписалия" Иван Иванов мога само да се смея!Погледнете в колко часа е написано ПОХВАЛНОТО СЪОБЩЕНИЕ и си представете кой и в какво състояние го е написал в четвъртък/след полунощ!!)))
Ако ви изпращат по обекти в бургаско или ямболско-поискайте им командировъчни!
Ако ще работите в София-споделете им за тежкото положение на измамените ,работещи български безработни и им поискайте плащане на седмица /върху заработеното ,разбира се!!)/ поне през първия месец!
Така тандема Христо Църнев§Димитър Чакъров ще ви завлече с по-малко!
Аз не го направих!!!-не ви се хваля с тази ми глупост!-Оплаквам ви се!...
Успехи!

Коректни,качествено изпълнена работа,добра материална база!
ПРЕПОРЪЧВАМ!!!!
Правиха цялостен ремонт на апартамента ми.От начало бях резервиран,защото не познавах фирмата и хората в нея,но в етапа на работа ги опознах и съм изключително доволен от тях