Мост Финанс Мениджмънт АД /img/frontend/nomap.png"

Мост Финанс Мениджмънт АД

Аз пък съм много доволен от отношенията ми с тях. Проявиха толерантност и направиха отстъпки, които ми дадоха "глътка въздух", за да си стъпя на краката. Такова разбиране не се проявява от банка...

най - некоректния колектор! невъзпитани, арогантни, измамници, мошеници, мутри. позволяват си да звънят на детски телефони и да заплашват 10 годишни деца, че родителите им ще бъдат отвлечени, ако не си платят задълженията! цесират задължения с отдавна изтекла давност и рекетират хората по най - брутален начин. НАУЧЕТЕ СИ ПРАВАТА! ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА! И ЗА ТАКИВА ИМА ЦАКА!

Искам да кажа че това е най тъпата фирма за изкопуване на кредити която изкопува кредити с истекла давност и запомнете давноста на кредита е 5 години от неговото теглене и не погасяване по каквато и да е причина.Не се оставяйте да ви маниполират защото много хора не го знаят и те се осланят на това да ви заплашват да погасявате защото взимат процент от това което ще ви вземат и тормозят хората по телефона.Затова нямат пари да плащат щото са перачи

Така и аз да изкажа моето мнени! Работя в Фирмата от година и три месеца!
Ако работите - ПАРИ ИМА ако ви мързи и обикаляте кафетата като по долу критикуващите Пари НЯМА!
Лично мен работата много ми харесва,работя я с желание и си получавам възнаграждението - което е МНОГО добро и се плаща редовно и на време!

Мога да кажа, че в трудовия си стаж вече 10 години на най-различни места, попаднах на най- неподходящото място, в по калпава фирма никога несъм работил, само едни неизпълними изисквания, при който и дари и да си изпълниш таргета който са ти възложили, няма да си получиш така наречения бонус, бавят заплатите, карат те да се подписваш на някакви валчери за храна, при което ти намаляват от заплатата и накрая и ваучери няма, сега разбрах че вече и на граждански договор назначават и дори и заплата няма.....
най- некадърната фирма в която можех да работя, съжалявам , че си изгубих времето там!!!!

Разочарованието ми от тази фирма е голямо. Шуробаджанащината и тук е на много високо ниво. Измислят си поводи за да не те вземат на работа, а да назначат техен човек, независимо от способностите му. Явно да си добър в това, което трябва да правиш не е решаващо за тях. Мисля, че това говори достатъчно за управленските способности във фирмата. "Служителите са най - ценният ни актив" - да, но ако са ми роднини.

Чувам от бивши колеги, че положението във фирмата е много зле :) Преди не беше чак толкова, но мизерните заплати се отразяват на месечния бюджет. Познат ми обясни, че в цяла Бг се бавят заплатите  и пари, които се водят под масата се чакат и не се дават от "президента на фирмата" с месеци. Тези пари под масата ще излязът и на яве от НАП, но ще бъде малко бавно. Заплатите са намалели чувствителното, а разликата се дава (няма дата) когато си поискат. Така, че по - добре не работете в тази фирма пари няма да видите.

Единственото което мога да добавя е, че докато агенцията отхвърля кадри като тебе , няма вариант да "пропадне"!

В отговор на написаното от "анонимното девойче"
... Мило момиче, лично аз бих била изключително кратка на твое място, ако пишех толкова неграмотно, колкото теб. Трябваше ми много време, 2 литра кока-кола, кутия цигари и малко остана да посегна към алкохола ПРЕпрочитайки написаното, за да разбера какво се опитваш да кажеш, къде започват и къде свършват изреченията ти. Пак не съм сигурна, че успях.... Преди да решиш, че си достатъчно добра, за да работиш в която и да е фирма, може би трябва да се замислиш дали да не се образоваш малко. Световен факт - както пишеш, така и говориш. Хубаво е да се разбираш сам, но в Мост Финанс Мениджмънт е важно и другите да те разбират. Учителите, за които говориш, всъщност са служители, които те въвеждат в работата, а не те учат да работиш. За учителите казах къде да се върнеш.   "Убочение"... Сериозно!? Ако трябва да извадя всички грешки, май е по-добре да ти копитам текста...
Изразявайки мнението си с идеята, че злепоставяш Мост Финанс Мениджмънт, всъщност го направи със себе си. Да се надяваме, че никой работодател няма да прочете поста ти и все пак да намериш работа, в която ценят необразованите с дипломи.

Хора не си губете времето и си търсете сериозна и добре платена работа. Приоритета на фирмата са слабообразовани и хора без интереси и бъдеще? Вие такива ли сте?