БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Фирмата е добра и се развива непрекъснато. Плаща се редовно и както е по договор. Има доста социални придобивки.

Пичове, от една година не работя и си сапунисвам цицата поне 5 пъти седмично. Ще трябва да се започва работа.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Искам да потвърдя мнението на коментара по-долу. БТЛ месеци наред пуска изцяло фиктивни обяви. Не знам дали причините са връзки или просто HR-те им симулират дейност, но е жалка история. Използват дори външни HR агенции, променят имената на едни и същи позиции, за да генерират по-голям интерес и да не си личи,че половин година въртят една и съща обява. Дори не си отговарят на имейлите.Говорим за позиции за специалисти....

Въртят едни и същи обяви през ,няма и месец и това вече повече от година ,даже две ,
че даже прокси агенции за персонал бяха ангажирали ,явно "щото много се разрастват"....
повервай те им...
Явно търсят някой да им работи за без пари ,за месеци аут Поредните бг измекяри ...

някой може ли да каже как върви заплащането горе долу за различните длъжности? мерси

Как варира заплащането за млади инженери?

Работя там повече от година и нямам сериозни забележки. Отношението на ръководството е добро - не са главозамаяни, добри земни хора. Колегите от всички отдели са по същич начин, фирмата е като голяма семейство и нивото на общуване е високо. Приятна работна атмосфера като цяло, има динамика, но няма стес причинен от неприятни хора. По обява съм започнал, не съм препоръчан от никого. Не много след кандидатстването (7-8 дни), после и между интервютата също минаха не повече от 3-4. Каквото се разбрахме като работно време и пари си го спазват, няма условности словестни договорки и подобни. Добра фирма е БТЛ, доста по-напред от българските, спазва се кодексът на труда без изключение.

Имам въпрос. В BTL въобще наемат ли от обявите, които пускат или работят само с препоръки и връзки. Тъй като отговарям за дадена позиция на 100% и дори не съм поканен на интервю. Просто питам, за да не чакам излишно, както и другите кандидати .Благодаря !

Пиша като служител, който е работил 5 години във фирма БТЛ.
Фирмата предлага добри условия на труд, но трябва да си увеличат малко заплащането на повечето нива във фирмата.
Нека се замислят хейтърите в колко склада са виждали да се осигурява отопление, да е толкова почистено, подредено и дори ухае на свежо.
Относно 13-та заплата аз лично я получавах, явно съм си я заслужил(не съм ухажвал Веско) :)

Има уважение от ръководството към всеки един служител, без значение на каква позиция е!

Относно нападките към Веско, има си тръба ....ползват му я , не завиждайте :) ако беше търговец щеше кривите дърва ще ти ги продаде на кубик, а мокрите на килограм, и ще те убеди, че си ги взел на сметка.

Сега някои ще пишат, защо си напуснал, след като е толкова хубаво в Бтл
Исках промяна, развитие и бях преценил, че в Бтл няма да я получа, и според мен това е правилния начин, а не да плюеш наред в сайтовете или всеки ден да ходиш на работа с думите "съсипахте я тази държава"

Успех на всички!