Мост Финанс Мениджмънт АД /img/frontend/nomap.png"

Мост Финанс Мениджмънт АД

хаххах прочетох всичко изписано по-долу и мога да кажа само едно  - пълна лъжа е как фирмата процъфтява, а хората са доволни. Всички опити тази фирма да стане нормална се провалят благодарение на компетентното и менажиране. Хората там са нещастни и подтиснати, заплащането е направо жалко и смешно, а и ти изплащат на 2 половини с месеци назад. бонуси - никакви или и да има се започва едно заяждане и глобяване ( забележете че липсва основание от КТ ) само и само да не се дадат. Социална политика - 0, но и тя не била необходима, понеже имало 2000000 безработни, един ще си отиде, друг ще дойде. Обучения - няма, назначават те и ти казват - "Оправяй се!" Но най-ужасното от всичко е пренебрежителното отношение и желанието да те смачкат да те накарат да се чувстваш боклук. Разбира се ако даваха пари поне над 500 можеше да се преглътне но на какво основание си мисли уважаемие г-н изпълнителен директор че може да мачка служителите си????
с една дума- по-добре на на бюрото по труда или вкъщи, но не и там, в Мост Финанс само хапчетата си за нерви няма да можете да си закупите, а какво остава за останалото...

Моля,някой от вас да сподели как протича интервюто за работа на позицията ''Оператор център за обаждания''.Тъй като в обявата за работа в jobs.bg е упоменато,че става въпрос за ненормирано работно време,какво му е казано по този въпрос,дори ако е  обсъждана заплатата,моля да споделите.Не вярвам да е повече от 500 лв (нето).Успех на всеки,който е кандидатствал за тази позиция.:)

Аз пък не съм доволна от работата. По цял ден говориш с агресивни и арогантни хора по телефона, които ти викат и псуват. И това за никакви пари. Трябва да ги убеждаваш, да ги разпитваш и да си адски настоятелен. А бонусът е на база постигнат таргет. Абе не си заслужава нервите..

Незнам как е в София, ама офиса в Стара Загора се развива много динамично. Ръководителя е голям специалист и много добър шеф. Фирмата се разраства с бързи темпове, работи нови проекти. А миналия месец целия офис Ст. загора бяхме на командировка в Сф и си правихме тиймбилдинг. Беше направо суперрр

Докато бях там нямаше социален пакет, но кой знае може и да са прокарали. Миналата година целият отдел Телефонен център ходихме на театър. Намират начини за поощрение и сплотяване на екипа. Цари атмосфера на сътрудничество, винаги ще се намери някой да ти помогне. Хората са комуникативни и големи специалисти. Коректни са в заплащането и не те прецакват с осигуровките, което е много важно....

Как е работната атмосфера, отношенята между колегите, има ли някакви социални придобивки?

Аз също съм доволен, работата е предизвикателна, мениджърите са супер, заплащането е твърдо плюс бонус, в зависимост от постигнатите резултати. Така че или работиш и взимаш добри пари, или си оставаш на твърдо.

Здрасти, като цяло при упорита работа можеш да си докараш добри пари. дават ти възможност да израстваш и да се развиваш. Колектива е добър. Когато кандидатствах ми беше казано, че се обаждат само при положителен отговор, така че ако не са се обадили не очаквай. Успех!!

Някой може ли да ми каже нещо повече за Мост Финанс? Как е заплащането, условията и т.н. Бях на интервю за телефонен оператор и сега чакам отговор.